Finanse - Aktualności

XV edycja programu Mam Inteligo – 100 zł za skuteczne polecenie konta

0

4 lutego 2019 r. rozpoczęła się kolejna, piętnasta już edycja programu Mam Inteligo. Tym razem podzielona została na trzy etapy.

Pierwszy będzie obowiązywał do 28 lutego 2019 r., drugi od 1 do 31 marca 2019 r. i trzeci obejmie cały kwiecień 2019 r.

Podobnie jak poprzednie edycje, również i ta dotyczy konta Inteligo – a właściwie – skutecznego polecania tego rachunku osobistego. Każde efektywne polecenie będzie premiowane nagrodą w wysokości 100 złotych.

Aby wziąć udział w programie należy:

– zalogować się w programie Mam Inteligo i wypełnić stosowny formularz,

– powiadomić znajomego (znajomych) o koncie (zarówno indywidualnym, wspólnym, jak i firmowym).

W poleceniu należy koniecznie zawrzeć aktualny numer telefonu (jeśli od poprzedniej edycji programu zmieniliśmy numer, trzeba o tym powiadomić Inteligo). Numer telefonu będzie kodem, który wpiszemy do formularza polecenia.

Po zalogowaniu się do systemu można skorzystać z gotowych narzędzi, ułatwiających polecenie konta. Niezbędne jest również przekazanie osobom, którym konto jest polecane, specjalnego linku zapisanego w formularzu wniosku – w nim znajduje się odpowiednie miejsce na wpisanie kodu.

Konto Inteligo to rachunek, który prowadzony jest w ramach bankowości internetowej przez PKO Bank Polski. Kontem można zarządzać m.in. za pomocą aplikacji mobilnej IKO.

Posiadając konto Inteligo możemy wykonywać płatności z użyciem telefonu albo BLIKIEM.

Konto prowadzone jest za darmo, zapewnia m.in. możliwość bezpłatnego korzystania z sieci bankomatów PKO BP oraz Santander Banku Polska.

Regulamin XV edycji programu poleceń konta Inteligo – na stronie: Maminteligo.pl.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia