ZakładyPrzydatne informacje

Aplikacje -zakłady bukmacherskie 

0

Aplikacje bukmacherskie pozwalają obstawiać zakłady sportowe niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdujemy – wystarczy urządzenie mobilne z łączem internetowym i można grać. Najlepsze aplikacje bukmacherskie działają błyskawicznie i płynnie, oferując przy tym znacznie więcej niż tylko obstawianie zakładów. Jak wybrać aplikację, która rzeczywiście usprawni naszą grę przez smartfon czy tablet? W jaki sposób korzystać z apek bukmacherów i o czym trzeba wiedzieć przed ich instalacją? 

Najlepsze aplikacje bukmacherskie

Aplikacje bukmacherskie – co to takiego? 

Gra u bukmachera online może odbywać się nie tylko poprzez komputer, ale też smartfon czy tablet. W takim wypadku można oczywiście wejść w przeglądarkę i otworzyć wybraną stronę internetową, na której dostępne są zakłady bukmacherskie. Aplikacje bukmacherów to trochę inne rozwiązanie, które również pozwala na obstawianie przez Internet i jest dedykowane urządzeniom przenośnym. Od strony technicznej podstawowa różnica między stroną internetową a apką jest taka, że ta pierwsza tylko wyświetla się w przeglądarce, a ta druga jest ściągana na dany telefon czy tablet i w nim zapisywana. Strona i aplikacja danego operatora zakładów są do siebie podobne, jednak to aplikacje bukmacherskie są szybsze i zapewniają większą wygodę użytkowania, często są też bardziej bezpieczne. 

Bukmacherzy udostępniają w Internecie bezpłatne aplikacje bukmacherskie na Androida, a najczęściej także na iOS. Gracz po pobraniu i zainstalowaniu oprogramowania na swoim urządzeniu z reguły uzyskuje dostęp do pełnej oferty zakładów danego bukmachera i wielu innych funkcjonalności, które są obecne w jego serwisie (płatności online, statystyki sportowe, match-trackery, transmisje meczów itp.). Najlepsze aplikacje bukmacherskie wyposażone są też w dodatkowe opcje (np. powiadomienia push). 

Jakie funkcje mają aplikacje bukmacherskie? 

Na początek warto wyjaśnić, dokonywanie jakich czynności umożliwiają aplikacje bukmacherskie na telefon czy tablet. Po pierwsze, niezależnie od tego, czy jest to najlepsza aplikacja bukmacherska czy jej mniej dopracowana i zaawansowana technologicznie konkurentka, każda apka zazwyczaj daje graczom dostęp do pełnej oferty zakładów bukmachera. W innym przypadku trudno sobie wyobrazić sprawne obstawianie meczy. Aplikacja nie powinna udostępniać tylko części oferty, bo wtedy gracz nie mógłby na niej polegać. Dla przykładu wyobraźmy sobie, że w trakcie gry na żywo okaże się, że dla danego meczu można typować zakłady na zwycięzcę, ale nie zakłady z handicapem, a taki właśnie był zamiar gracza. Jeśli taka możliwość jest na stronie, gracz przerzuci się na grę poprzez stronę mobilną albo w ogóle będzie obstawiać gdzie indziej zakłady bukmacherskie. Aplikacje powinny więc udostępniać pełną ofertę zakładów przedmeczowych, na żywo a także na inne kategorie zakładów (np. sporty wirtualne czy gry karciane) – na wszystko to, co oferuje strona internetowa bukmachera. 

Aplikacje bukmacherskie - płatnościPonadto nie tylko najlepsza aplikacja bukmacherska zapewnia możliwość dokonywania szybkich i bezpiecznych płatności internetowych oraz bezpiecznych wypłat. Co oczywiste, aplikacje do obstawiania meczy dają graczom narzędzia ułatwiające typowanie, czyli statystyki sportowe, wyniki poprzednich spotkań sportowych, livescore, match-trackery, a czasem także transmisje meczów. Inne opcje, jaki mają nie tylko serwisy, ale też najlepsze aplikacje bukmacherskie, to m.in. funkcja umożliwiająca rozliczenie zakładu przed zakończeniem meczu (cash-out), stworzenie własnego zakładu (betbuilder) czy obstawienie tzw. szybkiego zakładu. Zawsze też można skorzystać z pomocy działu obsługi klienta, najczęściej przez czat na żywo, e-mail czy formularz kontaktowy. Są to tym samym takie usługi, które standardowo zapewniają strony internetowe przyjmujące zakłady bukmacherskie – aplikacje hazardowe po prostu gwarantują co najmniej ten standardowy pakiet usług, które dostosowane są do specyfiki urządzeń przenośnych. 

Jednak to nie wszystko, ponieważ każdy operator zakładów ma ambicje, by to jego apka określana była jako najlepsza aplikacja bukmacherska, każdy też chce zachęcić graczy do jej instalacji. Dlatego wielu bukmacherów udostępnia graczom specjalne funkcjonalności, których nie ma w serwisie, a które ułatwiają lub uatrakcyjniają grę. W zasadzie obowiązkowe są już powiadomienia push, dzięki którym gracz jest informowany na bieżąco np. o zmianie statusu zakładu (wygrana, przegrana, zwrot, anulowanie), wyniku „obserwowanego” meczu czy najnowszych promocjach. Powiadomienia mogą się pojawiać także wtedy, gdy apka nie została otworzona, aczkolwiek wiele zależy od preferencji użytkownika. Inną dodatkową funkcjonalnością, na którą zwrócą uwagę osoby lubiące przebywać w mediach społecznościowych, są narzędzia do komunikowania się z innymi typerami. Najlepsze aplikacje bukmacherskie bywają wyposażone w panel, który umożliwia publikację obstawionych kuponów i dzielenie się komentarzami na ich temat z pozostałymi graczami. 

Aplikacje – zakłady bukmacherskie na różne kategorie wydarzeń 

Bardzo duże znaczenie ma dla graczy to, jakiego rodzaju wydarzenia można obstawiać poprzez oferowane przez bukmacherów aplikacje. Zakłady bukmacherskie udostępniane współcześnie w serwisach do gry to przecież nie tylko przedmeczowe propozycje dotyczące najbardziej popularnych wydarzeń sportowych. Jakie w takim razie zakłady bukmacherskie aplikacja mobilna powinna mieć w swoim asortymencie, by zadowolić graczy o różnych potrzebach? Otóż na rynku dostępne są: 

  • aplikacje – zakłady bukmacherskie na sport pre-match 

Zakłady bukmacherskie na sport, które zawierane są przed rozpoczęciem meczu, to nadal bardzo powszechny wybór graczy. Aplikacje bukmacherskie na telefon czy tablet po prostu muszą oferować szeroki wybór wydarzeń do typowania, uwzględniając nie tylko najbardziej popularne dyscypliny, typu piłka nożna czy siatkówka, ale też inne sporty, np. kolarstwo czy tenis stołowy. Oczywiście im szybciej dodawane są do oferty dostępnej przez aplikację zakłady bukmacherskie pre-match na dane spotkanie, tym lepiej. 

  • aplikacje – zakłady bukmacherskie na sport live 

Aplikacje - zakłady bukmacherskie liveZakłady bukmacherskie na żywo mają w Polsce bardzo liczną i stale rosnącą grupę fanów, dlatego każda porządna aplikacja zakłady bukmacherskie live musi mieć na naprawdę wysokim poziomie. Obszerność oferty to jedno, jednak w przypadku gry na żywo ogromne znaczenie ma też szybkość aktualizacji kursów i działania oprogramowania. Ponadto w przypadku gry live bardzo dużym atutem są transmisje meczów dostępne bezpośrednio w aplikacji bukmachera. 

  • aplikacje – zakłady bukmacherskie na e-sport 

Chociaż e-sport uznawany jest obecnie za pełnoprawny rodzaj sportu, aplikacje do obstawiania meczy nie zawsze dają równie dużo możliwości, by typować rozgrywki e-sportowe. Jeśli mamy zamiar obstawiać zakłady bukmacherskie tego rodzaju, musimy sprawdzić, który bukmacher traktuje e-sport w pełni profesjonalnie, a więc oferuje szeroki wybór gier, spotkań i zdarzeń do typowania (w ofercie pre-match i live). Najlepsze aplikacje bukmacherskie do obstawiania gier takich jak np. CS:GO, LOL, DOTA2, Overwatch itp. oferują też darmowy streaming z przebiegu rywalizacji. 

  • aplikacje – zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne 

Zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne dostępne są dziś niemal u każdego bukmachera internetowego. Jeśli lubisz virtuale, zwróć uwagę na to, jakie wirtualne sporty oraz jakie rynki zdarzeń udostępnia aplikacja. Zakłady bukmacherskie powinny być też wzbogacone o wysokiej jakości animacje pokazujące przebieg zdarzeń. 

  • aplikacje – zakłady bukmacherskie na gry karciane 

Bukmacherzy oferują jednocześnie zakłady na gry karciane, jednak czym innym są typowo kasynowe aplikacje hazardowe umożliwiające grę np. w pokera, a czym innym aplikacje do obstawiania gier karcianych dostępne u legalnych bukmacherów. Te drugie nie umożliwiają uczestniczenia w grze w karty, a typowanie wyników gier symulowanych komputerowo. Poza liczbą dostępnych karcianek warto zwrócić uwagę, czy są one dostępne w aplikacji całodobowo. 

  • aplikacje – zakłady bukmacherskie na rozrywkę, kulturę i politykę 

Zakłady bukmacherskie mogą dotyczyć także wydarzeń pozasportowych, takich jak np. wyniki Oscarów, Eurowizji czy wyborów prezydenckich. Jeśli bukmacher posiada ofertę tego rodzaju na swojej stronie internetowej, zapewne możliwe jest również ich typowanie przez aplikację. 

Aplikacje bukmacherskie – zalety i wady 

Chociaż kiedy gramy za pośrednictwem telefonu możemy obstawiać poprzez stronę internetową zakłady bukmacherskie, aplikacje dedykowane grze mobilnej zdecydowanie ułatwiają to zadanie i zapewniają graczom możliwość korzystania z dodatkowych opcji. Z drugiej strony każdy medal ma dwie strony, dlatego sprawdźmy, jakie są plusy i minusy, jakie mają aplikacje bukmacherskie. 

Aplikacje bukmacherskie – zalety 

Jeśli porównujemy strony internetowe i aplikacje, zakłady bukmacherskie na pewno dają graczom znacznie większy komfort obstawiania. Cały design apki zaprojektowany jest tak, aby najbardziej potrzebne opcje były łatwo dostępne i widoczne, przy uwzględnieniu tego, że ekran smartfonu jest stosunkowo niewielki. Specjaliści od UX koncentrują swoje wysiłki na tym, aby po otworzeniu aplikacji gracz łatwo namierzył to, czego potrzebuje, a nawigacja była maksymalnie intuicyjna. Optymalizacja widoku pod wymiary ekranu gwarantuje optymalne wyświetlanie się poszczególnych elementów, a gracz dużo łatwiej może nie tylko obstawiać zakłady bukmacherskie – aplikacja ułatwia też inne czynności, jak sprawdzanie statystyk, dokonywanie wpłat i wypłat czy oglądanie transmisji meczów. 

Przejrzystość i intuicyjność to jedno, ale równie duże znaczenie ma szybkość działania i tu znowu punktują aplikacje. Zakłady bukmacherskie po prostu znacznie szybciej obstawimy, jeśli wejdziemy w dobrą apkę. Najlepsze aplikacje bukmacherskie przyspieszają ten proces na każdym etapie, czyli błyskawicznie możemy znaleźć interesujące nas typy, zasilić konto czy finalnie zawrzeć zakłady bukmacherskie. Aplikacja mobilna przydatna jest więc szczególnie wtedy, kiedy obstawiamy zakłady bukmacherskie na żywo, ale też wtedy, gdy na grę nie mamy za dużo czasu. 

Aplikacje bukmacherskie - bezpieczeństwoKolejne zalety są również bardzo ważne i są tacy gracze, których to właśnie te cechy najbardziej zachęcają do tego, by ściągnąć jakieś aplikacje do obstawiania. Po pierwsze najlepsze aplikacje bukmacherskie są bardzo bezpieczne, gdyż wykorzystują nowoczesne zabezpieczenia, np. biometryczne. Apki nie przechowują też danych poufnych w tzw. cache (pamięci podręcznej), a jeśli użytkownik nie wykonuje żadnych czynności, dokonują automatycznego wylogowania z konta. Oprogramowanie jest też systematycznie aktualizowane, a aplikacje bukmacherskie na Androida i/lub iOS są tworzone zgodnie z wysokimi wymogami bezpieczeństwa platform dystrybucji aplikacji (np. App Store). 

Ponadto dla osób typujących zakłady bukmacherskie aplikacje mogą być ciekawym rozwiązaniem, gdyż zazwyczaj mają wspomnianą już funkcję powiadomień push, która jest pomocna w „trzymaniu ręki na pulsie”. Takie komunikaty są dostosowywane do preferencji gracza (można też z nich zrezygnować), podobnie jak inne ustawienia. Taka duża dowolność i opcja ścisłej personalizacji na pewno wyróżniają najlepsze aplikacje bukmacherskie i są kolejnym argumentem za ich przewagą nad stronami internetowymi. 

Aplikacje bukmacherskie – wady 

Obstawianie zakładów przez stronę internetową nie wymaga od gracza żadnego przygotowania od strony technicznej – każdy ma w telefonie jakąś przeglądarkę internetową, dlatego po wpisaniu odpowiedniego adresu internetowego i zalogowaniu na konto gracz może od razu stawiać zakłady bukmacherskie. Aplikacja wymaga natomiast, by gracz najpierw pobrał ją i zainstalował na swoim urządzeniu. Takie działanie jest co prawda jednorazowe, ale bez tego ani rusz. Natomiast później co jakiś czas pojawiają się komunikaty o dostępnych aktualizacjach oprogramowania, których nie trzeba obowiązkowo robić, jednak jest to działanie zalecane ze względu na bezpieczeństwo apki i jej poprawne działanie (a także dostęp do najnowszych funkcjonalności).  

Tym samym aplikacje bukmacherskie na telefon wymagają posiadania na smartfonie czy tablecie pewnej ilości wolnej pamięci. Mogą więc w większym czy mniejszym stopniu spowalniać działanie sprzętu i przyspieszać zużycie baterii – choć najlepsze aplikacje bukmacherskie są zoptymalizowane także pod tym kątem. 

Aplikacje bukmacherskie - wymogi sprzętoweTrzeba też wiedzieć, że na starszych urządzeniach może nie być możliwości, by poprzez daną apkę obstawiać zakłady bukmacherskie. Aplikacja ma zawsze określone wymagania systemowe, czyli ich działanie na sprzęcie posługującym się starszą wersją systemu operacyjnego będzie działać nieprawidłowo lub w ogóle. 

Skąd pobrać i jak instalować aplikacje bukmacherskie na iOS i Android? 

Aplikacje bukmacherskie iOS i Android pobiera się z innych sklepów internetowych, poza tym właściciele urządzeń z systemem Android muszą pamiętać o jednej ważnej sprawie. Prześledźmy więc po kolei, w jaki sposób można instalować aplikacje bukmacherskie na iOS, a w jaki na Android. 

Aplikacje bukmacherskie – iOS 

Aplikacje bukmacherskie na iOS, tak jak apki przeznaczone do innych celów, umieszczone są w App Store, czyli internetowej platformie dystrybucji Apple. Są one dostępne za darmo, gdyż bukmacherom zależy na tym, by gracze z nich korzystali. Można przy tym mieć pewność, że oprogramowanie jest sprawdzone i niegroźne dla naszego smartfonu czy tabletu, ponieważ Apple wyjątkowo rygorystycznie sprawdza oprogramowanie, zanim je doda do swoich zasobów. 

Żeby zainstalować aplikacje bukmacherskie na iOS na swoim urządzeniu, po pobraniu pliku należy go otworzyć i proces instalacji rozpocznie się samoistnie. 

Aplikacje bukmacherskie – Android 

Jeśli chodzi o aplikacje bukmacherskie na Androida, sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana. Problem tkwi w tym, że oficjalny sklep z oprogramowaniem dla urządzeń z systemem Android, czyli Google Play, nie posiada w swoim asortymencie apek oferujących zakłady bukmacherskie. Aplikacje tego rodzaju można więc pobrać, wchodząc na stronę internetową danego bukmachera. Czasem od razu pojawia się specjalny komunikat, a czasem dostępna jest osobna zakładka lub baner kierujący do podstrony, na której znajdują się informacje, w jaki sposób może być pobrana i zainstalowana aplikacja. Zakłady bukmacherskie można więc obstawiać po pobraniu apki bezpośrednio ze strony danej firmy bukmacherskiej, jednak co bardzo ważne, trzeba w ręczny sposób zmienić ustawienia urządzenia i zezwolić na to, by zainstalowany został program, który nie pochodzi z Google Play. Legalni bukmacherzy dokładają jednak wszelkich starań, by przygotowywane przez nich aplikacje do obstawiania meczy były jak najbardziej bezpieczne i spełniały wszelkie standardy. Niektóre aplikacje bukmacherskie Android są udostępniane także w Huawei AppGallery czy Galaxy Store – wtedy sposób postępowania z ustawieniami jest taki sam. 

Poza tym elementem aplikacje bukmacherskie na Androida instaluje się w ten sam sposób, co inne apki. Tak więc pobieramy plik, klikamy w niego i czekamy na automatyczne zainstalowanie się oprogramowania. 

Aplikacje bukmacherskie – jak z nich korzystać? 

Aplikacje bukmacherskie - jak korzystaćKiedy już zainstalujemy na swoim urządzeniu wybrane aplikacje, zakłady bukmacherskie możemy obstawiać w bardzo łatwy sposób. Oczywiście to, gdzie znajduje się dana opcja i co dokładnie trzeba zrobić, może wyglądać odmiennie u różnych operatorów zakładów, jednak co do zasady aplikacje do obstawiania meczy działają dość podobnie. Wystarczy otworzyć apkę i zalogować się w niej do swojego konta gracza. Jeśli od razu mamy zamiar obstawiać zakłady bukmacherskie, aplikacja mobilna wręcz będzie nas do tego skłaniać – topowe wydarzenia zapewne będą wyświetlać się w widocznym miejscu, tak samo jak zakładka z wszystkimi zakładami sportowymi i zakładka z ofertą live. Po znalezieniu interesującego nas zdarzenia, klikamy w jego kurs i dodajemy je do e-kuponu, wpisujemy wartość stawki i potwierdzamy swój wybór, klikając w przycisk typu „Postaw zakład”.  

Jak widać zakład pojedynczy obstawia się przez apkę tak samo, jak przez stronę internetową, a zakłady akumulowane i systemowe również zawiera się w sposób analogiczny jak na stronie www. Ponadto inne funkcje, które są znane użytkownikom z serwisu bukmachera, takie jak zasilanie konta gracza, dokonywanie wypłat, sprawdzanie historii kuponów itp. także działają w taki sposób, do jakiego zdążył nas przyzwyczaić serwis online. Najlepsze aplikacje bukmacherskie mają też jak wspominaliśmy ponadprogramowe funkcjonalności, których nie ma na stronie internetowej, jednak korzystanie z nich też nie powinno sprawić problemów. 

Najlepsze aplikacje bukmacherskie – czym się charakteryzują? 

Na koniec zastanówmy się, na podstawie jakich kryteriów ocenić, które oprogramowanie będzie nam najbardziej odpowiadać. Najlepsza aplikacja bukmacherska dla Ciebie nie musi przecież być tą samą, co najlepsza aplikacja dla znajomego, dlatego warto samodzielnie zweryfikować, które aplikacje do obstawiania meczy najbardziej nam pasują. Co na pewno warto wziąć pod uwagę? 

Najlepsza aplikacja bukmacherska – funkcjonalność i szybkość 

Gdybyśmy mieli wybrać tylko jedną cechę, która jest najważniejsza w przypadku dowolnej apki – bankowej, zakupowej, nawigacyjnej itd. – dla każdej najważniejszym kryterium jakości będzie zapewne jej funkcjonalność. Nawet najbardziej dopieszczona wizualnie aplikacja nie będzie numerem jeden, jeśli konkurencja zaproponuje rozwiązanie nie tak przyjemne dla oka, za to bardziej wygodne w użytkowaniu. Jeśli chodzi o najlepsze aplikacje bukmacherskie, to wyróżnia je w pierwszej kolejności łatwość obsługi i intuicyjny interface. Dzięki temu gracze w krótkim czasie znajdują poszukiwane narzędzia czy opcje gry i łatwo obstawiają zakłady bukmacherskie oraz korzystają z innych usług bukmachera.  

Najlepsze aplikacje bukmacherskie - szybkośćWygoda użytkowania musi przy tym iść w parze z szybkością – gracz nie może czekać na to, aż strona się załaduje, wszystko powinno dziać się w płynny i szybki sposób. Jest to rzecz jasna szczególnie ważne, kiedy obstawiamy zakłady bukmacherskie na żywo, ale tak naprawdę długo ładujące się czy zacinające aplikacje do obstawiania są irytujące niezależnie od tego, co w danym momencie chcemy zrobić. Odpowiadając więc w skrócie na pytanie, jaka jest najlepsza bukmacherska aplikacja: zakłady bukmacherskie można za jej pośrednictwem obstawiać poprzez minimalną liczbę kliknięć. 

Najlepsza aplikacja bukmacherska – obszerność oferty 

Jak już wyjaśnialiśmy, w zasadzie nie tylko najlepsze aplikacje bukmacherskie, ale wszystkie apki powinny mieć tak samo bogatą ofertę zakładów co strony internetowe. Skoro coraz więcej graczy korzysta z tego narzędzia do obstawiania, nie może ono prezentować oferty bukmacherskiej w okrojonej wersji. Jeśli jednak bukmacher generalnie ogranicza się do podstawowych rynków zdarzeń i nie uwzględnia w swojej ofercie bardziej niszowych sportów czy lig, nie można się spodziewać, że coś więcej będzie udostępniała jego aplikacja. Zakłady bukmacherskie oferowane w apce powinny więc obejmować różne kategorie wydarzeń sportowych, pozasportowych i wirtualnych. 

Najlepsza aplikacja bukmacherska – jakość oferty live 

Jeszcze inną ważną sprawą jest to, jak wygląda korzystanie z oferty zakładów na żywo poprzez apkę. Wszystko musi tu działać bardzo sprawnie, tak aby w ogóle miało sens obstawianie meczy. Aplikacja nie może się zacinać czy zamulać, a kursy muszą być w płynny i błyskawiczny sposób aktualizowane w odpowiedzi na to, co dzieje się na boisku. Poza tym niezwykle ważne jest to, o czym już mówiliśmy, czyli żeby proces obstawiania był maksymalnie skondensowany od strony technicznej. To właśnie podczas gry na żywo tak duże znaczenia ma łatwość zawierania zakładów – najlepiej, jeśli wystarczy 1 kliknięcie, by postawić zakład live. 

Najlepsza aplikacja bukmacherska – dodatkowe narzędzia 

Apki bukmacherów to coś więcej niż tylko aplikacje do obstawiania meczy, a niektóre z nich mają naprawdę znacznie więcej do zaoferowania. I tu powtarza się zasada, że jeśli gracz zna jakieś narzędzie z serwisu bukmachera, które przypadło mu do gustu, będzie oczekiwał, że taka możliwość będzie też dostępna w apce. Livescore, match-trackery czy transmisje z meczów na żywo to na pewno interesujące dodatki, które powinny mieć najlepsze aplikacje bukmacherskie. Szczególnie bezpłatny streaming sportowy może robić tzw. różnicę, gdyż zwłaszcza kiedy jesteśmy w drodze czy w ogóle poza domem możliwość oglądania i jednoczesnego obstawiania zakładów na jednym urządzeniu jest wyjątkowo atrakcyjna. 

Najlepsza aplikacja – bezpieczeństwo 

Najlepsze aplikacje bukmacherskie - bezpieczeństwoWszelkie aplikacje hazardowe, które udostępniane są przez legalnych operatorów, wymagają zalogowania się na konto gracza. W związku z tym muszą one mieć bardzo dobre zabezpieczenia dostępu, gdyż użytkownik podaje podczas rejestracji swoje dane osobowe, ponadto za pomocą apki dokonuje transakcji finansowych. Dlatego najlepsze aplikacje bukmacherskie korzystają z najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, np. logowania przez FaceID czy TouchID oraz wysoko zaawansowanych technologii szyfrujących i zabezpieczających. 

Najlepsza aplikacja bukmacherska – wygląd 

Choć w naszym zestawieniu ta cecha znalazła się na jednym z ostatnich miejsc, nie oznacza to, że jest najmniej ważna. Aplikacje do obstawiania meczy powinny być przejrzyste i zwyczajnie ładne – w przeciwnym razie trudno będzie z nich na dłuższą metę korzystać. Krzykliwe kolory, mało czytelna czcionka czy przeładowanie widoku rozmaitymi elementami szybko męczą użytkowników i sprawiają, że nie mają oni ochoty spędzać w apce za dużo czasu, a najczęściej zaczynają szukać jakiejś alternatywy. Warto zwrócić uwagę, że najlepsze aplikacje bukmacherskie to takie, którym udaje się połączyć bogactwo dostępnej oferty i funkcjonalności z przejrzystym i intuicyjnym designem aplikacji mobilnej. 

Najlepsza aplikacja bukmacherska – specjalne bonusy 

Jeśli chodzi o aplikacje, zakłady bukmacherskie mobilne są często promowane przez bukmacherów poprzez specjalną ofertę bonusów. Żeby zachęcić użytkowników do korzystania z aplikacji, przygotowywane są promocje, które pobranie i/lub grę przy pomocy apki nagradzają freebetami, cash-backami czy innego rodzaju bonusami. Czasem tego rodzaju aplikacje hazardowe mogą też oferować spersonalizowane bonusy, co oznacza, że gracz otrzymuje indywidualnie jakieś profity, które są np. dostosowane do jego sposobu gry. 

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia