Strona główna Aktualności Finanse - Aktualności Promocja „O zł za Pakiet wielowalutowy” w Santander Banku
Finanse - Aktualności

Promocja „O zł za Pakiet wielowalutowy” w Santander Banku

0

Do 31 marca 2019 r. klienci posiadający lub zamierzający założyć Konto Jakie Chcę w Santander Banku, mogą skorzystać z oferty promocyjnej „O zł za Pakiet wielowalutowy”, który można dołączyć do konta.

To już druga edycja cieszącej się dużym zainteresowaniem klientów oferty specjalnej.

Do końca marca 2019 r. z usługi tej można korzystać bezpłatnie – bank do tego czasu nie będzie pobierał opłaty miesięcznej za Pakiet wielowalutowy. Od kwietnia wysokość opłat będzie zgodna z Taryfą opłat i prowizji Santander Banku.

Konto Jakie Chcę to jedno z popularniejszych kont w ofercie banku – zapewnia elastyczne i tanie zarządzanie środkami, w różnych walutach, nie tylko w złotówkach.

Nie jest pobierana opłata za otworzenie i za prowadzenie konta (jeśli spełni się warunek zrealizowania co najmniej pięciu płatności w miesiącu). Klienci posiadający Konto Jakie Chcę nie zapłacą również za polecenia zapłaty oraz za zlecenia stałe.

Bezpłatne są także przelewy Express ELIXIR oraz BlueCash – wykonywane za pośrednictwem serwisu internetowego i mobilnego Santander Banku.

Do rachunku przypisana jest karta, zapewniająca możliwość realizacji wypłat w wielu walutach. Kartą można płacić również za granicą – nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów związanych z przewalutowaniem.

Opłata (za korzystanie z karty poza granicami Polski) nie jest pobierana po aktywizacji Pakietu wielowalutowego.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby nie ponosić kosztów przewalutowania przy płatnościach zagranicznych?

Należy aktywować Pakiet wielowalutowy i połączyć kartę z kontem w złotych lub z kontami walutowymi, prowadzonymi w euro, funcie brytyjskim albo dolarze amerykańskim. Właściwa waluta zostanie rozpoznana po każdej zrealizowanej kartą transakcji.

Oceń post