Finanse - Aktualności

Promocja Konta Osobistego Proste Zasady w Getin Banku

0

Getin Bank premiuje aktywnych posiadaczy Konta Osobistego Proste Zasady.

Aktualnie – w ramach czwartej edycji programu „Bonus za aktywność” – oferuje atrakcyjne oprocentowanie środków zdeponowanych na koncie oszczędnościowym oraz darmowe prowadzenie konta osobistego, pod warunkiem spełnienia kilku prostych zasad.

Bank gwarantuje oprocentowanie środków na rachunku oszczędnościowym na poziomie 3,5 proc. w skali roku przez dwanaście miesięcy, dla kwoty do dziesięciu tysięcy złotych.

Gwarancja obowiązuje przy zapewnieniu wpływów miesięcznych na Konto Osobiste Proste Zasady w wysokości minimalnej jednego tysiąca złotych.

Konto może być prowadzone za darmo, jeśli klient nie ukończył dwudziestego szóstego roku życia. Opłata (8 zł) nie obowiązuje również w przypadku wykonania jednej transakcji bezgotówkowej (kartą, telefonem lub BLIKIEM) w poprzednim miesiącu. Zasada ta obowiązuje niezależnie od kwoty transakcji.

Bank nie pobiera także opłaty za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów na terenie całej Polski. Posiadacze konta nie zapłacą też za wydanie i prowadzenie karty debetowej do konta. Nie są pobierane opłaty za przelewy krajowe w ramach bankowości internetowej i mobilnej.

Zgodnie z regulaminem oferty specjalnej „Bonus za aktywność – IV edycja” jej uczestnik musi również wyrazić standardową zgodę na przesyłanie oferty handlowej produktów i usług Getin Banku.

Z warunków oferty mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy w okresie od 11 maja 2017 r. do 28 lutego 2019 r. nie byli  posiadaczami Konta Osobistego.

Promocja jest aktualna do 31 maja 2019 r.

Więcej informacji – na stronie internetowej Getin Banku – Getinbank.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia