Strona główna Aktualności Finanse - Aktualności „Pożyczka z premią” – 500 zł w ofercie specjalnej Eurobanku
Finanse - Aktualności

„Pożyczka z premią” – 500 zł w ofercie specjalnej Eurobanku

0

Eurobank zaprasza do skorzystania z oferty promocyjnej, w ramach której proponuje popularną – szybką i prostą – pożyczkę gotówkową. Do 31 marca 2019 r. obowiązują specjalne warunki udzielania pożyczki – decydując się na podpisane umowy, można zyskać pięćset złotych premii.

Minimalna kwota, o jaką można się ubiegać, chcąc otrzymać promocyjną premię to 15 tysięcy złotych. Kwota maksymalna – to 120 tysięcy złotych. Okres kredytowania – od 48 do 108 miesięcy. Środki uzyskane w ramach pożyczki gotówkowej objętej promocją można przeznaczyć na dowolny cel.

RRSO wynosi 16,6 proc.

Jakie warunki należy spełnić, aby móc się cieszyć pięciusetzłotową premią?

Konieczne jest, jak już wyżej wspomniano, wzięcie pożyczki na kwotę minimalną 15 tys. zł i maksymalną – 120 tys. zł – chodzi tu o minimalną kwotę do wypłaty, czyli nie bierze się pod uwagę kosztów prowizji bankowej i ewentualnych składek na ubezpieczenie oraz spłaty aktywnych zobowiązań w Eurobanku.

Pożyczkobiorca otrzyma premię, jeśli nie odstąpi od umowy pożyczki.

Premia jest wypłacana przez bank w terminie do trzydziestu dni od dnia, w którym podpisano umowę o pożyczkę gotówkową.

W czasie trwania promocji można otrzymać tylko jedną premię „połączoną” z pożyczką gotówkową. Oferta nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi związanymi z pożyczkami gotówkowymi.

Pożyczka jest dostępna w placówkach stacjonarnych Eurobanku, u pośredników oraz u partnerów sprzedażowych.

Więcej informacji na temat „Pożyczki z premią” – w regulaminie dostępnym w serwisie internetowym Eurobanku – Eurobank.pl oraz w placówkach na terenie całego kraju.

Oceń post