Finanse - Aktualności

Wiosenna wyprzedaż kredytów hipotecznych w ING Banku Śląskim

0

ING Bank Śląski rozpoczyna kolejną edycję wyprzedaży kredytów hipotecznych – tym razem w ramach specjalnej oferty wiosennej. Wyprzedaż prowadzona jest zarówno za pośrednictwem oddziałów stacjonarnych, jak i u partnerów sprzedaży.

Wiele formalności związanych z wnioskiem kredytowym można również załatwić za pomocą kanałów zdalnych – internetowo i telefonicznie. W takim przypadku bank służy pomocą specjalisty hipotecznego.

Oferta jest dostępna od 1 kwietnia do 12 maja 2019 roku.

Wiosenna wyprzedaż daje możliwość skorzystania z dwóch promocyjnych wariantów kredytu hipotecznego z oprocentowaniem zmiennym:

To kredyt „Łatwy start” – przyznawany bez prowizji i z 1,8 proc. marży oraz kredyt „Lekka rata” z prowizją na poziomie 1,65 proc. oraz z 1,65 proc. marży.

Jak już wyżej stwierdziliśmy – wniosek kredytowy można złożyć nawet bez wychodzenia z domu – wygodnie – za pomocą serwisu internetowego i telefonicznego ING Banku Śląskiego.

Podczas rozmowy telefonicznej z doradcą hipotecznym klient może zasięgnąć informacji na temat koniecznych dokumentów towarzyszących wnioskowi. Specjalista pomaga również w uzupełnieniu ich. Następnie dokumentację można przesłać  do banku online.

Doradca podczas rozmowy telefonicznej może wyliczyć zdolność kredytową klienta oraz określić wysokość raty. Tą drogą może również poinformować o decyzji kredytowej.

Bank – w ten sposób – redukuje „drogę” prowadzącą do otrzymania kredytu do jednej wizyty w oddziale – po to, by gotową już umowę kredytową podpisać.

W ramach „Wiosennej wyprzedaży” ING oferuje również kredyty hipoteczne ze stałym oprocentowaniem.

Inne warunki wyprzedaży:

– kwota kredytu w przedziale od 100 000 (włącznie) do 1 500 000 zł (włącznie),

– posiadanie albo założenie konta w ING,

– minimalny wpływ na konto – 2000 zł miesięcznie (nie musi to być wpłata jednorazowa),

– zakup ubezpieczenia spłaty kredytu hipotecznego za pośrednictwem ING.

Więcej informacji w regulaminie promocji i na Media.ingbank.pl.

 

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia