ZakładyLegalni bukmacherzy

eWinner

0

Bukmacher eWinner – opinie i fakty. Recenzja oferty zakładów eWinner

Gdzie najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie? Na to pytanie trudno jednoznacznie odpowiedzieć, zwłaszcza, że legalny rynek zakładów wzajemnych nieustannie poszerza się o kolejnych operatorów. Jednym z nich jest bukmacher eWinner, który oferuje internetowe zakłady sportowe i pozasportowe. W tym artykule przyjrzymy się, co dokładnie obejmuje oferta eWinner: jakie sporty tu obstawimy, po jakich kursach i w jakim trybie. Sprawdzimy także, czy gra w eWinner online jest od strony technicznej łatwa, przyjemna i bezpieczna, czy może powinniśmy być przygotowani na określone trudności. Omówimy też, na jakie dodatkowe atrakcje mogą liczyć gracze – chodzi tu m.in. o rozbudowany bonus powitalny eWinner czy rzadko spotykaną w Polsce opcję Custom Bet”. 

eWinner - strona główna

Czy zakłady bukmacherskie eWinner są bezpieczne?

Bukmacher eWinner, tak jak pozostali omówieni w naszym serwisie bukmacherzy, to absolutnie legalny podmiot. To pierwszy i wyjątkowo ważny argument za tym, że zakłady bukmacherskie eWinner są bezpieczne. Marka należy do polskiej firmy Ewinner Sp. z o.o.” z siedzibą w Gdyni, która zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych przez internet uzyskała 30 października 2018 r. (numer PS4.6831.29.2017). Ministerstwo Finansów wydało zezwolenie na 6 lat z możliwością przedłużenia na kolejny okres. Skoro więc bukmacher eWinner znajduje się na ministerialnej liście legalnych organizatorów zakładów bukmacherskich, gracze mogą bezstresowo obstawiać zakłady w serwisie eWinner. Odpowiedzialność karna i wysokie grzywny za uczestnictwo w grach hazardowych dotyczy bowiem tylko osób, które korzystają z usług nielegalnych operatorów. 

Poza tym bukmacher eWinner stosuje wiele nowoczesnych rozwiązań, które gwarantują bezpieczne stawianie zakładów bukmacherskich. Należą do nich rozwiązania informatyczne, które gwarantują, że zbierane w procesie rejestracji konta dane przetwarzane i przechowywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych. Serwis zabezpieczony jest certyfikatem SSL, a logowanie do aplikacji mobilnej wykorzystuje nawet innowacyjną technikę biometryczną. Wpłacając środki finansowe na konto gracza, możemy być spokojni, że na nie trafią – dostępne metody wpłaty depozytu są sprawdzone i w pełni bezpieczne. To samo dotyczy wypłaty wygranych na rachunek bankowy. W razie sytuacji konfliktowej zawsze możemy złożyć reklamację. I jeszcze jedno – tak jak wymaga tego ustawa o grach hazardowych, eWinner ostrzega użytkowników przed uzależnieniem od hazardu i udostępnia narzędzia wspomagające samokontrolę gracza. Jeśli więc chcemy obstawiać przez internet zakłady bukmacherskie, eWinner online to jedna z najlepszych platform internetowych do tego służących (na terenie Polski). 

Czy można otrzymać od eWinner bonus powitalny?

W eWinner bonus powitalny dostać może każdy gracz, który założy indywidualne konto internetowe. Bukmacher eWinner bonus na start podzielił na kilka części, w zależności od liczby wpłaconych depozytów. Po dokonaniu pierwszego depozytu i postawieniu pierwszego zakładu, gracz może skorzystać z zakładu bez ryzyka (tzw. cashbacku). Oznacza to, że jeśli zakład okaże się nietrafiony, eWinner zwróci graczowi jego stawkę. Trzeba tylko pamiętać, że powitalny bonus eWinner ma swój górny limit, czyli zwrot nie może wynieść więcej niż jest to zapisane w regulaminie promocji. Następnie, po wpłaceniu drugiego depozytu i zagraniu za jego kwotę, gracz może otrzymać bonus od depozytu, czyli wpłacone środki zostaną podwojone. Taki sam bonus eWinner przyznaje po dokonaniu trzeciego depozytu. To nadal nie wszystko, na co może liczyć nowo zarejestrowany użytkownik. Jeśli bowiem po zarejestrowaniu konta gracz obstawi zakład spełniający wymogi promocji, to niezależnie od jego wyniku (przegrany czy wygrany) otrzyma także zupełnie darmowy zakład, czyli dodatkowe środki na grę (tzw. freebet). 

eWinner - bonus powitalny

Warto także wiedzieć, że tak jak u innych bukmacherów, można wykorzystać w eWinner kod promocyjny, który dodatkowo może zwiększyć pakiet powitalny bukmachera. Kod promocyjny eWinner to hasło, które należy podać podczas zakładania konta w przeznaczonym do tego celu okienku. Trzeba tylko dysponować aktualnym hasłem – można je znaleźć w internecie głównie na stronach zajmujących się tematyką zakładów bukmacherskich. Wystarczy wrzucić do wyszukiwarki zapytanie jaki jest w eWinner kod promocyjny” i przejrzeć wyświetlone wyniki, zwracając uwagę na datę aktualizacji danej strony. Poza tym może się zdarzyć, że kod promocyjny eWinner zostanie opublikowany np. w mediach społecznościowych bukmachera, dlatego warto tam czasem zaglądać. Jednocześnie na różnego typu promocje mogą u różnych bukmacherów liczyć także gracze o dłuższym stażu. Żeby sprawdzić, czy tego typu bonus eWinner akurat oferuje, najlepiej jest sprawdzić zakładkę Promocje” na jego stronie internetowej.  

Jak przebiega w eWinner rejestracja online?

Pamiętaj, że aby obstawiać w eWinner zakłady bukmacherskie, trzeba posiadać osobiste konto gracza. Takie są w Polsce przepisy prawne dotyczące wnoszenia zakładów przez internet – mają one na celu przede wszystkim ochronę osób małoletnich przed uzależnieniem od hazardu. Podczas rejestracji możliwe jest bowiem zweryfikowanie wieku gracza na podstawie dokumentu tożsamości. Ale po kolei. Zacznijmy od tego, że wielu internetowych bukmacherów umożliwia założenie konta tymczasowego – należy do nich także eWinner. Rejestracja jest dzięki temu bardzo szybka, gdyż konto można założyć w kilka minut. Żeby to zrobić, trzeba wypełnić formularz rejestracyjny, podając swoje dane osobowe, takie jak imię, nazwisko, obywatelstwo, kraj urodzenia, PESEL, adres, e-mail i numer telefonu. Należy także ustalić hasło do logowania oraz wpisać kod otrzymany SMS-em. Jeśli chcesz otrzymać od eWinner bonus powitalny, zaznacz odpowiednie pole. Z kolei w przypadku, gdy posiadasz honorowany przez eWinner kod promocyjny, nie zapomnij podać go w specjalnym okienku już na pierwszym ekranie formularza. Kiedy wszystkie obowiązkowe pola są wypełnione, a niezbędne oświadczenia i zgody zaznaczone, konto zostaje aktywowane. Po przejściu tej procedury gracz może już wpłacić środki na konto, wykorzystać bonus na start i postawić pierwsze zakłady bukmacherskie. eWinner nie ma jednak możliwości zrealizować wypłaty środków na rachunek bankowy gracza – najpierw konto tymczasowe musi zostać przekształcone w konto pełne.  

Jak to zrobić? Otóż trzeba przesłać bukmacherowi skan lub zdjęcie dowodu osobistego albo paszportu oraz uzupełnić numer rachunku bankowego. Następnie dane te są weryfikowane i jeśli wszystko się zgadza, konto pełne zostaje uruchomione. Warto załatwić te formalności jak najwcześniej, gdyż weryfikacja może zająć do 24 godzin. Poza tym konto tymczasowe ma więcej ograniczeń – łączna kwota wpłaconego depozytu nie może przekroczyć ustalonego przez bukmachera limitu, a konto pozostaje aktywne tylko przez niecały miesiąc, po czym zostaje zawieszone. 

Jak oceniamy eWinner online? Wygląd i nawigacja

W eWinner zakłady bukmacherskie można obstawiać za pomocą strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Pierwszy kanał oferowania zakładów trzeba ocenić bardzo pozytywnie – utrzymany jest w stonowanej kolorystyce i jest bardzo intuicyjnie zorganizowany. Tak jak u większości bukmacherów, po lewej stronie znajduje się kolumna z najbardziej popularnymi wydarzeniami, jakie można w danej chwili obstawiać, poniżej jest lista wszystkich sportów, a powyżej – wyszukiwarka zakładów. W części centralnej zamieszczono sekcję z najważniejszymi zakładami, która ma 3 widoki: Popularne”, Zakłady na żywo” oraz Custom Bet” (zakłady zgłoszone przez graczy). Z poziomu menu górnego możemy przejść na inne podstrony, w tym stronę poświęconą tylko zakładom w trybie live. Inne ważne strony dotyczą m.in. promocji, statystyk sportowych czy wyników. Znajdziemy tu także odnośnik do strony z przydatną wyszukiwarką kursów. Po prawej stronie ekranu – również standardowo – znajduje się pole e-kuponu, a pod nim tzw. szybki kupon, który umożliwia skorzystanie z gotowej propozycji zakładu (na podstawie podanych przez gracza parametrów). Żeby się zarejestrować lub zalogować w serwisie, należy wybrać odpowiedni przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu strony, a pomocy najlepiej szukać, klikając w okienko czatu na żywo w prawym dolnym rogu.  

Podsumowując – strona urządzona jest zgodnie z wypracowanymi przez internetowych bukmacherów zasadami i to raczej dobrze – dzięki temu zakłady bukmacherskie eWinner stawia się łatwo i szybko, nietrudno też znaleźć opcje dodatkowe. Co więcej, bukmacher eWinner ma kilka przydatnych funkcjonalności rzadko spotykanych u innych buków, a pomimo to strona nie jest przeładowana i przytłaczająca.  

Jak działa aplikacja eWinner? Funkcje i sprawność

eWinner - aplikacja mobilnaWłaścicielom smartfonów i tabletów zakłady bukmacherskie najwygodniej obstawia się przy użyciu specjalnej aplikacji, jednak nie każdy bukmacher ją posiada. Jeśli chodzi o eWinner, aplikacja mobilna jest przygotowana i to zarówno na urządzenia przenośne działające pod systemem Android, jak i iOS. Apka działa sprawnie i ma wiele ciekawych funkcjonalności. Daje oczywiście pełen dostęp do konta gracza oraz pozwala na obstawianie zakładów przedmeczowych i na żywo – kuponów prostych, wielozdarzeniowych, a także systemowych. Oferowana przez eWinner aplikacja mobilna jest też bardzo bezpieczna, co zapewnia logowanie biometryczne (na podstawie odcisku palca bądź obrazu twarzy). eWinner mobile umożliwia także korzystanie z różnego rodzaju promocji, w tym dostępnych tylko w trybie mobile, oraz kontakt z biurem obsługi klienta przez czat na żywo lub formularz kontaktowy. 

Jakie są sposoby na wpłatę środków na konto w eWinner?

Bukmacher eWinner udostępnia kilka opcji, przy użyciu których można zasilić internetowe konto gracza. Można wykonać szybki przelew do większości banków działających w Polsce, korzystając z systemu Przelewy24 lub Blue Media. Inne dostępne metody płatności to BLIK, karta płatnicza VISA lub Mastercard oraz Paysafecard. Wszystkie wymienione sposoby wpłaty depozytu są bardzo szybkie i w pełni bezpieczne. Trzeba tylko pamiętać, że jeśli chcemy przelać pieniądze z rachunku bankowego, musi to być rachunek, którego jesteśmy właścicielem. 

Jak wypłacić środki z konta gracza eWinner?

Również wypłaty z konta gracza w eWinner mogą być sfinalizowane szybko, nawet w kilka minut. Ekspresowe wypłaty realizowane są przez cały tydzień w określonych godzinach. Jednak nie wszyscy mogą skorzystać z tej opcji – uzależnione jest to od tego, czy bank, w jakim posiadamy rachunek płatniczy, obsługuje przelewy natychmiastowe. Jeśli nie, wypłata zostanie zrealizowana przy użyciu zwykłego przelewu bankowego i wpłynie na konto przy najbliższej sesji rozliczeniowej (tylko w dni robocze). Także w przypadku wypłat można je zlecać wyłącznie na rachunek, który do nas należy. Ponadto każda dyspozycja wypłaty jest najpierw weryfikowana oraz akceptowana przez Dział Płatności bukmachera. 

Jaka jest w eWinner oferta zakładów? 

W serwisie eWinner zakłady bukmacherskie postawimy nawet na 30 dyscyplin sportowych (choć niektóre dostępne są tylko sezonowo). Tak jak każdy inny bukmacher w Polsce, eWinner najbogatszą ofertę przygotowuje na piłkę nożną – znajdziemy tu także dalsze ligi (nie tylko polskie) i mnóstwo wydarzeń futbolowych. Jednak dobrze prezentuje się też oferta na inne sporty, m.in. koszykówkę, hokeja na lodzie czy siatkówkę. Nie brakuje też zakładów na mało popularne w naszym kraju sporty, takie jak rugby, baseball czy dość elitarne szachy. Typować można również wyniki spotkań e-sportowych – gracze mogą wnosić zakłady na sporo gier, np. CS:GO, Dota, Overwatch, Starcraft czy King of Glory. Poza zakładami sportowymi w ofercie buka są również zakłady na wydarzenia o charakterze politycznym, społecznym czy rozrywkowym. Tak więc porównując ofertę eWinner z tym, co oferują inni internetowi bukmacherzy, można powiedzieć, że jest całkiem dobrze. Jedyne, czego może niektórym graczom brakować w serwisie eWinner (stan na maj 2020 r.), to zakłady na sporty wirtualne, które stają się ostatnio obowiązkowym elementem oferty bukmacherskiej. 

W ofercie eWinner jest za to coś, czego większość legalnych bukmacherów w Polsce nie posiada, czyli tzw. zakłady własne. Wchodząc w zakładkę Custom Bet”, zobaczymy hasło „Załóż się, o co chcesz!”. Pomysł polega na tym, że typerzy mogą poprzez specjalny formularz zgłaszać propozycje zakładów, których nie ma w ofercie bukmachera. Jeśli zasugerowany zakład spodoba się bukmacherowi eWinner, doda go do oferty dostępnej dla wszystkich użytkowników. Zakłady własne graczy mogą dotyczyć zarówno wydarzeń sportowych, jak i pozasportowych i znajdują się w osobnej kategorii, czyli właśnie „Custom Bet”. 

eWinner - Custom Bet

Jaka jest w eWinner oferta live?

Bukmacher eWinner umożliwia obstawianie zakładów nie tylko przedmeczowych, ale też na żywo, czyli w trakcie rozgrywania danego meczu. Tu liczba dyscyplin sportowych jest już dużo mniejsza i znajdziemy tu też mniej rynków zdarzeń. Poza zakładami na tradycyjne sporty, jak piłkę nożną, tenis czy siatkówkę, można także obstawiać sporty elektroniczne. W zakładce „Zakłady na żywo” po kliknięciu na dane spotkanie sportowe zobaczyć można wyniki i statystyki aktualizowane w czasie rzeczywistym oraz przebieg meczu na match trackerze (komputerowej wizualizacji). Brakuje tylko streamingu live z meczów, aczkolwiek zgodnie z zapowiedziami taka opcja może się wkrótce w eWinner pojawić. 

Jaka jest w eWinner oferta kursowa?

Atrakcyjność oferty danego zakładów w dużej mierze zależy od wysokości oferowanych kursów bukmacherskich. Jeśli chodzi o to, jak na tle konkurencji wypada pod tym względem bukmacher eWinner, trzeba przyznać, że jest to dość przeciętna oferta. Wiele zależy od dyscypliny sportowej, konkretnego wydarzenia itd., jednak ogólnie kursy na zakłady bukmacherskie eWinner plasują się mniej więcej pośrodku stawki. 

Jakie pomoce merytoryczne przygotował eWinner?

Szczególnie na początku gry w eWinner przydatne mogą się okazać przygotowane przez bukmachera informacje na temat obsługi serwisu i różnych technicznych aspektów obstawiania zakładów. Na dole strony znajduje się kilka bardzo przydatnych odnośników. Podstawowe informacje znajdziesz, klikając w „Pomoc i FAQ” – są tu odpowiedzi na pytania o rejestrację i obsługę konta online, wpłaty i wypłaty, bonusy, różne terminy związane z zakładami bukmacherskimi itp. Zamieszczono tu także ważne dokumenty, takie jak regulaminy, polityki prywatności i pomoce dotyczące odpowiedzialnej gry. Prosta instrukcja obstawiania znajduje się na podstronie „Jak zacząć”, a bardziej szczegółowe kwestie dotyczące samych zakładów wyświetlą się po kliknięciu w „Rodzaje zakładów” oraz „Rozliczenia zakładów”. 

Jak uzyskać pomoc od eWinner?

eWinner - czat na żywoKażdy, kto ma problem związany np. z obsługą konta gracza czy chce dopytać o jakieś kwestie związane z ofertą zakładów bukmacherskich eWinner, może też skontaktować się z biurem obsługi klienta eWinner. Bukmacher zamieścił okienko czatu na żywo na swojej stronie internetowej w prawym dolnym rogu ekranu – po jego kliknięciu wystarczy podać imię, adres e-mail oraz temat rozmowy, a po chwili powinien zgłosić się konsultant. Można także przesłać swoje zapytanie przy pomocy formularza kontaktowego albo wiadomości e-mail. Biuro obsługi klienta w eWinner działa codziennie od godziny 8:00 do 22:00. Wszystkie namiary kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt” (odnośnik na dole strony). 

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie eWinner? Mini-poradnik

Szukasz prostej instrukcji, jak obstawiać w eWinner zakłady bukmacherskie? Nie ma w tym nic skomplikowanego, cały proces składa się z kilku kroków: 

  • Logujesz się na zarejestrowane konto gracza („Zaloguj się” w prawym górnym rogu ekranu). 
  • Wyszukujesz odpowiedni zakład i klikasz swój typ – pojawi się on na e-kuponie (prawa strona ekranu). Możesz dodać więcej zdarzeń do 1 kuponu – wtedy powstanie kupon akumulowany (AKO). Przełączając na „zakład systemowy” stworzysz zakład, w którym nie wszystkie typy muszą być poprawne, aby uzyskać wygraną. 
  • Następnie musisz podać wysokość stawki i kliknąć Postaw zakład”. 
  • Żeby sprawdzić status kuponu, wejdź w menu swojego konta, w zakładkę Historia kuponów”. Po kliknięciu w Status” przy danym kuponie zobaczysz szczegóły na jego temat. 
  • Jeśli chcesz wypłacić środki na rachunek bankowy, wejdź w wypłaty” w menu konta i postępuj zgodnie z instrukcjami. Pamiętaj, że wypłaty możliwe są tylko pod warunkiem pozytywnej weryfikacji użytkownika (rejestracja pełna). 

Bukmacher eWinner – opinie o zaletach i wadach oferty

Na koniec powtórzmy najważniejsze wnioski, jakie nasuwają się po dokonaniu analizy usług Ewinner Sp. z o.o.”, czyli bukmachera eWinner. Opinie na temat samej oferty zakładów bukmacherskich są naprawdę dobre, a dodatkowe punkty należy przyznać za bardzo rzadko spotykaną u polskich bukmacherów opcję zakładów własnych. Minus należy się natomiast za nieobecność oferty zakładów na sporty wirtualne oraz niezbyt bogatą ofertę zakładów live. Od strony technicznej trudno bukmacherowi zarzucić jakieś poważniejsze braki. Strona internetowa oraz aplikacja mobilna są bardzo intuicyjne i wyposażone są w wiele przydatnych funkcjonalności, a rejestracja konta w wersji uproszczonej zajmuje tylko kilka minut. Zarówno wpłaty, jak i wypłaty realizowane są szybko i bezpiecznie, a konsultanci służą wsparciem każdego dnia. Bardzo zachęcający jest też oferowany przez eWinner bonus na start, na który składa się w rzeczywistości z kilku bonusów. Dodatkowo profity towarzyszące rejestracji konta gracza można jeszcze bardziej zwiększyć, wykorzystując łatwy do zdobycia kod promocyjny eWinner.  Natomiast przydałoby się, aby bukmacher zadbał o przygotowanie większej liczby promocji i jeszcze atrakcyjniejsze kursy bukmacherskie, tak aby zainteresować swoją ofertą większe grono graczy. 

Trzeba też wspomnieć, że bukmacher eWinner pod koniec 2019 r. został sponsorem tytularnym świetnego klubu żużlowego KS Toruń (eWinner Apator Toruń), a w kwietniu 2020 r. także sponsorem tytularnym rozgrywek pierwszoligowych w Polsce (eWinner 1. Liga Żużlowa) oraz oficjalnym partnerem PGE Ekstraligi. Może to mieć znaczenie przy podejmowaniu decyzji, czy spróbować grać właśnie w eWinner – zwłaszcza, jeśli jesteś fanem czarnego sportu. 

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia