Finanse - Aktualności

„Zyskaj 200 zł” – promocja Konta 360° w Banku Millennium

0

Bank Millennium rozpoczyna promocję „Zyskaj 200 zł” – oferta dotyczy Konta 360° oraz  Konta 360° Student.

Promocja obowiązuje do 16 lipca 2019 r., natomiast wniosek o założenie konta należy składać najpóźniej do dnia 25 marca 2019 r. Umowę o konto trzeba zawrzeć maksymalnie do 31 marca 2019 r.

Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia, która do tej pory nie była klientem Banku Millennium. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziemy w regulaminie oferty specjalnej „Zyskaj 200 zł”.

Warunki, jakie należy spełnić, aby zyskać 200 zł:

– wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych,

– aktywowanie aplikacji mobilnej Banku Millennium (do 31 marca 2019 r.),

– zasilenie konta w kolejnych trzech miesiącach (kwiecień, maj i czerwiec 2019 r.) sumą co najmniej 1 tysiąca złotych (co miesiąc) oraz dokonanie minimum jednej płatności kartą wydaną do konta albo aplikacją BLIK.

Spełnienie warunków regulaminowych będzie się wiązało z wypłaceniem premii w wysokości dwustu złotych – do 16 lipca 2019 r.

Należy pamiętać, że w promocji udział biorą tylko te konta, o które wnioskowano za pośrednictwem strony internetowej dedykowanej ofercie (Bankmillennium.pl/Zyskaj-200-zl).

Uczestnik promocji może otrzymać jedną premię.

Konto 360° zapewnia szybki dostęp do środków na nim zgromadzonych – o każdym czasie i w dowolnym miejscu.

Prowadzone jest za 0 zł (obsługa karty debetowej oraz wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów są również darmowe) – pod warunkiem aktywnego korzystania z konta (zasilanie min. 1 tys. zł miesięcznie, płacenie kartą lub BLIKIEM – minimum jeden raz w miesiącu).

Nie są także pobierane opłaty za przelewy krajowe wykonywane za pomocą serwisu internetowego i mobilnego. Darmowe są też zlecenia stałe i polecenia zapłaty.

Więcej informacji na temat konta – BankMillennium.pl.

 

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia