Finanse - Aktualności

„Zimowe korzyści z Kontem dla Ciebie”, czyli 200 zł za przeniesienie konta osobistego do Credit Agricole

0

Nowa promocja w banku Credit Agricole zainteresuje tych klientów, którzy noszą się z zamiarem przeniesienia rachunku osobistego. Jeśli zdecydują, że będzie to Credit Agricole, uzyskają premię w wysokości dwustu złotych.

Oferta jest aktualna do 31 marca 2019 r.

Warunki skorzystania z promocji nie są skomplikowane.

Co należy zrobić, żeby przenieść konto osobiste do Credit Agricole i zyskać 200 zł?

Po pierwsze – wybieramy jedno z dwóch objętych promocją kont osobistych: Konto dla Ciebie albo Konto dla Ciebie VIP. Następnie podpisujemy umowę o prowadzenie nowego konta w Credit Agricole.

Konieczne jest również złożenie deklaracji, że odtąd nasze wynagrodzenie będzie wpływało na konto osobiste w banku Credit Agricole (należy podpisać „Zlecenie przekazywania środków”). Minimalny okres regularnego zasilania rachunku to trzy miesiące. Najniższa kwota, która upoważnia do uzyskania premii promocyjnej to 1 tysiąc złotych.

Upoważniamy Credit Agricole do przeniesienia konta z banku, w którym do tej pory mieliśmy aktywny rachunek osobisty. Wszelkie formalności związane z tą operacją zrealizowane zostaną przez doradcę Credit Agricole.

Kwota 200 zł zostanie przekazana na konto uczestnika promocji nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po zapewnieniu przez klienta trzeciego wpływu na Konto dla Ciebie albo Konto dla Ciebie VIP.

Oferta promocyjna jest dostępna zarówno w placówkach stacjonarnych banku (własnych, partnerskich i CA Express), jak również za pośrednictwem serwisu telefonicznego CA24 oraz strony internetowej banku.

Konto dla Ciebie prowadzone jest za 0 zł, bank nie pobiera również opłat za kartę wielowalutową wydaną do konta ani za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Takie warunki obowiązują przy minimalnym wpływie na konto w wysokości 1000 zł i wykonaniu co najmniej jednej płatności kartą albo BLIK.

Konto dla Ciebie VIP także prowadzone jest za 0 zł, zapewnia możliwość korzystania z karty wielowalutowej bez dodatkowych opłat (w tym za wypłacanie gotówki we wszystkich bankomatach na całym świecie) przy zapewnieniu minimalnych wpływów w wysokości 10 000 zł miesięcznie albo utrzymywaniu średniego miesięcznego salda na rachunkach prowadzonych w złotych w ramach konta na poziomie 200 000 zł.

Więcej informacji na temat kont i regulamin promocji: Credit-agricole.pl.

 

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia