Finanse - Aktualności

Promocja pożyczki gotówkowej w PKO BP

0

PKO Bank Polski oferuje nową pożyczkę gotówkową – promuje ją hasło „Małe decyzje to czasem wielkie życiowe zmiany”.

Oprocentowanie pożyczki, przy spełnieniu określonych warunków, może wynieść nawet 5,11 proc. (RRSO). Takie oprocentowanie uzyskamy, decydując się na kwotę maksymalną pożyczki w wysokości 120 tysięcy złotych i ze spłatą rozłożoną na dwanaście miesięcy.

Promocyjna pożyczka znalazła się w katalogu produktów PKO BP SA 1 kwietnia 2019 r. Pożyczce towarzyszy kampania reklamowa, która potrwa do 26 maja 2019 r.

Jest to najnowsza edycja kampanii, przygotowana w ramach platformy komunikacji banku „Kluczowe decyzje”.

Środki z pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel – np. na sfinansowanie nieprzewidzianych wydatków, na zakup różnego rodzaju towarów i usług czy na realizację innych planów.

Bank zapewnia atrakcyjne warunki kredytowania (niską cenę pożyczki). Formalności związane z przyznaniem i prowadzeniem pożyczki zredukowane zostały do niezbędnego minimum i co za tym idzie – PKO BP podejmuje szybką decyzję o przyznaniu pożyczki i przekazaniu środków do dyspozycji pożyczkobiorcy.

Pożyczka udzielana jest bez prowizji. Można wnioskować o kwotę minimalną w wysokości 1 tysiąca złotych i maksymalną – 120 tysięcy złotych.

Wniosek można złożyć zarówno w placówkach stacjonarnych PKO Banku Polskiego na terenie całej Polski, jak również za pośrednictwem kanałów zdalnych – iPKO oraz IKO – w przypadku pożyczki online maksymalna kwota może wynieść 50 tysięcy złotych.

Otrzymanie pożyczki nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi wymogami, jak np. posiadanie konta osobistego w PKO BP SA – o pożyczkę mogą więc wnioskować wszyscy zainteresowani klienci, nawet ci, którzy do tej pory nie byli związani z bankiem.

Nie jest też konieczne zapewnienie wpływu na konto czy dokonanie zakupu innych produktów oferowanych przez bank.

Więcej informacji o najnowszej promocji pożyczki w PKO BP – w serwisie banku i na Media.pkobp.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia