Finanse - Aktualności

Promocja „Pożyczka przez Internet – oprocentowanie 0% – edycja 2” w Eurobanku

0

Eurobank oferuje popularną Pożyczkę przez Internet – tym razem w drugiej edycji promocyjnej. Ze specjalnych warunków kredytowania można skorzystać do 31 maja 2019 r. Tym razem bank zapewnia pożyczkę z zerowym oprocentowaniem stałym.

Pożyczka udzielana jest w szybkim trybie. Pieniądze można otrzymać już w kwadrans po podjęciu przez bank pozytywnej decyzji dotyczącej przyznania pożyczki.

Pożyczka przez Internet, podobnie jak inne produkty oferowane za pośrednictwem zdalnych kanałów dystrybucji, jest nie tylko tania, szybka, ale również elastyczna. Co to oznacza dla pożyczkobiorcy?

Możliwość rozłożenia spłaty na odpowiadającą mu liczbę rat – mogą być one bardzo niskie – w Eurobanku można rozłożyć spłatę pożyczki udzielanej przez Internet nawet na 36 rat.

Elastyczne są także inne warunki – w tym te, które dotyczą kwoty pożyczki. Można się ubiegać o pożyczkę w kwocie minimalnej 500 złotych i maksymalnej – 4000 złotych.

Pożyczka jest też wygodna – wniosek można złożyć całkowicie za pośrednictwem serwisu internetowego Eurobanku.

I najciekawsze rozwiązanie proponowane przez bank w ramach Pożyczki przez Internet – zgodnie z hasłem promocji – jest ona udzielana z zerowym oprocentowaniem stałym, co oznacza, że nie ma konieczności płacenia odsetek.

Aby wygodnie złożyć wniosek przez Internet, warto wcześniej przygotować wymagane dokumenty.

Są to: dowód osobisty, dane pracodawcy albo firmy (jeśli sami prowadzimy działalność gospodarczą – w tym przypadku konieczny będzie numer NIP), numer konta bankowego (na które zostanie przekazana kwota pożyczki), numer telefonu komórkowego – na ten numer przesłany zostanie kod SMS, który pozwoli pożyczkobiorcy na zaakceptowanie umowy pożyczki.

Jeśli chcemy wstępnie oszacować ewentualną ratę pożyczki – warto skorzystać z udostępnionego na stronie internetowej banku kalkulatora kredytowego.

Więcej informacji na temat promocyjnej oferty Pożyczki przez Internet – w regulaminie – na stronie banku: Kredyt.eurobank.pl

 

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia