Finanse - Aktualności

Promocja Konta Mobi w ING Banku Śląskim – do 140 zł za otwarcie rachunku

0

Konto Mobi jest jednym z popularniejszych rachunków w ofercie ING Banku Śląskiego. Produkt powstał z myślą o młodych klientach, w wieku od 18 do 26 lat. Zapewnia łatwe i elastyczne zarządzanie środkami – dając możliwość wykonywania większości operacji za pomocą telefonu.

Konto prowadzone jest za darmo, do konta dołączona jest karta Visa Zbliżeniowa, zintegrowana z aplikacją Moje ING. Klient nie płaci nic za wypłaty i wpłaty BLIK realizowane telefonem, darmowe są również przelewy (wykonywane telefonem). Posiadacz konta nie zapłaci także za przelewy krajowe w złotych, zlecane za pośrednictwem Internetu.

Należy pamiętać, że konto ma na celu promowanie samodzielnego korzystania z usług bankowych, w związku z tym przelewy, jak również wpłaty i wypłaty zlecane w oddziale stacjonarnym są płatne.

W ramach promocji trwającej do 15 maja 2019 r. każdy klient, który zdecyduje się na założenie Konta Mobi (przez Internet) oraz dowolnego konta oszczędnościowego, może uzyskać nagrodę pieniężną w wysokości do 140 złotych.

Konieczne jest spełnienie warunków regulaminowych. Zgodnie z nimi – 100 złotych otrzyma ten klient, który założy konto do 31 marca 2019 r. i do 30 kwietnia 2019 r. wykona nie mniej niż dziesięć transakcji kartą albo BLIKIEM.

Możliwe jest otrzymanie dodatkowych 40 złotych po spełnieniu dodatkowych warunków:

– klient dostanie 20 złotych, jeśli co najmniej trzy z regulaminowych transakcji wykona BLIKIEM w Internecie,

– kolejne 20 złotych będzie wypłacone, jeżeli wykonane zostaną minimum dwa przelewy na telefon BLIKIEM do dwóch różnych odbiorców. Każdy z przelewów musi opiewać na kwotę minimalną 5 złotych.

Nagrody zostaną wypłacone do 15 maja 2019 r. na konto oszczędnościowe (należy posiadać aktywne konto tego rodzaju w ING Banku Śląskim).

Regulamin przewiduje wypłatę jednej nagrody promocyjnej.

Więcej informacji – Ing.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia