eToto – legalny bukmacher posiadający licencję na zakłady

eToto – marka coraz lepiej rozpoznawalna

Firma „E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” to jeden z niewielu bukmacherów w Polsce posiadających wymagane prawem zezwolenie na organizowanie zakładów bukmacherskich.

Nr wydanego zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 – zezwolenie wydane zostało przez Ministerstwo Finansów 28 listopada 2014 roku. Firma posiada siedzibę w Warszawie, a więc jest to nasz krajowy bukmacher.

Pomimo posiadanego już od kilku lat zezwolenia, bukmacher eToto stał się szerzej rozpoznawalny dopiero po przyjętej w 2017 roku nowelizacji „ustawy hazardowej”. Stało się to możliwe, między innymi za sprawą umożliwienia legalnie działającym bukmacherom prowadzenia reklamy swoich usług. Z możliwości tej skorzystała również firma eToto, a „twarzami” marki zostali, m.in. Mateusz Borek, Roman Kołtoń i Tomasz Hajto. Bukmacher angażował się również w sponsoring klubów piłkarskich, czego efektem była między innymi współpraca z klubem Piast Gliwice.

Dziś eToto jest więc jednym z bardziej rozpoznawalnych bukmacherów, którzy działają w Polsce w sposób legalny.

Dzięki uzyskanej licencji, eToto może oferować swoje usługi zarówno za pośrednictwem Internetu, jak i w punktach naziemnych. Jednak firma skupia się głównie na internetowej ofercie, natomiast ilość punktów stacjonarnych nie wydaje się być priorytetem dla tego bukmachera, w efekcie czego nie jest ich jeszcze zbyt wiele.

Czego należy spodziewać się po ofercie eToto?

Przede wszystkim w ofercie eToto dostępne są wyłącznie zakłady bukmacherskie, a więc nie znajdziemy tam kasyna ani możliwości gry w pokera. Wynika to jasno z przepisów polskiego prawa, które w tym zakresie zostały wyraźnie sprecyzowane. Zezwolenie na legalne urządzanie zakładów bukmacherskich może więc otrzymać wyłącznie firma, w której ofercie dostępne będą tylko zakłady bukmacherskie.
eToto, jako legalny bukmacher, oferuje więc swoim graczom możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich, w skład których zaliczamy zarówno zakłady sportowe, jak i zakłady polityczne (np. typowanie wyniku wyborów parlamentarnych) oraz społeczne (np. typowanie wyniku talk-show).
Bukmacher eToto przygotował dla graczy całkiem solidną ofertę zakładów sportowych. W jej skład wchodzą nie tylko znane dyscypliny, jak piłka nożna czy koszykówka, ale także np. MMA czy Netball. Co ważne, bukmacher umożliwia wnoszenie zakładów przez Internet, a więc obstawianie możliwe jest przez całą dobę, bez konieczności wizyty w punkcie stacjonarnym. Z pewnością jest to istotny fakt, niezwykle ważny dla wielu graczy.
eToto bonus – bukmacher stara się zdobyć klientów również poprzez oferowanie bonusów. eToto przygotował między innymi bonus powitalny dla graczy.

W jaki sposób można skontaktować się z bukmacherem?

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów lub gdyby gracz miał jakieś wątpliwości związane z obstawianiem zakładów w firmie eToto, możliwy jest szybki kontakt z bukmacherem na wiele sposobów:
– za pośrednictwem „Live Chatu” (od godz. 10 do 22, 7 dni w tygodniu)
– za pośrednictwem poczty e-mail

Opinie o bukmacherze eToto

Firma „E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” funkcjonuje na polskim rynku już od wielu lat, dlatego jest to bukmacher dość dobrze znany polskim graczom. Opinie o eToto są raczej przychylne, a firma jest pozytywnie oceniana przez graczy. Jednak nie jest to bukmacher doskonały, a więc czasem w przypadku tego bukmachera zdarzają się również niezbyt pochlebne opinie. W celu wyrobienia sobie własnej opinii na temat tej firmy, warto porozmawiać ze znajomymi, jeśli są oni już klientami eToto. Bukmacher posiada również konto na Facebooku i Twitterze, których śledzenie również powinno pomóc w wyrobieniu własnego zdania. Jednak ostatecznie można pokusić się o stwierdzenie, że eToto zaliczany jest aktualnie do czołówki bukmacherów posiadających polską licencję na zakłady.