Finanse - Aktualności

Promocja Konta Oszczędnościowego Profit w Banku Millenium – 2,7% na nowe środki

0

Bank Millenium wprowadził do oferty nową promocję – tym razem na korzystniejsze warunki mogą liczyć klienci zainteresowani pomnażaniem wolnych środków za pośrednictwem popularnego Konta Oszczędnościowego Profit.

Do 30 marca 2019 r. obowiązywać będzie oferta specjalna – „Nowe Środki na Koncie Oszczędnościowym Profit. Edycja 12”. W ramach najnowszej promocji bank proponuje oprocentowanie na poziomie 2,7 proc. w skali roku na nowe środki – do wysokości stu tysięcy złotych.

Ponadstandardowe oprocentowanie oferowane jest na okres trzech miesięcy (dokładnie – 92 dni) od daty przystąpienia do promocji.

Po zakończeniu tego okresu obowiązywać będzie oprocentowanie zmienne, które określono szczegółowo w cenniku usług Banku Millennium.

Konto Oszczędnościowe Profit jest obsługiwane za pomocą konta osobistego – jeśli takiego nie mamy, musimy je założyć. Oba wnioski (o założenie rachunku osobistego i oszczędnościowego) można złożyć jednocześnie, m.in. za pośrednictwem serwisu internetowego banku.

Dotychczasowi klienci Banku Millennium, posiadający już konto osobiste, mogą założyć Konto Oszczędnościowe Profit także za pośrednictwem aplikacji mobilnej Millenet, korzystając z infolinii TeleMillennium oraz w placówkach stacjonarnych na terenie całego kraju.

Konto zapewnia efektywne i zarazem elastyczne oszczędzanie. Klient nie zapłaci nic, zarówno za otwarcie rachunku, jak również za jego prowadzenie (opłata miesięczna wynosi 0 zł).

Darmowy jest także pierwszy wewnętrzny przelew środków w danym miesiącu kalendarzowym. Kontem można zarządzać przez całą dobę – dzięki serwisowi internetowemu i aplikacji mobilnej Banku Millennium.

Wypłata środków z konta oszczędnościowego nie powoduje utraty dotychczas uzyskanych odsetek.

Więcej informacji na temat promocji – w regulaminie na stronie banku: BankMillennium.pl oraz w oddziałach.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia