Finanse - Aktualności

Tytuł „Instytucja Roku 2018” dla ING – w siedmiu kategoriach

0

ING Bank Śląski został „Instytucją Roku 2018”w siedmiu kategoriach:

  • „Najlepsza jakość obsługi w placówce”;
  • „Najlepsza jakość obsługi w kanałach zdalnych”;
  • „Najlepsza jakość obsługi klienta biznesowego”;
  • „Najlepsza obsługa firm w kanale czat”;
  • „Najlepszy bank w finansowaniu firm”;
  • „Najlepszy bank w finansowaniu leasingu”.

Dodatkowo ING Bank Śląski został liderem w kategorii „Bank odpowiedzialny społecznie”.

W ten sposób doceniono działania ING na rzecz edukacji, a dokładniej za „wspieranie edukacji finansowej dzieci i młodzieży na etapie edukacji szkolnej w zakresie kształtowania umiejętności zarządzania finansami osobistymi”, w ramach Programu Młodzi Przedsiębiorczy (partnerstwo z Centrum Edukacji Obywatelskiej i Fundacją ING Dzieciom).

Ranking powstał na podstawie badań rynkowych przeprowadzonych przez ekspertów portalu Mojebankowanie.pl.

Zwycięstwo w tak wielu kategoriach oznacza, że bank z powodzeniem prowadzi swoją politykę w różnych obszarach, istotnych dla stabilizacji pozycji rynkowej, jak i dla perspektywicznego rozwoju.

Klienci doceniają zarówno tradycyjne aspekty oferty ING Banku Śląskiego (wysoka jakość obsługi stacjonarnej), jak i działania zmierzające do stałego ulepszania jakości obsługi za pośrednictwem kanałów zdalnych.

Zwraca również uwagę wysoki standard w zakresie komunikacji z klientem – bank oferuje łatwy dostęp do doradców w placówkach na terenie całego kraju, jak również serwis telefoniczny i kanały internetowe, w tym m.in. szybki i efektywny czat.

ING rozwija równolegle katalogi produktów i usług oraz kanały sprzedaży i obsługi adresowane do klientów indywidualnych oraz firmowych, co również zostało zauważone i docenione w rankingu (finansowanie firm i finansowanie leasingu).

Więcej informacji o rankingu na stronie Instytucjaroku.pl.

Oceń

Brak postów do wyświetlenia