ZakładyLegalni bukmacherzy

LVBet

0

Bukmacher LVBet – opinie i fakty. Czy zakłady bukmacherskie LVBet to dobry wybór?

Bukmacher LVBet umożliwia wnoszenie zakładów sportowych przez internet i sieć punktów naziemnych. Gra jest w pełni legalna, a większość graczy obstawia zakłady bukmacherskie LVBet za pomocą strony internetowej lub aplikacji mobilnej bukmachera. W artykule sprawdzamy, jak szeroką i różnorodną ofertę zakładów pre-match i live oferuje LVBet, na ile sprawnie i wygodnie dla gracza działają kanały sprzedaży zakładów oraz czy oferta kursowa bukmachera wyróżnia się na tle konkurencji. Przyglądamy się też, jak wyglądają usługi towarzyszące, takie jak dokonywanie wpłat i wypłat, rejestracja konta online czy pomoc konsultantów. Jak zwykle dużą wagę przykładamy do oferty promocyjnej, szczególnie tego, jaki jest w LVBet bonus powitalny i inne możliwości zwiększenia gratisów na start (tzw. kod promocyjny LVBet). Przeczytaj i dowiedz się, czy warto obstawiać zakłady bukmacherskie LVBet.

LVBet - strona główna

Czy zakłady bukmacherskie LVBet są bezpieczne?

Gra u dowolnego legalnego bukmachera jest znacznie bardziej bezpieczna niż obstawianie u operatora, który nie posiada licencji na urządzanie zakładów wzajemnych. LVBet zakłady bukmacherskie oferuje przez internet na podstawie zezwolenia o numerze PS4.6831.9.2016.EQK, która została wydana przez Ministra Finansów RP w dniu 13 maja 2016 r. Bukmacher posiada również odpowiednie zezwolenie na organizowanie zakładów poprzez sieć punktów naziemnych. Dzięki temu gracze, którzy wnoszą w LVBet zakłady bukmacherskie online czy w lokalach stacjonarnych, nie są narażeni na otrzymanie wysokiej kary finansowej (natomiast wymierzana jest ona w Polsce za grę u nielegalnych bukmacherów). Poza tym firma „LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” stosuje zaawansowane rozwiązania informatyczne, które gwarantują bezpieczeństwo przekazanych danych osobowych i wpłacanych środków finansowych.

Na stronie internetowej bukmachera znajdziemy też wdrożony przez LVBet regulamin odpowiedzialnej gry, który został zatwierdzony przez Ministerstwo Finansów. Określa on m.in. jakie środki i mechanizmy są stosowane przez firmę bukmacherską w celu ochrony graczy przed uzależnieniem od hazardu – w szczególności jeśli chodzi o osoby małoletnie. Przede wszystkim jednak użytkownik otrzymuje do dyspozycji różnego typu narzędzia, które pomagają mu zachować kontrolę nad swoją grą. Dodatkowo po wyczerpaniu wszystkich środków finansowych na koncie gracza dalsza możliwość obstawiania zakładów sportowych zostaje automatycznie zablokowana.

Czy można otrzymać od LVBet bonus powitalny?

Bukmacherzy internetowi stosują różne sposoby na to, by przyciągnąć do swoich serwisów z zakładami internetowymi jak najwięcej użytkowników. Jednym z podstawowych wabików są bonusy przyznawane w zamian za rejestrację konta gracza, jest to tzw. powitalny bonus. LVBet także oferuje wszystkim osobom, które założą konto w serwisie specjalne gratisy, które tworzą cały pakiet powitalny. Każdy nowo zarejestrowany gracz może otrzymać od LVBet bonus od pierwszego, a następnie drugiego depozytu. Choć bukmacher LVBet stosuje specyficzny sposób wyliczania wartości bonusu (jest to bonus „z mnożnikiem”), można powiedzieć, że bonus od pierwszego depozytu wynosi 100% wpłaconej kwoty, a od drugiego – 50%. W sumie gracz może uzyskać naprawdę dużą sumę środków bonusowych, jednak żeby je wypłacić, musi za nie zagrać w sposób określony w regulaminie promocji. Poza trzeba pamiętać, że bukmacher definiuje, jaka jest minimalna wysokość depozytu, dzięki której można otrzymać bonus LVBet. Jeśli natomiast pierwszy depozyt wynosi mniej niż określone minimum, gracz również może otrzymać bonus – LVBet wymaga jednak, by w takiej sytuacji poinformować go o tym, wysyłając wiadomość e-mail.

LVBet - bonus powitalny

Nowi gracze mogą więc dostać od bukmachera LVBet bonus powitalny, który jest oferowany w standardowym pakiecie promocyjnym, ale warto też wiedzieć o dodatkowej możliwości powiększenia oferty powitalnej. Chodzi o honorowany przez LVBet kod promocyjny, czyli specjalny ciąg znaków czy po prostu hasło, które należy podać w formularzu rejestracyjnym. Jeśli w dedykowane pole wpiszemy aktualny i poprawny kod promocyjny LVBet, bukmacher może przyznać nam dodatkowy bonus, np. freebet (darmowy zakład). Aby znaleźć działający kod promocyjny LVBet, najlepiej jest przeszukać strony internetowe specjalizujące się w tematach z branży bukmacherskiej. Wiele z nich to strony partnerskie bukmachera, dzięki czemu zamieszczają one na swoich łamach uzyskany od LVBet kod promocji. Można też pójść na skróty, czyli wpisać w wyszukiwarkę internetową „LVBet kod promocyjny” czy bardziej precyzyjnie „kod promocji LVBet kwiecień 2020”, podając aktualny rok i miesiąc. W uzyskanych wynikach zapewne znajdzie się sporo stron, na których opublikowany będzie właściwy kod promocyjny LVBet.

Tak jak to jest u innych bukmacherów online w Polsce, zakłady bukmacherskie LVBet można obstawiać także przy wykorzystaniu bonusów dla stałych graczy. W zakładce „Promocje” znajduje się szeroki wybór akcji promocyjnych – zarówno okazjonalnych (np. freebety za postawienie zakładów na konkretne wydarzenie sportowe), jak i dostępnych przez cały czas (np. bezpieczne kupony czy bonus za polecenie LVBet znajomemu). Bukmacher dba też o miłośników poszczególnych dyscyplin, przygotowując specjalne oferty np. dla fanów e-sportów, sportów wirtualnych czy kibiców poszczególnych klubów sportowych, których jest sponsorem. Promocje są więc bardzo różnorodne i często dodawane są nowe możliwości otrzymania bonusu, ale to nadal nie wszystko. Obstawiając zakłady bukmacherskie LVBet możemy bowiem jednocześnie zbierać punkty lojalnościowe, które później można wymienić i to na gotówkę! Nie ma więc konieczności obracania uzyskanymi w ten sposób środkami – kiedy ich pula będzie wystarczająca, wystarczy wejść w zakładkę „LV Punkty”, wybrać „Wymień punkty”, a odpowiednia kwota pojawi się od razu na saldzie depozytowym. Poza tym wybrani gracze mogą otrzymać zaproszenie do „Strefy VIP”, czyli specjalnego programu dla najbardziej wyróżniających się pod względem aktywności typerów. Będąc graczem VIP, można korzystać nie tylko z indywidualnej, priorytetowej obsługi i ekspresowych wypłat, ale też otrzymywać atrakcyjne, niedostępne nigdzie indziej bonusy LVBet, bilety na ciekawe mecze i zaproszenia na specjalne eventy.

Jak przebiega w LVBet rejestracja online?

Żeby uzyskać dostęp do wszystkich możliwości, jakie oferuje LVBet online, konieczna jest pełna rejestracja indywidualnego konta gracza. Jeśli jednak chcesz obstawiać w LVBet zakłady bukmacherskie, na początek możesz założyć konto tymczasowe, korzystając z „szybkiej rejestracji”. Dzięki tej opcji użytkownik może wpłacać depozyty, wnosić zakłady sportowe, a czasem nawet otrzymać bonus LVBet, ale obowiązują go pewne ograniczenia. Przede wszystkim uproszczona rejestracja nie uprawnia typera do dokonywania wypłat środków zgromadzonych na koncie oraz wiąże się z limitem stawek obstawionych zakładów bukmacherskich. Konto tymczasowe nie jest natomiast ograniczone czasowo, a więc nie zostaje zablokowane po upływie określonego czasu. Aby je założyć, należy kliknąć w przycisk „Rejestracja”, który znajduje się w górnym prawym rogu strony oraz wypełnić 2-ekranowy formularz rejestracyjny. Na pierwszym ekranie wystarczy podać podstawowe dane osobowe, czyli imię, nazwisko, narodowość i numer PESEL, a na drugim adres e-mail, numer telefonu, login i hasło oraz zaznaczyć wymagane oświadczenia. Jak podaje bukmacher LVBet, wypełnienie tego formularza zajmuje przeciętnie około 1 minuty, jest więc to rzeczywiście szybka rejestracja. Następnie wystarczy kliknąć w link aktywacyjny, jaki zostanie przesłany na adres e-mail i można rozpocząć grę.

LVBet - szybka rejestracja

Natomiast żeby zakończyć proces rejestracji i przekształcić swoje konto w konto o charakterze stałym, trzeba jeszcze dosłać fotokopię dokumentu tożsamości. Tylko w ten sposób bukmacher internetowy może stwierdzić, czy gracz faktycznie jest osobą pełnoletnią, a to właśnie tylko osoby, które skończyły 18 lat, mają w Polsce prawo do obstawiania zakładów wzajemnych. Akceptowanym dokumentem jest aktualny dowód osobisty albo paszport. Poza tym konieczne jest też uzupełnienie numeru konta bankowego, gdyż to właśnie na nie będą przelewane wygrane środki finansowe. Po pozytywnej weryfikacji przesłanych dokumentów uzyskujemy dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu, w tym możemy już wypłacać pieniądze.

Jak oceniamy LVBet online? Wygląd i nawigacja

Kolorystyka strony internetowej lvbet.pl utrzymana jest w ciemnej tonacji, a najważniejsze elementy i informacje wyróżnione są żółtym kolorem, co w efekcie daj elegancki i bardzo czytelny design. Sam układ strony jest zbliżony do tego, co możemy zobaczyć u większości bukmacherów w Polsce, dlatego szybko można zorientować się, gdzie szukać poszczególnych opcji. Po lewej stronie ekranu wyszczególnione są polecane wydarzenia sportowe, a pod nimi znajduje się kompletna lista dyscyplin, jakie można obstawiać w LVBet. Bukmacher na środku ekranu prezentuje polecane wydarzenia, na które przyjmowane są zakłady na żywo oraz najlepsze zakłady przedmeczowe – oba pola w widoku, który pozwala na wybranie konkretnej dyscypliny sportowej. Powyżej zobaczymy slider  i banery informujące o najbardziej atrakcyjnych aktualnych bonusach i promocjach oraz najciekawszych zakładach. Po prawej stronie widnieje pole e-kuponu, na którym wyświetlają się wszystkie wybrane zakłady, można też zmienić widok i sprawdzić już postawione kupony, a nieco powyżej podejrzeć przebieg wybranego spotkania live. W górnym menu znajdują się zakładki, po przejściu na które zobaczymy strony poświęcone zakładom przedmeczowym, zakładom na żywo, sportom wirtualnym i elektronicznym. Pod nimi znajdziemy odnośniki do stron, na których mieszczą się informacje na temat m.in. aplikacji LVBet, płatności, statystyk sportowych, opcji cash-out czy promocji. Zgodnie z ogólnie przyjętą zasadą przycisk służący do rozpoczęcia procesu rejestracji konta oraz przycisk kierujący do panelu logowania znajdują się w prawym górnym rogu ekranu. Natomiast okienko live czatu wyświetla się w lewym dolnym rogu – na stronie głównej i na każdej podstronie serwisu LVBet online. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się świetnie, strona jest funkcjonalna i intuicyjna, a przy tym nie męczy oczu i nie sprawia przytłaczającego wrażenia. Czasem jednak trzeba odczekać chwilę, aż załadują się wszystkie funkcjonalności strony. Natomiast dodatkowy plus trzeba postawić za przygotowanie nie tylko polskiej, ale też angielskiej i ukraińskiej wersji językowej serwisu.

Jak działa aplikacja LVBet? Funkcje i sprawność

LVBet - aplikacja mobilnaLVBet mobile, czyli udostępniona przez LVBet aplikacja mobilna działa na urządzeniach przenośnych, takich jak smartfony czy tablety i to zarówno pod systemem iOS, jak i Android. Po zainstalowaniu LVBet mobile gracz uzyskuje dostęp do kompletnej oferty zakładów pre-match i live, w tym e-sportów i sportów wirtualnych. Aplikacja LVBet umożliwia również ekspresowe dokonywanie mobilnych wpłat i wypłat, oglądanie meczów na żywo za pomocą funkcji match trackera czy korzystanie z opcji cash-out (rozliczenie zakładu przed zakończeniem spotkania). Przygotowana przez bukmachera LVBet aplikacja mobilna działa bardzo sprawnie i faktycznie znacznie podnosi komfort stawiania  zakładów bukmacherskich na urządzeniach przenośnych. Informacje na temat tego, jak pobrać i zainstalować apkę, znajdują się w zakładce „Aplikacja” na stronie internetowej bukmachera.

Jak działają punkty LVBet ? Godziny otwarcia i oferta

Ostatni sposób na to, by obstawiać zakłady bukmacherskie LVBet to stacjonarne punkty. LVBet posiada kilkadziesiąt punktów naziemnych, w których często można obejrzeć transmisje meczów na żywo i skorzystać z innych udogodnień (np. darmowego dostępu do internetu). Aby sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy punkt sprzedaży zakładów, należy wejść na podstronę „LV Lokale” w serwisie online LVBet. Punkty zaznaczone są tu na mapie Google, a także wypisane na osobnej liście. Można tu także sprawdzić godziny otwarcia lokali LVBet. Punkty są w większości czynne 7 dni w tygodniu.

Jakie są sposoby na wpłatę środków na konto LVBet?

Bukmacher LVBet udostępnia szereg bezpiecznych, a przy tym błyskawicznych metod dokonywania wpłat na konto gracza. Użytkownicy mogą zasilać swoje internetowe konto w serwisie bukmacherskim za pomocą szybkich przelewów poprzez system Tpay, Dotpay, Przelewy24, przy użyciu kart płatniczych przez Dotpay Cards, przez BLIK, Paysafecard i portfele elektroniczne Paymenticon i Skrill. Niezależnie od tego, którą metodę wybierzemy, pieniądze pojawią się na koncie online w ciągu maksymalnie kilku minut, a bukmacher LVBet nie pobierze od transakcji żadnych opłat. Warto natomiast sprawdzić na stronie, jaka jest minimalna wysokość wpłaty danym sposobem. Żeby dokonać depozytu, po zalogowaniu się na swoje konto, należy wejść na podstronę „Płatności” i wybrać metodę wpłaty, z której chcemy skorzystać.

Jak wypłacić środki z konta gracza LVBet?

Natomiast aby wypłacić środki znajdujące się na koncie online, gracz może wykorzystać przelew na konto bankowe. Część użytkowników może skorzystać z usługi „Rapid Pay”, czyli błyskawicznych wypłat. Są one dostępne dla kont prowadzonych w wybranych bankach – ich aktualną listę znajdziesz w zakładce poświęconej temu rodzajowi płatności. Czas realizacji wypłaty może zająć w tej sytuacji nawet tylko 10 minut, a transakcje realizowane są 7 dni w tygodniu. Jeśli nie możesz skorzystać z tej opcji, bukmacher LVBet przeleje Ci środki tradycyjnym przelewem. Ten rodzaj transakcji zajmuje z reguły 1 do 2 dni i jest realizowany tylko w dni robocze. W LVbet poza wypłatami na rachunek bankowy możliwe są też wypłaty na portfel elektroniczny Paymenticon. Wszystkie możliwości są bezpłatne, ale każda dyspozycja wypłaty wymaga wcześniejszej akceptacji ze strony Działu Finansowego firmy „LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.”.

Jaka jest w LVBet oferta zakładów?

Zakłady bukmacherskie LVBet można obstawiać w trybie przedmeczowym i na żywo, a poza tradycyjnymi sportami w ofercie znajdują się też e-sporty i sporty wirtualne. Jeśli chodzi o ofertę przedmeczową, bukmacher LVBet oferuje zakłady na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych – czasem ich liczba zbliża się nawet do 40, ale jest to zależne od tego, czy w danym sporcie dzieje się akurat coś ciekawego. Znajdziemy tu oczywiście zakłady na rozgrywki futbolowe, siatkarskie czy hokejowe, ale też na bardziej niszowe sporty, jak grę w rzutki, futbol amerykański czy hurling. Bardzo profesjonalnie przygotowane są rynki zdarzeń i oczywiście najszersza oferta dostępna jest dla meczów piłki nożnej – na najciekawsze spotkania jest blisko 200 rynków zdarzeń. W przypadku innych popularnych sportów np. koszykówki czy tenisa bukmacher oferuje po kilkadziesiąt rynków. Oferta dobrze przedstawia się też pod kątem lig – w przypadku futbolu dostępne są czasem naprawdę dalekie ligi piłkarskie.

LVBet - oferta zakładów

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie LVBet na sporty elektroniczne, bukmacher umożliwia obstawianie wyników wielu gier, m.in. CS:GO, Dota2, LoL, Overwatch czy Rocket Leage. Z kolei w zakładce „sporty wirtualne” znajdziemy pełną ofertę zakładów na mecze generowane komputerowo. Typerzy mogą obstawiać dyscypliny takie jak wirtualna piłka nożna, tenis, żużel, kolarstwo, gonitwy koni czy chartów. Bukmacher zadbał o udostępnienie animacji w dobrej jakości, które szybko się wczytują. Jednak w LVBet oferta zakładów to nie tylko zakłady na różnego rodzaju sporty, ale też zakłady na wydarzenia polityczne, społeczne czy rozrywkowe (np. na to, jaki aktor zagra następnego Jamesa Bonda, kto otrzyma Pokojową Nagrodę Nobla itp.).

Jaka jest oferta LVBet live?

W serwisie online LVBet zakłady bukmacherskie live mieszczą się na osobnej podstronie „Zakłady na żywo”. Znajduje się tu z reguły kilkanaście dyscyplin sportowych, które można obstawiać w trybie live, gracze mogą również typować wyniki spotkań e-sportowych. Bukmacher udostępnia wiele pomocnych narzędzi, takich jak rozbudowane statystyki i wyniki na żywo, które są aktualizowane w czasie rzeczywistym. Co więcej, użytkownik nie musi odświeżać strony, by być na bieżąco, ponieważ aktualizacje dokonują się automatycznie. Poza tym meczom, na które przyjmowane są zakłady bukmacherskie LVBet, towarzyszą często wizualizacje na match trackerze, dzięki którym typerzy mogą śledzić przebieg spotkania w atrakcyjnej, zwizualizowanej formie. Do wglądu użytkowników są także tabele ligowe, składy, porównania, informacje na temat aktualnej formy drużyn czy zawodników itp. Niestety bukmacher LVBet nie oferuje transmisji większości meczów sportowych, jest jednak dobra wiadomość dla fanów turniejów e-sportowych. Otóż istnieje możliwość obejrzenia wielu transmisji na żywo z meczów sportów elektronicznych i są one publikowane zupełnie za darmo na stronie LVBet. Bukmacher nie wymaga nawet, by użytkownik był zarejestrowany – wystarczy wejść na podstronę poświęconą danemu spotkaniu e-sportowemu, któremu towarzyszy streaming. Transmisje są bardzo dobrej jakości.

Jaka jest oferta kursowa LVBet?

Oferta kursowa to podstawowa kwestia, na którą zwracają uwagę gracze obstawiający zakłady bukmacherskie. LVBet wystawia z reguły kursy, które nie odbiegają od przeciętnej oferty pozostałych legalnych bukmacherów w Polsce. Można jednak czasem upolować tu wysokie kursy na pojedyncze wydarzenia oraz skorzystać z promocji, które zwiększają proponowane kursy w stosunku do standardowej oferty bukmachera.

Jakie pomoce merytoryczne przygotował bukmacher LVBet?

LVBet - jak grać?Bukmacher LVBet zadbał o przygotowanie pomocy merytorycznych, dzięki którym gracze mogą łatwo znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące obsługi konta gracza i obstawiania zakładów oraz różnych innych technicznych aspektów gry w serwisie LVBet online. U dołu ekranu znajduje się odnośnik „FAQ” (znajdziemy go też na podstronie „Pomoc”) – po jego kliknięciu przejdziemy na stronę z odpowiedziami na najważniejsze pytania dotyczące LVBet. Bukmacher wyjaśnia tu, jak zarejestrować konto, jak je obsługiwać, obstawiać zakłady sportowe czy jak dokonywać wpłat i wypłat itp. Z kolei po kliknięciu w link „Jak grać?” przechodzimy do instruktażu, jak krok po kroku obstawiać zakłady bukmacherskie LVBet. Znajdziemy tu m.in. szczegółowe objaśnienia dotyczące rodzajów dostępnych rynków.

Ciekawe informacje można też znaleźć na blogu LVBet i w mediach społecznościowych bukmachera.

Jak uzyskać pomoc od LVBet?

Firma „LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” posiada także dział obsługi klienta, z którym można się skontaktować na kilka sposobów. Swoje pytanie możesz zadać przy pomocy formularza kontaktowego lub wiadomości e-mail, ale też czatu na żywo. Warto zaznaczyć, że pomoc jest całodobowa, a bukmacher na wiadomości odpowiada zazwyczaj nie później niż po 30 minutach od zgłoszenia. Na reakcję na czacie na żywo z reguły wystarczy poczekać maksymalnie kilka minut.

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie LVBet? Mini-poradnik

Sprawdźmy jeszcze na szybko, jak w najprostszych krokach należy obstawiać w LVBet zakłady bukmacherskie online. Oczywiście można korzystać z wielu innych opcji, które urozmaicają grę i mogą skutkować większymi wygranymi, np. tworzyć kupony akumulowane, wykorzystywać bonus LVBet czy stosować opcję „cash-out” podczas obstawiania zakładów live. Natomiast poniżej opisujemy najprostszy i najszybszy sposób na to, by grać w LVBet przez internet.

  • Po wejściu na stronę internetową lvbet.pl trzeba wybrać przycisk „Rejestracja” i uzupełnić formularz rejestracyjny. Można założyć konto tymczasowe albo od razu konto pełne (w tym celu dosyłamy skan dokumentu tożsamości i oczekujemy na weryfikację danych).
  • Kolejnym krokiem jest wpłata depozytu. Po zalogowaniu się na konto gracza należy wejść w zakładkę „Płatności”, wybrać tę metodę wpłaty, którą preferujemy i postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.
  • Aby rozpocząć prawdziwą grę, musimy teraz znaleźć zakłady bukmacherskie LVBet, które chcemy obstawić – możemy ich szukać na stronie głównej lub w odpowiednich zakładkach (np. live lub e-sport). Po wybraniu spotkania sportowego i typu, w polu e-kuponu musimy wpisać stawkę zakładu i zatwierdzić swój wybór przyciskiem „Postaw zakład”. W tym momencie zakład jest już zawarty.
  • Po przejściu z widoku „Kupon” na „Moje zakłady” możemy sprawdzić wszystkie dotychczas postawione zakłady, ich szczegóły i status. Tu zobaczysz też, czy rozliczone kupony są wygrane czy przegrane.

Bukmacher LVBet – opinie o zaletach i wadach oferty

Spółka „LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” przygotowała dla polskich graczy w pełni profesjonalną i szeroką ofertę zakładów sportowych. Gracze mają bardzo obszerny wybór zakładów przedmeczowych i dość duży, jeśli chodzi o zakłady na żywo, a poza licznymi zakładami na sporty tradycyjne jest tu zaawansowana oferta zakładów na e-sporty czy sporty wirtualne. Zarówno strona internetowa, jak aplikacja mobilna stoją na wysokim poziomie i działają bardzo sprawnie, czyniąc obstawianie online wyjątkowo łatwym. Gracze mają do dyspozycji wiele narzędzi przydatnych w czasie gry, w tym bogate statystyki, świetne match trackery  czy dodatkowe opcje typu „cash-out”. Szczególnie zadowoleni powinni być fani sportów elektronicznych, którzy poza szeroką ofertą zakładów mogą korzystać bezpłatnie ze świetnej jakości transmisji na żywo meczów e-sportowych. Bardzo dobrze funkcjonują też usługi towarzyszące obstawianiu zakładów przez internet. Poza tym bukmacher oferuje atrakcyjny bonus powitalny, LVBet kod promocyjny, program lojalnościowy i mnóstwo innych ciekawych promocji różnego typu, z których mogą korzystać wszyscy gracze. Trzeba też dodać, że bukmacher dba o promocję marki LVBet, sponsorując wiele polskich drużyn sportowych. Swoim wsparciem objął m.in. klub piłkarski Arkę Gdynia, Wisłę Płock, Wisłę Kraków, Piasta Gliwice czy Widzew Łódź, klub koszykarski Śląsk Wrocław oraz Profesjonalną Ligę Piłki Siatkowej i Ligę Siatkówki Kobiet. Dzięki temu  jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów w Polsce.

Wszystko to razem wzięte składa się na naprawdę wysoką ocenę bukmachera LVBet. Opinie na temat oferty bukmacherskiej byłyby jednak jeszcze lepsze, gdyby ten operator zakładów dodatkowo poprawił  kursy oraz rozszerzył program transmisji na żywo, nie ograniczając się tylko do streamingu ze spotkań e-sportowych.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia