Finanse - Aktualności

Promocja „Konto na miarę” – do 320 zł za aktywne korzystanie z Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

0

Nowi klienci Banku BGŻ BNP Paribas, którzy zdecydują się założyć Konto Optymalne do 28 lutego 2019 r., mogą skorzystać ze specjalnej oferty „Konto na miarę”. Promocja organizowana jest przez Ad Astra Sp. z o.o. we współpracy z bankiem.

Aktywne korzystanie z Konta Optymalnego będzie premiowane nagrodami – łączna pula, jaką można uzyskać, to nawet 320 złotych. Pod uwagę będzie brany okres od kwietnia do grudnia 2019 r.

Co należy zrobić, aby móc skorzystać z oferty promocyjnej?

Konieczne jest zarejestrowanie się – składamy wniosek o otworzenie Konta Optymalnego (wraz z kartą płatniczą) i dostępem do systemu bankowości elektronicznej. W tym celu należy posłużyć się specjalnym linkiem promocyjnym znajdującym się na stronie dedykowanej promocji „Konto na miarę”.

Następnie do 21 marca 2019 r. należy zawrzeć umowę, której przedmiotem jest prowadzenie Konta Optymalnego. 31 marca 2019 r. mija termin aktywowania aplikacji mobilnej GOmobile.

Później pozostaje już tylko aktywne korzystanie z konta – zgodnie z regulaminem promocji oznacza to wykonanie (za pośrednictwem aplikacji GOmobile) co najmniej trzech przelewów w danym okresie, od kwietnia do grudnia 2019 r.

Klient zainteresowany promocją musi mieć na uwadze nie tylko termin końcowy (28 lutego 2019 r.), ale również pulę 1500 zgłoszeń, po przekroczeniu tej liczby, promocja zostanie zakończona przed terminem.

Nowy klient – według regulaminu promocji „Konto na miarę” – to osoba pełnoletnia i posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która w okresie 24 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o otworzenie Konta Optymalnego, nie była posiadaczem (i współposiadaczem) konta osobistego w banku.

Nie posiadała także rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego przed połączeniem BGŻ BNP Paribas z Raiffeisen Polbank Polska S.A. w obu tych bankach.

Pierwsze rozdanie nagród przewidziano na dzień 30 kwietnia 2019 r. (będzie to 50 zł) – za aktywację aplikacji GOmobile.

Następne nagrody przyznawane będą za transakcje zrealizowane do końca 2019 roku – ich wysokość określono procentowo (3 proc. kwoty transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą, jednak nie może to być więcej niż 30 zł).

Należy pamiętać o konieczności wykonania minimum trzech przelewów aplikacją GOmobile – tylko wtedy można otrzymać nagrodę.

Więcej informacji na temat promocji – Kontonamiarę.pl

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia