Finanse - Aktualności

Wiosenna promocja pożyczek dla firm w ING Banku Śląskim

0

ING Bank Śląski oferuje pożyczki dla firm w ramach wyprzedaży wiosennej. Oferta specjalna jest aktualna do 31 marca 2019 r.

Bank daje przedsiębiorcom możliwość skorzystania z różnych wariantów promocyjnych – mogą np. zaciągnąć pożyczkę bez prowizji albo z obniżonym oprocentowaniem.

Pożyczka w kwocie maksymalnej do 100 tysięcy złotych oferowana jest z marżą 6,9 proc. w stosunku rocznym i bezprowizyjnie albo z marżą w wysokości 5,9 proc. w stosunku rocznym i z prowizją 2,5 proc.

Pożyczki opiewające na wyższą kwotę – od 100 tysięcy złotych – oferowane są z marżą w wysokości 5,9 proc. w stosunku rocznym i bez prowizji albo z marżą 4,9 proc. w stosunku rocznym i z prowizją wynoszącą 2,5 proc.

Co trzeba zrobić, aby móc wziąć udział w promocyjnej wyprzedaży pożyczek dla firm w ING Banku Śląskim?

Formalności zredukowano do niezbędnego minimum – wystarczy zatem złożyć wniosek o pożyczkę bez zabezpieczenia – w terminie obowiązywania oferty specjalnej i podpisać umowę w okresie ważności decyzji kredytowej.

Wnioskowi muszą „towarzyszyć” standardowe dokumenty finansowe firmy.

W zależności od statusu firmy, wniosek można składać za pośrednictwem różnych kanałów sprzedaży.

W przypadku działalności jednoosobowych może to być zarówno oddział ING Banku Śląskiego, jak i pośrednik finansowy czy też doradca mobilny i strona internetowa Banku oraz serwis Moje ING, w przypadku innych firm – wyprzedaż pożyczek oferowana jest drogą stacjonarną (oddział, doradca lub pośrednik).

Więcej informacji na temat oferty – strona internetowa ING dedykowana małym firmom – Ing.pl/male-firmy.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia