Strona główna Aktualności Finanse - Aktualności Pożyczka gotówkowa w nowej kampanii promocyjnej Banku Pekao SA
Finanse - Aktualności

Pożyczka gotówkowa w nowej kampanii promocyjnej Banku Pekao SA

0

Bank Pekao SA zaprasza do skorzystania z nowej oferty pożyczki gotówkowej. Obecnie jest ona dostępna w ramach kampanii promocyjnej i reklamowej, której hasłem przewodnim jest „Bierz życie za rogi”.

W najnowszej odsłonie kampanii główną bohaterką jest wokalistka Barbara Wrońska, która niedawno zdecydowała się na karierę solową po latach działalności w zespole i zwieńczyła ten nowy krok w swojej karierze wydaniem płyty.

Nie bez powodu w ramach kampanii promowana jest właśnie taka postawa. Bank chce zachęcić swoich klientów do wprowadzania zmian w swoim życiu, szczególnie tych które wymagają odwagi i konsekwencji. Często pierwszy krok w kierunku w spełnienia marzenia albo przeprowadzenia zmiany związanej z życiem zawodowym jest blokowany przez brak środków.

Dzięki pożyczce gotówkowej na specjalnych, promocyjnych warunkach, można będzie rozpocząć realizację różnych planów, tak aby… „wziąć życie za rogi”.

Bank Pekao SA jest jednym z głównych graczy na rynku pożyczek i kredytów gotówkowych. Jego oferta od lat cieszy się dużym zainteresowaniem klientów poszukujących racjonalnych źródeł finansowania różnych celów.

W Banku Pekao SA mogą oni liczyć na wiele ofert promocyjnych, dostępnych w ramach różnych kanałów dystrybucyjnych – o pożyczkę można wnioskować zarówno w placówkach własnych, jak i partnerskich Pekao SA oraz za pośrednictwem serwisu telefonicznego i internetowego, systemu bankowości elektronicznej i mobilnej.

Rok 2018 okazał się kolejnym, w którym odnotowano wzrost portfela pożyczek gotówkowych – do ponad 12 miliardów złotych – w porównaniu do roku 2017 dynamika sprzedaży tego rodzaju pożyczek wzrosła o 15 procent. Coraz częściej pożyczki sprzedawane są online.

Nową kampanię zainicjowano 27 marca 2019 r. Pożyczkę na warunkach promocyjnych otrzymają klienci, którzy nie posiadają pożyczek w Banku Pekao SA – mogą oni liczyć na prowizję 0 proc. oraz oprocentowanie nawet na poziomie niecałych 7 proc., w przypadku pożyczek w kwocie do 150 tys. zł z okresem kredytowania 12 miesięcy.

Środków otrzymanych w ramach pożyczki promocyjnej nie można przeznaczyć na spłatę innych zobowiązań zaciągniętych w Banku Pekao SA.

Szczegółowe warunki należy każdorazowo omówić przy składaniu wniosku – bank podejmie decyzję na podstawie oceny zdolności kredytowej klienta.

Więcej informacji – oddziały banku i placówki „Bank Pekao SA Partner” oraz na stronie internetowej banku – Pekao.com.pl  i Media.pekao.com.pl.

Oceń post