Finanse - Aktualności

Promocje kredytu gotówkowego w Banku BGŻ BNP Paribas – niższe oprocentowanie i ostatni rok bez odsetek

0

Bank BGŻ BNP Paribas rozpoczął promocję kredytów gotówkowych. W ramach dynamicznie prowadzonej kampanii: „Doceniaj – nie oceniaj” (#DOCENIAJnieoceniaj) oferuje kredyt na finansowanie dowolnego celu.

Do 12 maja 2019 r. każdy zainteresowany kredytem klient będzie mógł skorzystać ze szczególnych warunków kredytowania – bank proponuje nie tylko niższe od standardowego oprocentowanie kredytu, ale również możliwość wzięcia udziału w dodatkowej promocji – „Ostatni rok bez odsetek”.

Minimalna kwota kredytu, o jaką można wnioskować to tysiąc złotych, maksymalna – trzydzieści tysięcy złotych. Okres spłaty kredytu ustalono na minimum sześć miesięcy i maksymalnie – sześćdziesiąt miesięcy.

Oprocentowanie może wynieść nawet 4,4 proc. w skali roku, RRSO – np. 9,75 proc.

Po spełnieniu dodatkowych warunków klient może również nie zapłacić odsetek w ostatnim roku spłaty (aby było to możliwe, należy zdecydować się na co najmniej dwuletni okres kredytowania).

Konieczne jest także spełnienie określonych warunków regulaminowych. Promocja jest adresowana do klientów indywidualnych (kredyt mogą wziąć wspólnie również dwie osoby).

Minimalny okres spłaty kredytu to w tym przypadku – 24 miesiące, maksymalny – 60 miesięcy.

Wniosek kredytowy należy złożyć do 12 maja 2019 r. Można to uczynić w oddziale Banku na terenie całej Polski, za pośrednictwem infolinii oraz w systemie bankowości internetowej Pl@net.

Aby nie płacić odsetek w ostatnim roku kredytowania, konieczne jest terminowe spłacanie wcześniejszych rat.

Oceniając zdolność kredytową klienta Bank bierze pod uwagę różne źródła dochodu, w tym: umowę o pracę na czas niekreślony i określony, działalność gospodarczą, emerytury i zasiłki przedemerytalne, renty, dochody z własnego gospodarstwa rolnego, dochody uzyskiwane za granicą i umowy zlecenia.

Więcej informacji na temat promocji –  serwis internetowy BGŻ BNP Paribas: Bgzbnpparibas.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia