Finanse - Aktualności

Promocja „AlleOkazja” w Alior Banku – Konto Internetowe i zakupy na Allegro

0

Od 9 stycznia 2019 r. Alior Bank zaprasza do udziału w promocji, w ramach której można założyć Konto Internetowe i skorzystać z rabatu na zakupy w serwisie Allegro. Konto należy utworzyć na stronie prezentującej ofertę „AlleOkazja”.

Aby móc odebrać nagrodę, czyli kod rabatowy opiewający na sumę 100 złotych, należy założyć konto i zamówić kartę debetową do konta.

Następnie trzeba zalogować się do Aplikacji Mobilnej (w ciągu sześćdziesięciu dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o prowadzenie konta) i dokonać co najmniej pięciu transakcji bezgotówkowych na kwotę minimalną 200 złotych, w ciągu czterdziestu dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy, której przedmiotem jest karta płatnicza.

Warunkiem otrzymania kodu promocyjnego jest również niewypowiedzenie umowy o konto i kartę do dnia przekazania przez Alior Bank nagrody.

Bonus, w postaci kodu rabatowego, zostanie przesłany klientowi pod wskazany przez niego numer telefonu (SMS). Realizacja kodu jest możliwa do dnia 26 listopada 2019 r. Z kodu można skorzystać jeden raz.

Promocja jest aktualna do wyczerpania nagród.

Konto Internetowe jest rachunkiem bezpłatnym (po spełnieniu określonych warunków).

Bank nie pobiera opłaty za prowadzenie konta, za przelewy krajowe (wykonywane za pośrednictwem serwisu bankowości internetowej oraz mobilnej), za wypłaty z bankomatów własnych Alior Banku oraz bankomatów sieci Euronet (od kwoty minimalnej 100 zł).

Darmowe może być również korzystanie z karty płatniczej – o ile klient zrealizuje za pomocą karty transakcje na co najmniej 300 zł miesięcznie.

Regulamin promocji jest dostępny na stronie internetowej banku – AliorBank.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia