Finanse - Aktualności

Promocja w Banku Pekao S.A. – 3% na kontach oszczędnościowych i 100 zł na kontach osobistych

0

Oferta depozytowa Banku Pekao S.A. w roku 2018 cieszyła się rosnącym powodzeniem ze strony klientów indywidualnych. Odnotowano duże zainteresowanie nowymi kontami osobistymi: Kontem Przekorzystnym i Kontem Świat Premium, a także rachunkami oszczędnościowymi: Kontem Oszczędnościowym oraz Kontem Oszczędnościowym Premium.

Według analiz rynkowych – dynamika oszczędności gospodarstw domowych w Polsce rośnie. Rok 2018 zakończył się przyrostem na poziome ok. 10 proc.

Prognozy ekspertów Banku Pekao S.A. wskazują na kontynuację trendu w najbliższych latach, na poziomie nawet +8 proc. rocznie. Stałe zwiększanie atrakcyjności oferty rachunków osobistych i oszczędnościowych to jeden z kluczowych elementów strategii banku.

Największym uznaniem klientów cieszą się konta oszczędnościowe – w związku z tym Bank Pekao S.A. podjął decyzję o uruchomieniu dwóch tego rodzaju kont, odpowiadających na różne potrzeby klientów.

W roku 2019 można się spodziewać kolejnych decyzji, które będą miały na celu zapewnienie jeszcze większej konkurencyjności oferty depozytowej Banku Pekao S.A.

Założeniom tym mogą sprostać najnowsze promocje, obowiązujące do 30 kwietnia 2019 r. W ich ramach bank oferuje 3 proc. w skali roku, na okres sześciu miesięcy, dla depozytów ulokowanych na Koncie Oszczędnościowym lub Koncie Oszczędnościowym Premium.

Promocyjne oprocentowanie gwarantowane jest do wysokości trzydziestu tysięcy złotych w ramach Konta Oszczędnościowego oraz do stu tysięcy złotych na Koncie Oszczędnościowym Premium.

To nie wszystko – klienci otwierający konto osobiste (Konto Przekorzystne, Konto Przekorzystne dla młodych, Konto Świat Premium albo Eurokonto Prestiżowe) mogą otrzymać 100 złotych promocyjnego bonusu.

Warunkiem uzyskania tej kwoty jest wykonanie jednej wpłaty na minimum pięćset złotych oraz realizacja co najmniej jednej transakcji kartą wydaną do konta osobistego lub za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay.

Z najnowszej promocji Banku Pekao S.A. mogą skorzystać zarówno dotychczasowi, jak i nowi klienci. Warunkiem, w przypadku tych pierwszych, jest średnie miesięczne saldo oszczędności, w drugiej połowie 2018 r., na poziomie niższym niż pięćdziesiąt złotych.

Więcej informacji o aktualnych promocjach – na stronie Pekao.com.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia