Świątek krok od pierwszego ćwierćfinału. W czwartek jest faworytką bukmacherów

0

Praktycznie wszyscy oczekujemy, że Iga Świątek przez cały 2019 rok zacznie się rozpychać łokciami w najważniejszych turniejach. Jak na razie 17-latka stawia pierwsze kroki w imprezach rangi WTA – ma na swoim koncie już kilka takich występów, a w czwartkowe wczesne popołudnie w Lugano powalczy o pierwszy ćwierćfinał w turnieju pod egidą WTA International – jakie szanse dają jej bukmacherzy?

Warszawianka na inaugurację rywalizacji w turnieju WTA w Lugano nie miała żadnych problemów z wyeliminowaniem Katariny Zavatskiej, którą rozgromiła 6:3, 6:0. Teraz wydaje się, że obecnie drugą rakietę Polski czeka zdecydowanie trudniejsze zadanie – w meczu, którego stawką będzie awans do ćwierćfinału, na jej drodze stanie rozstawiona z numerem trzy Viktoria Kuzmova. Mimo, że Słowaczka to obecnie 46. tenisistka świata, a Świątek nadal czeka na przekroczenie bariery TOP 100 rankingu WTA, to bukmacherzy faworyzują w tym meczu naszą rodaczkę!

Bukmacher Fortuna na wygraną obecnie 115. zawodniczki rankingu WTA wystawił kurs 1,69. Analogicznie współczynnik na triumf wyżej notowanej tenisistki wynosi 2,12. Natomiast typując, że Świątek poradzi sobie ze swoją rywalką w dwóch setach, u bukmachera Totolotek można skorzystać z kursu 2,50.

Jeśli w przeciwieństwie do poprzednich dni, w Lugano w czwartek nie będzie przeszkadzał deszcz, to Kuzmova i Świątek powinny wyjść na kort o godzinie 11:00.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia