ZakładyLegalni bukmacherzy

forBET

0

Bukmacher forBET – opinie i fakty. Recenzja zakładów bukmacherskich forBET

Zakłady bukmacherskie forBET to jedna z wielu opcji legalnego typowania wyników spotkań sportowych przez internet lub w punktach naziemnych w Polsce. Czy jednak bukmacher forBET to dobry wybór, skoro na polskim rynku bukmacherskim jest mnóstwo innych organizatorów zakładów wzajemnych – w tym podmioty o znacznie większym stażu i doświadczeniu? Czy są takie obszary, w jakich forBET przeważa nad konkurencją i które powodują, że warto wybrać właśnie jego zakłady bukmacherskie? Czy oferta zakładów jest wystarczająco szeroka i ciekawa, a kursy na wydarzenia sportowe są wyższe niż u konkurencji? Jak działają kanały sprzedaży zakładów forBET (aplikacja mobilna, strona www i punkty stacjonarne) oraz jakie ułatwienia przygotował dla typerów bukmacher? Na jaki bonus forBET może liczyć nowy gracz i jakie promocje czekają na wszystkich zarejestrowanych użytkowników? Przeczytaj poniższą recenzję, a dowiesz się, jakie są mocne i słabe strony bukmachera.

forBET - strona główna

Czy zakłady bukmacherskie forBET są bezpieczne?

Zacznijmy od podstawowej sprawy, a więc tego, czy zakłady bukmacherskie forBET są bezpieczne. Trzeba mieć świadomość, że za nielegalne obstawianie zakładów wzajemnych na terenie Polski grożą wysokie grzywny, dlatego choćby z tego względu zdecydowanie zalecamy, by wybierać tylko legalnych operatorów. Czy jednak forBET do nich należy? Odpowiedź jest pozytywna – właściciel marki, tj. „forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” otrzymał zezwolenie na urządzanie zakładów bukmacherskich przez internet od Ministra Finansów w dniu 4 maja 2016 r. (o numerze PS4.6831.10.2016). Również obstawiając zakłady sportowe w punktach naziemnych forBET, możemy to robić bez obaw, gdyż bukmacher posiada odpowiednie zezwolenie też na tę formę organizacji zakładów (wydane w 2018 r.). Tym samym wnoszenie zakładów bukmacherskich za pośrednictwem forBET, czy to poprzez stronę internetową, aplikację mobilną czy w punktach stacjonarnych jest w pełni legalne.  Można to dodatkowo sprawdzić na specjalnej liście, która znajduje się na stronie Ministerstwa Finansów. Pamiętajmy jedynie, że wszelkie zakłady bukmacherskie są w Polsce dozwolone tylko pod warunkiem, że gracz ukończył 18 lat.

Bezpieczeństwo korzystania z usług forBET gwarantują także rozwiązania technologiczne, które zapewniają zabezpieczenie danych osobowych przekazywanych w procesie rejestrowania konta. Bukmacher forBET udostępnia tylko bezpieczne metody dokonywania wpłat i wypłat, dlatego gracze mogą być pewni, że ich środki finansowe nie przepadną podczas transakcji. Ponadto zgodnie z ustawą o grach hazardowych bukmacher forBET działa zgodnie z polityką promowania odpowiedzialnej gry, której celem jest ochrona graczy przed uzależnieniem od hazardu. Na stronie internetowej iforbet.pl znajduje się „Regulamin odpowiedzialnej gry”, który opisuje rozwiązania, jakie wdrożył forBET, aby minimalizować ryzyko uzależnienia się użytkowników od gry.

Czy można otrzymać od forBET bonus powitalny?

forBET - bonus powitalnyKażdy gracz, który założy nowe konto w serwisie bukmachera forBET, może uzyskać specjalny powitalny bonus. forBET oferuje taką możliwość każdemu nowemu użytkownikowi, który w formularzu rejestracyjnym wyrazi zgodę na otrzymanie takiej nagrody, a po założeniu konta wpłaci środki finansowe na swoje konto online. Przyznawany przez forBET bonus powitalny ma bowiem formę bonusu od depozytu, który zwielokrotnia wpłacone na konto pieniądze. Co więcej, pakiet powitalny bukmachera składa się z 3 bonusów, czyli od każdej z 3 pierwszych wpłat typer może uzyskać bonus od depozytu. Trzeba natomiast pamiętać, że otrzymanie bonusu uzależnione jest od spełnienia warunków obrotowych i w przypadku tego bukmachera konieczne jest obrócenie kwoty wpłaconego depozytu, a po otrzymaniu bonusu – także dokonanie nim wymaganych obrotów. Regulamin promocji określa również, jaka jest minimalna wartość depozytu, który kwalifikuje się do skorzystania z akcji promocyjnej oraz jaka jest maksymalna wartość bonusu.

Osoby, które zastanawiają się nad założeniem konta w serwisie internetowym bukmachera, powinny też wiedzieć, że oferowany przez forBET bonus na start to nie wszystko. Swój pakiet powitalny można jeszcze bardziej zwiększyć, jeśli zdobędziemy kod promocyjny forBET. Jest to pewnego rodzaju hasło, które można podać w trakcie rejestracji konta gracza, a w zamian za to można otrzymać dodatkowy bonus. Nie jest wcale trudno je znaleźć, gdyż udostępniane jest na wielu stronach związanych z bukmacherką. W poszukiwaniach najłatwiej jest posłużyć się dowolną wyszukiwarką internetową i zapytać ją o kod promocyjny forBET. Wpisujemy więc dla przykładu „forBET kod promocyjny”, możemy też podać aktualny miesiąc i rok, a następnie przeglądamy wyświetlone wyniki. Na koniec znalezione hasło wpisujemy podczas rejestracji konta w forBET – kod promocyjny najlepiej jest jednak przekleić, tak aby nie zrobić błędu, gdyż wtedy kod nie zadziała.

Poza środkami bonusowymi, które są przyznawane graczom w zamian za rejestrację konta, w forBET bonusy mogą uzyskać też użytkownicy o dłuższym stażu. Dostępna jest tu np. bardzo popularna promocja zwana „grą bez podatku”. Standardowo podatek (12% kwoty stawki) potrącany jest przez bukmachera z każdej wniesionej stawki, w związku z czym ewentualna wygrana jest odpowiednio niższa. Natomiast w promocji „gra bez podatku” bukmacher zwiększa wygraną o 14%, co jest równoznaczne z opłaceniem przez niego kwoty podatku. Poza tym w forBET promocje to także bonusy innego rodzaju, takie jak zakłady bez ryzyka czy freebety oferowane np. w związku z ważnymi wydarzeniami sportowymi. Na stałe w ofercie promocji bukmachera jest też specyficzna promocja, dzięki której każdy aktywny gracz w dniu swych urodzin otrzymuje darmowe środki na grę w forBET – jest to promocja „Bonus urodzinowy”. Aby nie przegapić atrakcyjnej oferty promocyjnej, warto od czasu do czasu zaglądać do zakładki „Promocje” na stronie internetowej bukmachera.

Jak przebiega w forBET rejestracja online?

Czy nam się to podoba, czy nie, legalni bukmacherzy internetowi w Polsce mają obowiązek wymagać od użytkowników założenia indywidualnego konta gracza. Wynika to z regulacji ustawy hazardowej i wiąże się z przepisem, który zezwala na obstawianie zakładów bukmacherskich tylko osobom pełnoletnim. Żeby natomiast zweryfikować wiek gracza, bukmacher musi uzyskać jego pewne dane osobowe oraz mieć wgląd do jego dokumentu tożsamości. Co prawda wielu legalnych bukmacherów udostępnia poza pełną rejestracją konta także procedurę uproszczoną, która nie obejmuje konieczności przesyłania skanu dowodu osobistego – jednak jak na razie bukmacher forBET jej nie posiada. Jak więc wygląda tu pełna rejestracja konta online?

Aby się zarejestrować, użytkownik musi kliknąć w przycisk „Rejestracja” u góry ekranu i wypełnić formularz, jaki się pojawi.  Na początek trzeba ustalić dane do logowania, czyli nazwę użytkownika i hasło oraz podać swój adres e-mail. Następnie konieczne jest podanie danych osobowych, takich jak imię, nazwisko, numer telefonu, adres zamieszkania, rodzaj dokumentu tożsamości i jego numer, numer PESEL oraz numer rachunku bankowego niezbędny do realizacji wypłat. Na koniec nie obejdzie się bez przesłania skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości, które musi być wyraźne i czytelne, ale niektóre dane (w tym zdjęcie) mogą być przesłonięte. Jak podaje bukmacher, na dokumencie widoczne muszą być jedynie: imię i nazwisko, data urodzenia, numer PESEL, numer i data ważności dokumentu. Pamiętajmy też, by zaznaczyć w formularzu wszystkie niezbędne oświadczenia i zgody (zgoda na to, by otrzymać od forBET bonus powitalny zaznaczona jest domyślnie). Jeśli natomiast posiadamy honorowany przez forBET kod promocyjny, miejsce na jego wpisanie również znajdziemy w tym formularzu. Podane przez nas dane zostaną zweryfikowane i jeśli wszystko jest w porządku, konto zostaje aktywowane.

Jak oceniamy forBET online? Wygląd i nawigacja

W forBET zakłady bukmacherskie obstawimy po pierwsze za pośrednictwem strony internetowej bukmachera, która mieści się pod adresem iforbet.pl. Wygoda korzystania z serwisu z zakładami sportowymi ma ogromny wpływ na ocenę usług bukmachera, dlatego przyjrzyjmy się, jak wygląda i jak działa witryna forBET. W centralnej części strony wyświetlają się banery informujące o najciekawszych promocjach, a poniżej widnieje zestawienie przyjmowanych w danej chwili zakładów na żywo i najbardziej popularnych zakładów. Szybkie znajdowanie zakładów sportowych ułatwiają też inne narzędzia – w lewej kolumnie zamieszczono wyszukiwarkę zakładów, w której można dodatkowo ustawić filtr czasu (i znaleźć zakłady forBET na dziś, na jutro itd.). Poniżej jest też lista wszystkich dostępnych dyscyplin sportowych. Górne menu strony składa się z zakładek, które kierują do stron poświęconych najważniejszym kwestiom. Z widoku „Zakłady bukmacherskie” możemy więc przejść do stron dotyczących zakładów na żywo, zakładów na sporty wirtualne, promocji, punktów naziemnych i “Strefy Gracza”.

forBET - szybki kuponW kolejnym wierszu znajdziemy odnośnik do ciekawej wyszukiwarki kursów i nietypowej opcji „Betmarket”. Ta ostatnia zawiera spis kuponów – użytkownik może zdefiniować, jakiego rodzaju kupony chce zobaczyć – np. tylko te o kursie powyżej 3,00 i liczbie zdarzeń od 2 do 4. Propozycje, jakie się pojawią, można dodawać do własnego kuponu, także je zmieniając. Jeszcze innym narzędziem do obstawiania zakładów jest „Szybki kupon” (po prawej), gdzie także po podaniu parametrów ujrzymy propozycje gotowych kuponów. Oczywiście na stronie głównej znajdziemy także odnośniki kierujące do stron, na których zamieszczone są statystyki sportowe, informacje na temat aplikacji mobilnej, dane kontaktowe czy pomoce merytoryczne. W prawym górnym rogu umieszczono przycisk kierujący do formularza rejestracji i pole logowania.

Strona działa sprawnie i choć zawiera dużo opcji ułatwiających znajdowanie konkretnych zakładów, nie sprawia przytłaczającego wrażenia. Dość łatwo można znaleźć poszukiwane opcje, a kolorystyka strony, w której postawiono przede wszystkim na zieleń, granat i białe tło sprawia, że witryna jest bardzo przejrzysta.

Jak działa aplikacja forBET? Funkcje i sprawność

Przygotowana przez forBET aplikacja mobilna umożliwia wygodne i sprawne obstawianie zakładów sportowych na urządzeniach przenośnych – niezależnie od miejsca, w którym akurat przebywamy. Po zainstalowaniu apki na swoim smartfonie czy tablecie uzyskujemy dostęp do oferty zakładów przedmeczowych i na żywo, a te ostatnie można obstawiać, oglądając jednocześnie przebieg danego spotkania sportowego na match trackerze (czyli graficznej wizualizacji komputerowej). Poza tym aplikacja forBET umożliwia błyskawiczne doładowanie konta gracza za pomocą różnych metod płatności – można także przy jej użyciu zlecić szybką wypłatę środków na rachunek bankowy. Bukmacher forBET przygotował swoją apkę zarówno na urządzenia mobilne z systemem Android, jak i iOS, a obie wersje działają bardzo płynnie i są łatwe w obsłudze. Aplikacja forBET jest też bezpieczna, gdyż zastosowane rozwiązania informatyczne zachowują wymagane standardy ochrony danych. Jeśli chcesz pobrać i zainstalować forBET mobile na swój telefon czy tablet, otwórz zakładkę „Aplikacja mobilna” na stronie bukmachera, gdzie znajdziesz szczegółowe instrukcje, jak postępować dalej.

Jak wyglądają punkty forBET ? Godziny otwarcia i oferta

Poza tym, że możemy obstawiać w forBET zakłady bukmacherskie online, gra możliwa jest także w tradycyjny sposób, a więc w punktach naziemnych. Prowadzone przez forBET punkty stacjonarne rozmieszczone są w całej Polsce, a z początkiem 2020 r. ich liczba zbliża się do 100. Żeby sprawdzić dokładną lokalizację poszczególnych lokali, należy wejść w zakładkę „Punkty” na stronie internetowej bukmachera i skorzystać z zamieszczonej tu mapy albo alfabetycznego spisu punktów sprzedaży (według miast). Dla ułatwienia bukmacher forBET przygotował także specjalną wyszukiwarkę punktów.

Jak natomiast prezentują się usługi oferowane w sieci naziemnej? Otóż punkty są bardzo nowoczesne i można w nich obstawiać nie tylko zakłady przedmeczowe, ale też na żywo oraz zakłady na sporty wirtualne. Co więcej, prowadzone przez forBET punkty stacjonarne wyposażone są w innowacyjne terminale samoobsługowe, które cechuje łatwa obsługa oraz czytelne i duże ekrany. Terminale nie tylko ułatwiają grę, ale też pozwalają na oglądania meczów na żywo bezpośrednio na swoim ekranie. Warto też przypomnieć, że jeśli nie jesteśmy skłonni, by zakładać konto gracza i podawać szereg danych osobowych, to właśnie punkty forBET umożliwiają zupełnie anonimową grę.

Jakie są sposoby na wpłatę środków na konto gracza forBET?

forBET - metody wpłatyBukmacher forBET bardzo dobrze wypada, jeśli chodzi o liczbę metod płatności, przy użyciu których można w trybie natychmiastowym doładować konto online. Użytkownik może wpłacić środki za pomocą DotPay, PayU, Tpay.com, Paysafecard oraz kart płatniczych VISA lub MasterCard. Szybkie przelewy dostępne są dla ponad 30 banków działających w Polsce, czyli skorzystać z nich może prawie każdy, ale jak widać do wyboru jest znacznie więcej opcji. Typerzy mogą też wykorzystać swój portfel elektroniczny SkyCash, a tego typu płatności są bardzo popularne właśnie w gronie graczy obstawiających zakłady bukmacherskie. Wszystkie wymienione sposoby są bezpłatne i realizowane są w ciągu kilku minut. Aby dokonać wpłaty, po zalogowaniu się na swoje konto, należy wejść w odnośnik „Wpłaty/wypłaty”, wybrać metodę płatności, z jakiej chcemy skorzystać i postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami.

Jak wypłacić środki z konta gracza forBET?

Część użytkowników forBET online może również bardzo szybko wypłacać pieniądze zgromadzone na koncie gracza. Jeśli posiadamy rachunek bankowy w jednym z banków, dla których dostępna jest usługa „Quick-Pay”, możemy zlecić wypłatę i zobaczyć pieniądze na rachunku średnio po 8 minutach od dokonania dyspozycji. Są to więc błyskawiczne wypłaty, z których można korzystać 7 dni w tygodniu od godz. 9:00 do 23.00. Żeby sprawdzić, czy dla danego banku możliwe jest wykonanie przelewu “Quick-Pay”, trzeba otworzyć podstronę „Wypłaty”. Jeśli mamy pecha i nasz bank nie figuruje na liście banków, do których wypłaty realizowane są w trybie natychmiastowym, pozostaje nam skorzystać z tradycyjnego przelewu bankowego. W takim wypadku wypłata wygranych zajmuje od 1 do 2 dni roboczych. Żeby zlecić wypłatę, ponownie musimy po zalogowaniu się na swoje konto gracza, wejść w zakładkę „Wpłaty/wypłaty”.

Jaka jest w forBET oferta zakładów?

Czy równie sprawnie zorganizowana jest w forBET oferta zakładów bukmacherskich? Otóż bukmacher oferuje zakłady sportowe na mecze w ramach około 30 dyscyplin sportowych, czyli jego wynik jest faktycznie bardzo dobry. Oferta jest atrakcyjna także pod względem dostępnych rynków zdarzeń i lig – jeśli chodzi o piłkę nożną, dla najlepszych lig narodowych dostępne są nawet zakłady na mecze 5-ligowe. Obok bogatego wyboru zakładów na najpopularniejsze sporty, takie jak właśnie piłka nożna czy koszykówka, bukmacher forBET specjalizuje się w zapewnianiu szerokiej oferty zakładów dla fanów żużla.  Dotyczy to nie tylko atrakcyjności oferowanych rynków zdarzeń, ale też bardzo atrakcyjnych kursów, które są tu często najwyższe w Polsce. Poza sportami tradycyjnymi w forBET zakłady bukmacherskie możemy stawiać również na sporty elektroniczne i sporty wirtualne. Co do tych pierwszych, w forBET obstawimy wyniki wielu gier, m.in. CS:GO, LoL, Dota2 oraz gier rzadziej spotykanych w ofertach bukmacherów w Polsce, np. StarCraft Broodwar czy Rocket League. Zakłady bukmacherskie forBET na sporty wirtualne dotyczą natomiast wirtualnej piłki nożnej, wyścigów psów, koni, koszykówki i tenisa. Gracz ogląda mecze lub gonitwy na dość dobrych wizualizacjach graficznych i może korzystać z obszernych, zmieniających się na bieżąco statystyk sportowych. Ostania opcja, to zakłady pozasportowe – bukmacher forBET nie przykłada do nich wielkiej wagi, jednak w zakładce „Zakłady specjalne” zawsze przygotowane są jakieś propozycje zakładów, np. na wynik najbliższych wyborów politycznych.

Czym jest forBET live i forBET TV?

Obok tradycyjnych zakładów przedmeczowych w forBET zakłady bukmacherskie postawimy też oczywiście w trybie live, czyli na mecze, które są akurat rozgrywane. Zakłady przyjmowane są najczęściej na kilkanaście dyscyplin sportowych, a obstawiać można także dalsze ligi. W przypadku ważniejszych meczów typerzy mają do wyboru nawet do 70 rynków zdarzeń. Bukmacher zadbał o dostarczanie wyników na żywo, aktualizowanych na bieżąco statystyk sportowych, tabel i innych informacji np. na temat składów. Mecze można śledzić, korzystając z opcji match tracker (wizualizacji komputerowej), a dla niektórych spotkań sportowych dostępny jest nawet streaming live. W ten sposób zupełnie za forBET - match trackerdarmo możemy oglądać m.in. mecze piłki nożnej, koszykówki, tenisa, hokeja na lodzie czy rozgrywki e-sportowe. Jedynym warunkiem, aby opcja transmisji meczów na żywo została odblokowana, jest założenia konta gracza (i jego pozytywna weryfikacja). Chcesz się dowiedzieć, jakie mecze będą transmitowane w forBET TV w najbliższym czasie? Otwórz podstronę „Zakłady na żywo”, „Kalendarz spotkań i transmisji wideo” i szukaj spotkań, przy których wyświetla się ikonka transmisji.

Jak jest oferta kursowa forBET?

W tym obszarze bukmacher forBET naprawdę nie ma się czego wstydzić, a przecież jest to jedno z najważniejszych kryteriów, według których ocenia się atrakcyjność oferty bukmachera. Jak się okazuje, kursy bukmacherskie na wydarzenia sportowe oferowane przez forBET są często wyższe od średniej oferowanej przez innych legalnych bukmacherów w Polsce. Nierzadko są one też najwyższe, szczególnie w przypadku meczów piłki nożnej i hołubionego przez forBET żużlu.

Jakie pomoce merytoryczne przygotował bukmacher forBET?

Kiedy obstawiamy w forBET zakłady bukmacherskie, mogą pojawić się jakieś pytania co do wykonywania poszczególnych czynności w serwisie. Na szczęście na forBET online znajdziemy sporo pomocy, które wyjaśniają podstawowe kwestie dotyczące gry u tego bukmachera. Po wejściu w zakładkę „Pomoc” na początek możemy sprawdzić absolutnie podstawowe informacje w sekcji „Mój pierwszy zakład” i sekcji „FAQ”, gdzie znajdują się zagadnienia dotyczące rejestracji i obsługi konta gracza, płatności oraz samego obstawiania zdarzeń sportowych. Bardziej szczegółowe, techniczne wyjaśnienia zamieszczono w działach „Rodzaje kursów” i „Rodzaje zakładów”. Jest tu też wiele innych przydatnych informacji, w tym dla osób uzależnionych od hazardu oraz ważne dokumenty, takie jak regulaminy gry w forBET. Poza pomocnymi informacjami, które zamieszczone zostały na stronie internetowej, bukmacher forBET publikuje też ciekawe newsy bukmacherskie w mediach społecznościowych.

Jak uzyskać pomoc od forBET?

Bukmacher forBET zapewnia użytkownikom profesjonalne wsparcie działu obsługi klienta. Pomoc można szybko uzyskać, jeśli skontaktujemy się z konsultantem forBET przez czat na żywo, który jest dostępny każdego dnia (także w weekendy) w godzinach 8:00 – 24:00. Inną opcją kontaktu jest formularz zgłoszeniowy oraz kontakt e-mailowy. Ikonka czatu znajduje się na każdej stronie w lewym dolnym rogu ekranu, a pozostałe formy kontaktu znajdziemy po wejściu w zakładkę „Kontakt”.

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie forBET? Mini-poradnik

Powyżej omówiliśmy wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące oferty bukmacherskiej firmy „forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.”. Jeśli jednak chcesz się dowiedzieć, jak najprościej obstawiać zakłady bukmacherskie forBET, sprawdź kilkupunktową instrukcję:

  • Zarejestruj konto gracza online (przycisk „Rejestracja”) i zaloguj się, wpisując login i hasło w polach zamieszczonych w prawym górnym rogu strony iforbet.pl.
  • Wpłać depozyt, klikając „Wpłaty/wypłaty” i wybierając dowolną metodę płatności.
  • Znajdź zakłady bukmacherskie, które chcesz obstawić – możesz skorzystać z wielu różnych narzędzi dostępnych w serwisie forBET, np. wyszukiwarki zakładów, wyszukiwarki kursów, szybkiego kuponu czy panelu Betmarket.
  • Dodaj zakłady do e-kuponu (prawa strona ekranu), wpisz stawkę i zatwierdź kupon.
  • Jeśli chcesz sprawdzić status postawionych kuponów, wejdź w zakładkę „Moje konto”.
  • Wygrane uzyskane przy użyciu środków depozytowych możesz od razu wypłacić, wchodząc w zakładkę „Wpłaty/wypłaty” i zlecając wypłatę na swój rachunek bankowy. W przypadku wygranych pochodzących z zakładów postawionych za środki bonusowe, konieczne jest wykonanie odpowiedniego obrotu.

Bukmacher forBET – opinie o zaletach i wadach oferty

Na koniec pokuśmy się o kilka słów podsumowania dotyczącego oceny usług forBET. Bukmacher oferuje szeroką i różnorodną ofertę zakładów przedmeczowych i na żywo, nie zapominając o sportach wirtualnych i coraz bardziej popularnych e-sportach. Zarówno w ofercie pre-match, jak i live forBET udostępnia rozmaite narzędzia, które ułatwiają grę: wyniki, obszerne statystyki, różne funkcjonalności ułatwiające wyszukiwanie zakładów, a w przypadku zakładów na żywo także wizualizacje na match trackerach i transmisje meczów na żywo. Sama strona internetowa pozostaje przy tym bardzo czytelna i łatwa w obsłudze, tak samo jak szybko działająca aplikacja forBET. Opinie o bukmacherze opierają się też na ponadprzeciętnych kursach, jakie wystawia i możliwości skorzystania z atrakcyjnych promocji forBET (bonus powitalny, gra bez podatku itd.). Szybko wpłacimy tu środki na grę i wypłacimy wygrane, a w razie problemów możemy uzyskać pomoc konsultantów w dowolnym dniu tygodnia. Z poważniejszych minusów na pewno wymienić trzeba brak szybkiej rejestracji, dzięki której gracz, który chce wypróbować zakłady bukmacherskie forBET, nie musiałby od razu rejestrować pełnego konta i przesyłać skanu dokumentu tożsamości.

forBET - sponsor sportuDo tej analizy warto dorzucić jeszcze kilka słów na temat działalności sponsorskiej spółki „forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.”. Każdy bukmacher, który promuje się za pomocą sponsoringu, przyczynia się jednocześnie do rozwoju sportu, jest więc to niezaprzeczalny plus na jego konto. Bukmacher forBET należy do grona tych organizatorów zakładów bukmacherskich, którzy intensywnie wspierają polskie kluby sportowe. W dotychczasowej historii bukmachera sponsorował on już kluby piłkarskie (m.in. ŁKS Łódź, WKS Śląsk Wrocław czy GKS Tychy), żużlowe (w tym Włókniarz Częstochowa, Get Well Toruń i Zdunek Wybrzeże Gdańsk) oraz e-sportowe (x-kom AGO). forBET zaistniał także jako oficjalny partner PZT (Polski Związek Tenisowy), Runmageddon (największy organizator biegów przeszkodowych w Polsce) czy reprezentacji Polski w AMP Futbolu. Bukmacher forBET nie ogranicza się przy tym do wspierania klubów i organizacji sportowych, sponsorując też indywidualnych zawodników oraz różne wydarzenia i imprezy sportowe.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia