LVBet – legalny bukmacher z polską licencją na zakłady

Bukmacher LVBet zdobywa polski rynek zakładów bukmacherskich w zawrotnym tempie. Chociaż firma „LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o.” została założona nie tak dawno, to dzięki dużemu zaangażowaniu osób pracujących w tej firmie stała się ona jedną z czołowych firm bukmacherskich w Polsce.

LVBet – Legalna firma bukmacherska w Polsce

Bukmacher LVBet jest jednym z nielicznych bukmacherów w naszym kraju, którzy posiadają wymagane prawem zezwolenie na urządzanie zakładów bukmacherskich w Polsce. Bukmacherowi w 2016 roku (13 maja 2016) zostało wydane zezwolenie o numerze: PS4.6831.9.2016.EQK.
Fakt posiadania zezwolenia wydanego przez Ministerstwo Finansów jednoznacznie świadczy o tym, że LVBet prowadzi działalność w sposób całkowicie zgodny z polskimi przepisami prawa, a więc obstawianie zakładów w tej firmie nie niesie ze sobą ryzyka złamania prawa przez gracza.

Bukmacher LVBet wypełnia więc wiele niezbędnych kryteriów, które wymagane są do otrzymania zezwolenia, m.in.:
– odprowadza w Polsce 12%-owy podatek obrotowy, a także pobiera dodatkowy 10%-owy podatek od każdej wygranej przekraczającej 2.280 zł,
– dokonuje weryfikacji pełnoletności graczy oraz informuje o ryzyku uzależnienia,
– w ofercie posiada wyłącznie zakłady bukmacherskie (do których zaliczyć możemy zakłady sportowe, polityczne i społeczne).
Podane warunki są niezbędne, aby firma ubiegająca się o przyznanie zezwolenia mogła je otrzymać, a więc LVBet jako legalny bukmacher również je wypełnia.
LVBet oferuje zakłady bukmacherskie w sposób bezpieczny, a więc dochowuje wszystkich wymaganych polskim prawem zasad bezpieczeństwa, a także dzięki posiadanej licencji gracz obstawiający zakłady w tej firmie nie musi obawiać się poniesienia żadnych konsekwencji prawnych. Oczywiście, sam fakt że bukmacher działa legalnie i zapewnia wysokie bezpieczeństwo gry, nie wyklucza faktu że nadal istnieje spore ryzyko uzależnienia, dlatego zawsze należy grać odpowiedzialnie.

Przede wszystkim zaangażowanie i pasja

Bukmacher LVBet sam o sobie twierdzi, nie chce opierać się wyłącznie na tym, że działa w sposób legalny. Cele firmy są bowiem o wiele wyższe, a pracownicy bukmachera starają się każdego dnia wkładać wiele zaangażowania i pasji w swoją pracę. Dzięki temu firma może rozwijać się w dużym tempie, a dynamika rozwoju i świeże pomysły z pewnością przekładają się w sposób pozytywny na odbiór tego bukmachera przez graczy. Po wejściu na stronę bukmachera można bez problemu dostrzec nietuzinkowe podejście tej firmy do kwestii zakładów.

LVBet – oferta bukmachera

Firma LVBet umożliwia wnoszenie zakładów zarówno w stacjonarnych punktach (jest ich w Polsce zaledwie ok. 30) jak i przez Internet. Skoncentrujmy się jednak na ofercie dostępnej przez Internet, ponieważ właśnie ta forma wnoszenia zakładów cieszy się największym zainteresowaniem wśród graczy.
Bukmacher z pewnością nie należy do nudnych. Strona internetowa LVBet stworzona została z dużą pomysłowością, a jednocześnie jest ona niezwykle czytelna. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że osoby obsługujące stronę wkładają w to dużo zaangażowania, pomysłowości i pasji, z czego zresztą bukmacher ten jest znany.
Oferta LVBet ogranicza się wyłącznie do zakładów bukmacherskich. Nie znajdziemy tam więc np. internetowego kasyna. Wynika to z przepisów prawa obowiązującego w Polsce, które stanowią, że legalny bukmacher może posiadać w ofercie wyłącznie zakłady bukmacherskie. Dostępna oferta zakładów wydaje się być jednak jedną z lepszych na rynku – do wyboru graczy pozostaje całkiem spora ilość dyscyplin sportowych (nie tylko tak oczywiste dyscypliny jak piłka nożna czy hokej, ale również np. MMA, snooker, rzutki i wiele innych). W ofercie znajdują się także „Zakłady na żywo” oraz „Sporty wirtualne”.
Bukmacher posiada również specjalną zakładkę „Filmy i Programy Telewizyjne”, gdzie dostępne są zakłady na popularne programy telewizyjne z całego świata.
LVBet bonus – bukmacher udostępnia również bonus powitalny dostępny dla graczy. W trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego można podać również kod promocyjny udostępniony przez bukmachera.

Dostępne metody płatności w LVBet

Bukmacherzy posiadający zezwolenie Ministerstwa Finansów, a więc działający w sposób zgodny z prawem, mają możliwość udostępniania graczom wielu łatwych metod dokonywania płatności. Wpłatę na konto gracza w firmie LVBet możesz więc wykonać za pośrednictwem takich popularnych systemów, jak np. „Przelewy24” lub „DotPay”. W praktyce oznacza to, że wpłata może zostać wykonana w błyskawiczny sposób kartą płatniczą lub „szybkim przelewem bankowym”. Poza tym dostępne są również inne metody dokonywania płatności, jak popularny „Skrill” lub „Paymenticon”.

Działania marketingowe LVBet

Bukmacher LVBet jest obecnie jednym z bardziej rozpoznawalnych legalnych bukmacherów w Polsce. Zawdzięcza to zarówno udostępnianej graczom ofercie, ale także szerokim działaniom marketingowym firmy. Przede wszystkim LVBet stawia na sponsoring klubów sportowych.
Przypomnijmy, że zgodnie z obowiązującym prawem, bukmacherzy posiadający zezwolenie na działalność w Polsce mogą zostać sponsorami drużyn sportowych w naszym kraju. Co łatwo zauważyć w trakcie licznych wydarzeń sportowych, firma LVBet nie jest jedynym bukmacherem, który postanowił z tego prawa skorzystać, jednak z pewnością zaangażowanie LVBet w sponsoring jest bardzo duże. Bukmacher został, między innymi, głównym sponsorem Wisły Kraków i RKS Lechia, oficjalnym sponsorem takich klubów, jak: Piast Gliwice, Arka Gdynia, Widzew Łódź i Wisła Płock, a także oficjalnym partnerem siatkarskiej „Plus Ligi” oraz „Ligi Siatkówki Kobiet”.
Firma postanowiła więc bardzo aktywnie włączyć się w sponsorowanie polskiego sportu. Co ważne, działania takie powinny przynieść korzyści również sponsorowanym klubom, ponieważ pieniądze otrzymywane od bukmachera mogą wpłynąć na wzrost poziomu sportowego tych drużyn.

Sposoby kontaktu z bukmacherem LVBet

Osoby, które chciałyby zadać pytanie bukmacherowi lub mają jakikolwiek problem związany z obstawianiem lub ofertą firmy, mogą skontaktować się z bukmacherem za pośrednictwem „Live-Chatu” (rozmowa odbywa się na żywo w specjalnym okienku na stronie bukmachera) lub za pośrednictwem poczty e-mail. Biuro Obsługi Klienta firmy pracuje w godzinach 8.00 – 23.00, co powinno umożliwić graczom otrzymanie szybkiej odpowiedzi na zadane pytania. Siedziba firmy „LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o.” znajduje sią w Katowicach.

LVBet – opinie o firmie

Analizując całościowo bukmachera LVBet, należy zauważyć, że jest to firma wyróżniająca się na polskim rynku legalnych zakładów bukmacherskich. Bukmacher posiada wiele pozytywnych opinii graczy, jednak zdarzają się również i te mniej pochlebne. Firma LVBet jest jednak stosunkowo młodym podmiotem na rynku zakładów, dlatego każdy kolejny miesiąc powinien wpływać pozytywnie na ofertę prezentowaną przez LVBet. Opinie graczy już teraz są jednak zazwyczaj korzystne dla bukmachera.