Finanse - Aktualności

Promocja „50% prowizji za udzielenie kredytu gotówkowego” w mBanku

0

mBank oferuje tańszy kredyt gotówkowy dla klientów, którzy do tej pory nigdy nie posiadali kredytu tego rodzaju w tym banku. W czasie obowiązywania promocji można uzyskać kredyt na cele konsumpcyjne z prowizją obniżoną o 50 proc., co będzie miało przełożenie na niższą kwotę raty kredytowej. Oferta jest aktualna do 28 lutego 2019 r.

Klient, który zdecyduje się wziąć pierwszy kredyt gotówkowy w mBanku, będzie mógł skorzystać z dodatkowo obniżonego oprocentowania, m.in. przy zakupie dobrowolnego ubezpieczenia na życie.

Maksymalna kwota kredytu, objęta warunkami promocyjnymi, to 180 tysięcy złotych brutto. Okres kredytowania – do 120 miesięcy.

Warunki spłaty są elastyczne – kredytobiorca może np. wydłużyć okres kredytowania albo dokonać wcześniejszej spłaty kredytu i nie będą za to pobrane dodatkowe opłaty.

Zgodnie z zapisami regulaminowymi – klient może również samodzielnie wybrać dzień spłaty raty, a także zmienić go – bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Klient zainteresowany zaciągnięciem kredytu na warunkach promocyjnych powinien złożyć wniosek o kredyt, zaznaczając w nim opcję „50% prowizji za udzielenie kredytu gotówkowego”. Następnie, po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku przez bank, zawrzeć umowę kredytową, w terminie trzydziestu dni od wydania decyzji kredytowej.

Przedmiotem promocji jest kredyt gotówkowy na dowolny cel konsumpcyjny, jednak za jego pomocą nie można dokonywać konsolidacji zobowiązań kredytowych w innych bankach.

Wniosek można złożyć m.in. za pośrednictwem strony internetowej mBanku, serwisu transakcyjnego, aplikacji mobilnej, serwisu telefonicznego – mLinii, jak również w placówkach mBanku i w Punktach Obsługi mFinanse S.A.

Dotychczasowi klienci banku mogą otrzymać kredyt w 100 proc. przez Internet.

Regulamin promocji – strona internetowa: mbank.pl.

 

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia