Finanse - Aktualności

Promocyjne płatności IKO i Inteligo – 60 dni bezpłatnego dostępu do aplikacji Lecton

0

PKO Bank Polski oferuje nową promocję „Wiosenne słuchanie”, w jej ramach można uzyskać sześćdziesiąt dni darmowego dostępu do aplikacji Lecton. To katalog ponad stu cyklicznych audycji, materiałów audio, prasy i audiobooków, cieszący się coraz większą popularnością wśród fanów dobrej rozrywki.

Co zrobić, żeby móc skorzystać z promocji? Wystarczy dokonywać płatności za zakupy kartą płatniczą w Internecie, zbliżeniowo telefonem z aplikacją IKO lub za pomocą usługi „Płacę z Inteligo”.

Kod promocyjny otrzymamy za wiosenne zakupy realizowane od 1 do 31 marca 2019 roku, muszą one opiewać na łączną sumę co najmniej 50 złotych. Jeśli będą to płatności zbliżeniowe IKO obowiązuje dodatkowy warunek, by było ich przynajmniej dwie.

W celu odebrania kodu promocyjnego do aplikacji Lecton należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym (do dnia przekazania kodu). Poza tym na ten dzień należy również mieć aktywną aplikację IKO.

Uczestnik promocji otrzyma kod w powiadomieniu IKO albo w wiadomości tekstowej SMS, na numer powiązany z aplikacją mobilną IKO. Nastąpi to do dziesięciu dni od spełnienia warunków oferty specjalnej Lecton.

Kod można aktywować do dnia 15 kwietnia 2019 roku.

W tym celu należy wejść na stronę dedykowaną promocji: Promo.lectonapp.com, następnie założyć swoje konto i zalogować się do niego. W następnym kroku wymagane jest podanie otrzymanego kodu promocyjnego.

Aplikację Lecton można pobrać ze sklepu Google Play i z serwisu iTunes.

Wszystkie działania formalne wymagane w celu aktywowania promocji kończy zalogowanie się w pobranej aplikacji tymi samymi danymi, które zostały podane wcześniej, przy zakładaniu konta.

Więcej informacji na temat wiosennej promocji Banku PKO BP – w regulaminie, na stronie internetowej Pkopb.pl oraz Inteligo.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia