Finanse - Aktualności

„Premia za lokatę” w Toyota Banku – 50 zł dodatku do lokaty półrocznej

0

Toyota Bank do 28 lutego 2019 r. oferuje promocję lokat sześciomiesięcznych. W ramach oferty specjalnej wszyscy klienci, którzy posiadają dowolne konto w tym banku i zdecydują się na założenie lokaty półrocznej, otrzymają premię pieniężną w wysokości pięćdziesięciu złotych.

Warunkiem skorzystania z promocji „Premia za lokatę” jest zdeponowanie na lokacie kwoty minimalnej w wysokości 10 tysięcy złotych.

Premia zostanie wypłacona, jeśli lokata zostanie utrzymana przez minimum siedemdziesiąt dnia od dnia jej założenia, wymagane jest także utrzymanie zwiększonego salda w przypadku wszystkich lokat oraz kont posiadanych przez klienta w Toyota Banku.

Uczestnik promocji może otrzymać jedną premię, niezależnie od liczby posiadanych lokat spełniających warunki oferty specjalnej.

Do 15 maja 2019 r. bank prześle powiadomienie o przyznaniu premii. Zostanie ona wypłacona do 20 maja 2019 r. – pod warunkiem, że do tego czasu konto będzie aktywne.

To już kolejna edycja „Premii za lokatę”, której celem jest nagrodzenie lojalności klientów związanych różnymi produktami z bankiem.

Toyota Bank sukcesywnie rozwija katalog produktów depozytowych, w tym: rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych, a także różnego rodzaju lokat terminowych, którym często towarzyszą oferty specjalne.

Lokatę można założyć za pośrednictwem serwisu internetowego Toyota Banku – na stronie Toyotabank.pl znajdziemy między innymi stosowny formularz, który należy uzupełnić i wysłać.

Tam również szczegółowe informacje na temat akcji „Premia za lokatę” i regulamin promocji.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia