Finanse - Aktualności

Promocyjne konta oszczędnościowe Getin Banku najlepsze według rankingu „Pulsu Biznesu”

0

Oferta oszczędnościowa Getin Banku została po raz kolejny doceniona przez redakcję „Pulsu Biznesu”. Najnowsze zestawienie kont oszczędnościowych wygrały rachunki proponowane przez Getin Bank.

Na pierwszym miejscu ex aequo znalazły się dwie oferty Getin Banku: „Bonus za aktywność” oraz „Na nowe środki”.

Głównym atutem obu ofert specjalnych jest wysokie oprocentowanie – 3,5 proc. w skali roku.

Do 28 lutego 2019 r. można wziąć udział w trzeciej edycji programu oszczędnościowego  „Bonus za aktywność”. Promocyjne oprocentowanie dotyczy kwot do 10 tysięcy złotych i jest naliczane przez rok od dnia, w którym klient przystąpił do oferty.

Konieczne jest posiadanie konta osobistego w Getin Banku lub jego założenie. Należy również zapewnić comiesięczne wpływy na konto w wysokości minimalnej 1000 złotych.

Drugi z docenionych przez „Puls Biznesu” produktów oszczędnościowych to oferta specjalna „Na nowe środki”, adresowana do klientów zainteresowanych zdeponowaniem wyższych kwot – do poziomu nawet 400 000 złotych. Oni również mogą skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania – 3,5 proc.

Warunkiem, podobnie jak w przypadku oferty „Bonus za aktywność”, jest posiadanie albo założenie konta osobistego oraz konta oszczędnościowego w Getin Banku. Konieczne jest również wpłacenie nowych środków. Promocyjna stawka oprocentowania oferowana jest przez pięć miesięcy (czas jest liczony od daty wpływu nowych środków na konto).

Z oferty promocyjnej „Na nowe środki” można skorzystać do 3 marca 2019 r.

Więcej informacji – w regulaminach promocji – na stronie internetowej Getinbank.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia