Lechia Gdańsk znów kończy kolejkę – jakie szanse dają jej bukmacherzy w meczu z Wisłą Płock?

0

Śmiało można powiedzieć, że biorąc pod uwagę to, jak Lechia Gdańsk i Wisła Płock radziły sobie w poprzednim sezonie, to w obecnej kampanii te zespoły wymieniły się miejscami. Lechia Gdańsk z zespołu, który rywalizował w grupie spadkowej, zmienił się w najpoważniejszego pretendenta do walki o mistrzostwo kraju. Tymczasem popularni „Nafciarze” niespełna rok temu do samego końca walczyli o grę w europejskich pucharach, a teraz czeka ich walka o utrzymanie..

Pomimo gry o zupełnie inne cele, obie drużyny skonfrontują się już w poniedziałek. Nastroje są różne: Lechia Gdańsk po serii meczów bez porażki w ostatniej kolejce musiała uznać wyższość Zagłębia Lubin. Z drugiej strony Wisła Płock po kilku przegranych wygrała z Cracovią i w zdobyciu trzech punktów nie przeszkodziło jej nawet kończenie meczu z dziewięcioma piłkarzami na boisku.

W przypadku Lechii Gdańsk można mówić o swego rodzaju presji – podopieczni Piotra Stokowca po tym, jak swój mecz wygrała Legia Warszawa (2:1 z Arką Gdynia) mają już zaledwie jeden punkt przewagi nad obecnym mistrzem Polski. Potencjalna porażka może spowodować, że stołeczny klub bardzo zbliży się się do pozycji lidera LOTTO Ekstraklasa.

Jak bukmacherzy zapatrują się na ostatni mecz 25. kolejki? Bukmacher Fortuna na wygraną Lechii Gdańsk oferuje kurs 1,67. Jeśli chodzi o remis, to jest to 3,75, a w przypadku zwycięstwa gości 5,60. Pierwszy w tym sezonie mecz tych zespołów zakończył się wygraną Wisły Płock (1:0). Typując, że „Nafciarze” także tym razem nie stracą gola, w forBET można skorzystać z współczynnika 4,60.

Spotkanie pomiędzy Lechią Gdańsk a Wisłą Płock odbędzie się w poniedziałkowy wieczór, a dokładnie o 18:00.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia