Finanse - Aktualności

Pożyczka Nietypowa w Alior Banku – RRSO 12,79%

0

Jeśli jesteś zainteresowany możliwością pozyskania dodatkowych środków na sfinansowanie różnych celów, warto zwrócić uwagę na najnowszą pożyczkę proponowaną przez Alior Bank.

Oferowana od 15 stycznia 2019 r. Pożyczka Nietypowa wyróżnia się pod kilkoma istotnymi względami na tle konkurencyjnych produktów w tej kategorii.

Nietypowy jest przede wszystkim mechanizm decydujący o oprocentowaniu pożyczki. Im wyższą kwotę chcemy pożyczyć, tym niższe będzie oprocentowanie. W zależności od wysokości zobowiązania, poziom oprocentowania może się wahać od 7 do 10 proc. (RRSO – 12,79%).

Na najkorzystniejsze warunki mogą liczyć ci klienci, którzy zdecydują się na pożyczenie kwoty co najmniej 100 tysięcy złotych. Kwota maksymalna, proponowana w ramach Pożyczki Nietypowej to 200 tysięcy złotych. Okres kredytowania – do ośmiu lat.

Środki pozyskane w ramach pożyczki można przeznaczyć nie tylko na cele „standardowe” – związane z zakupem dóbr czy usług, ale również na konsolidację już posiadanych zobowiązań finansowych (pożyczek i kredytów w różnych bankach).

Produkt stworzono z myślą o obecnych, jak i nowych klientach banku.

Oferta jest dostępna stacjonarnie – w oddziałach i placówkach partnerskich Alior Banku oraz w serwisie internetowym, za pośrednictwem którego można złożyć wniosek o przyznanie pożyczki.

Ostatecznie zaproponowane warunki będą zależeć od indywidualnej oceny wiarygodności kredytowej klienta – bank weźmie pod uwagę także takie wytyczne jak: data wypłaty kredytu i data płatności pierwszej raty.

Szczegółowe informacje na temat Pożyczki Nietypowej i wysokości oprocentowania uzyskamy u doradców Alior Banku, za pomocą infolinii i na stronie internetowej – www.aliorbank.pl.

Oferta ma charakter promocyjny i jest aktualna do odwołania.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia