ZakładyLegalni bukmacherzy

Milenium

0

Bukmacher Milenium – opinie ekspertów i fakty. Recenzja zakładów bukmacherskich Milenium

Bukmacher Milenium to jeden z najdłużej działających w Polsce legalnych bukmacherów internetowych, a jeszcze większe doświadczenie posiada on w organizacji zakładów bukmacherskich w punktach naziemnych. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak aktualnie wypada oferta Milenium na tle rosnącej konkurencji, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Analizujemy w nim, jaka jest w Milenium oferta zakładów przedmeczowych i na żywo oraz jak spisuje się strona internetowa, aplikacja mobilna i punkty stacjonarne bukmachera. Sprawdzamy, jaki jest powitalny bonus Milenium i promocje dla wszystkich zarejestrowanych graczy. Opisujemy też kwestie dodatkowe, takie jak np. metody wpłaty i wypłaty środków gracza, procedurę rejestracji konta online czy wsparcie udzielane przez konsultantów. 

Czy zakłady bukmacherskie Milenium są bezpieczne?

Właścicielem marki Milenium jest spółka Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.”, która została założona już w 2004 r. Bukmacher Milenium posiada zezwolenie wydane przez Ministra Finansów RP i to zarówno na urządzanie zakładów bukmacherskich poprzez sieć punktów naziemnych, jak i przez internet. Zezwolenie na działalność online firma „Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” otrzymała w 2012 r. i tym samym została drugim legalnym bukmacherem internetowym w Polsce. Po upływie 6 lat, w dniu 14 lutego 2018 r. licencja została przedłużona pod numerem PS4.6831.14.2017. Posiadane zezwolenia gwarantują, że oferowane przez Milenium zakłady bukmacherskie są w pełni bezpieczne pod względem prawnym. Tak więc nie musimy się obawiać, że za grę u bukmachera grozić nam mogą jakieś kary finansowe – jak to jest w przypadku obstawiania zakładów wzajemnych u nielegalnych operatorów. 

Ponadto dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych Milenium zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych danych osobowych, które są gromadzone w procesie rejestracji internetowego konta gracza. Konta użytkowników są zabezpieczone przed dostępem osób nieuprawnionych, a w aplikacji mobilnej zastosowano nawet zaawansowane funkcje typu FaceID i TouchID. Bezpieczne są również oferowane metody wpłaty i wypłaty środków finansowych. Bukmacher Milenium wdrożył również regulamin odpowiedzialnej gry, w związku z czym stosuje narzędzia i mechanizmy, które służą ograniczaniu ryzyka uzależnienia się graczy od gier hazardowych (m.in. indywidualne limity czasu gry oraz stawek). 

Czy można otrzymać od Milenium bonus powitalny?

W zamian za założenie konta gracza możemy otrzymać od bukmachera Milenium bonus powitalny, a ściślej – cały pakiet bonusów. Aby mieć szansę z nich skorzystać, trzeba zaznaczyć podczas rejestracji konta online opcję, potwierdzającą chęć otrzymania bonusów. Pierwszy bonus Milenium to bonus od depozytu 100%, który polega na tym, że kwota pierwszej wpłaty nowego gracza zostaje podwojona. Kolejny oferowany przez bukmachera Milenium bonus na start to zakład bez ryzyka, który gwarantuje, że jeśli pierwszy postawiony przez typera zakład będzie nietrafiony, bukmacher zwróci mu jego stawkę w formie środków bonusowych. Zanim jednak postawimy zakłady, aby otrzymać od Milenium bonus powitalny, warto sprawdzić w regulaminie promocji, jaki rodzaj zakładów się do niej wlicza i jakie są limity kwotowe. Znajdziemy tam też aktualne warunki obrotowe akcji promocyjnej.  

Pakiet powitalny może być dodatkowo zwiększony, jeśli w formularzu rejestracji gracz wpisze specjalny kod promocyjny Milenium – bukmacher przeznaczył na to odrębne pole. Przygotowany przez Milenium kod promocyjny to hasło, które można znaleźć na stronach partnerskich bukmachera. Najprościej jest wpisać w wyszukiwarkę zapytanie o kod promocyjny Milenium i wejść na jedną z wyświetlonych stron. Następnie trzeba przekleić aktualny w Milenium kod promocyjny do formularza rejestracyjnego, dzięki czemu możemy pozyskać dodatkowe środki na grę. Czasem można też kliknąć w specjalny link, który przekieruje nas do panelu rejestracji z już wpisanym kodem. 

Dostępne w Milenium promocje nie ograniczają się jednak do bonusów przeznaczonych dla nowych użytkowników. Przygotowana przez Milenium oferta promocji obejmuje też stałych graczy, a z bonusów mogą korzystać zarówno osoby obstawiające zakłady przez internet, jak i w punktach naziemnych. Jedną z najbardziej popularnych akcji promocyjnych tego bukmachera jest „Happy Hour”, czyli możliwość gry bez podatku w wybranych godzinach. Jeśli gracz postawi w Milenium zakłady bukmacherskie w ramach tej promocji i będą one trafione, jego wygrana zostanie zwiększona o 14%. W ten sposób koszty podatku od gry zostaną pokryte przez bukmachera. Poza tym w Milenium bonus można otrzymać w formie m.in. bezpiecznego zakładu, zwiększenia wygranej z zakładów akumulowanych, zwiększenia kursu na najpopularniejsze wydarzenia sportowe czy cash-backu. Jest też coś dla graczy, którzy często korzystają z serwisu bukmachera, czyli program lojalnościowy „Liga Mistrzów Milenium”. Dzięki uczestnictwu w tym programie typer otrzymuje punkty w zamian za obstawianie zakładów, a następnie może je wymienić na ciekawe bonusy. Aby być na bieżąco i wiedzieć, jakie są aktualnie dostępne w Milenium promocje, wystarczy sprawdzić zakładkę „Bonusy i promocje”. 

 Jak przebiega w Milenium rejestracja online?

Każdy, kto chce obstawiać w Milenium zakłady bukmacherskie musi najpierw zarejestrować osobiste konto użytkownika w serwisie bukmachera. W tym celu należy kliknąć w przycisk służący do rejestracji (prawy górny róg strony) i wypełnić formularz rejestracyjny. Jeśli poprzestaniemy na tzw. szybkiej rejestracji, danych do podania będzie naprawdę niewiele. Aby utworzyć tymczasowe konto gracza obowiązkowe jest jedynie ustalenie danych do logowania i podanie adresu poczty e-mail. Ponadto trzeba zaznaczyć wymagane oświadczenia (np. o pełnoletniości) i zgody (np. na przetwarzanie danych osobowych). Taka uproszczona rejestracja pozwala na przetestowanie możliwości, jakie daje Milenium online – gracz może dzięki niej wpłacać depozyty oraz wnosić zakłady pre-match i live. Trzeba jednak wiedzieć, że konto tymczasowe działa jedynie przez 28 dni i jeśli nie zostanie w tym czasie przekształcone w konto stałe, zostaje zawieszone. Poza tym ma więcej ograniczeń, przede wszystkim nie pozwala na dokonywanie wypłat wygranych na rachunek bankowy. Ta możliwość zostanie odblokowana dopiero po dokończeniu rejestracji, czyli zmianie konta tymczasowego w konto stałe. Gracz musi więc uzupełnić wymagane dane osobowe, w tym podać numer swojego rachunku bankowego (na to konto bukmacher Milenium będzie dokonywał wypłat). Kluczowym elementem pełnej rejestracji jest przesłanie skanu czy też zdjęcia dokumentu tożsamości. Na tej podstawie bukmacher Milenium zweryfikuje pełnoletniość użytkownika, a po pozytywnej weryfikacji zdejmie z konta dotychczasowe ograniczenia. 

Jak oceniamy Milenium online? Wygląd i nawigacja

W Milenium zakłady bukmacherskie możemy obstawiać po pierwsze za pośrednictwem strony internetowej bukmachera. Po modernizacji serwisu w 2019 r. strona stała się dużo bardziej funkcjonalna i łatwa w obsłudze, a także zwyczajnie ładniejsza. Na głównej stronie widać od razu m.in. zakłady bukmacherskie na najpopularniejsze zdarzenia sportowe, porównywarkę kursów oraz oferowane aktualnie przez Milenium promocje. Możemy stąd przejść na podstronę poświęconą wyłącznie zakładom bukmacherskim, zakładom na żywo, a także zakładom na sporty wirtualne, gdzie znajdziemy szczegółową ofertę bukmachera. Przykładowo klikając w zakładkę „Zakłady bukmacherskie”, w centrum strony wyświetlą się wszystkie dostępne zakłady (w podziale na dni). Dla ułatwienia możemy wybrać dyscyplinę sportową, jaka nas interesuje oraz zakres kursów. Można również użyć wewnętrznej wyszukiwarki zdarzeń sportowych i filtru czasu. W menu górnym jest też wiele przydatnych zakładek, takich jak np. statystyki sportowe, wyniki czy „sprawdź kupon”.  

 Jak działa aplikacja Milenium? Funkcje i sprawność

Druga metoda na to, by wnosić w Milenium zakłady sportowe to Milenium mobile, czyli aplikacja na urządzenia przenośne. Gracze, którzy zainstalują oprogramowanie na swoim smartfonie bądź tablecie mogą przy jego pomocy w wygodny sposób obstawiać zakłady bukmacherskie z oferty pre-match i live, wnosić depozyty i sprawdzać wyniki czy statystyki meczowe. Udostępniona przez Milenium aplikacja mobilna daje również użytkownikowi pełen dostęp do konta online i możliwość otrzymywania powiadomień push o interesujących go zdarzeniach. O bezpieczeństwo korzystania z apki dbają specjalne funkcje, takie jak np. logowanie przy pomocy skanu twarzy lub odcisku palca. Milenium mobile działa na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym iOS albo Android. Aplikacja Milenium jest całkiem szybka i sprawna, a od strony wizualnej – bardzo przyjemna dla oka. 

Jak wyglądają punkty Milenium? Godziny otwarcia i oferta 

Ostatnia opcja, dzięki której możemy zawierać w Milenium zakłady bukmacherskie, to sposób tradycyjny, a więc punkty naziemne. Milenium prowadzi ponad 150 punktów, które zlokalizowane są w całym kraju. Gracze mają tu do wyboru takie same zakłady bukmacherskie jak na stronie internetowej czy w Milenium mobile – z oferty przedmeczowej i na żywo, a także na sporty wirtualne. Punkty Mileniumnowoczesne i komfortowe, możemy w nich zapłacić nie tylko gotówką, ale też kartami płatniczymi, a w niektórych obejrzymy również transmisje popularnych meczów na żywo. Jeśli chodzi o godziny otwarcia Milenium, najlepiej sprawdzić to na stronie internetowej bukmachera, gdyż są one różne w poszczególnych lokalach. W zakładce „Punkty sprzedaży” sprawdzimy nie tylko jakie są w Milenium godziny otwarcia punktów, ale też ich lokalizację. 

Jakie są sposoby na wpłatę środków na konto gracza Milenium?

Aby wnosić w Milenium zakłady bukmacherskie przez internet, najpierw należy zasilić swoje konto środkami na grę. W Milenium online dostępnych jest kilka metod dokonywania wpłat. Można wykonać szybki przelew przy użyciu systemu PayU albo Tpay.com lub też zasilić konto poprzez BLIK. Możliwy jest także transfer środków finansowych przy użyciu karty płatniczej VISA lub MasterCard oraz portfela elektronicznego PayPal. Wszystkie wymienione metody płatności są błyskawiczne, a bukmacher Milenium nie pobiera od dokonanych wpłat żadnych prowizji. 

 Jak wypłacić środki z konta gracza Milenium?

W przypadku metod wypłat oferowanych przez bukmachera gracz nie ma już wyboru – musi skorzystać z tradycyjnego przelewu bankowego. Po zleceniu wypłaty przez użytkownika dział płatności sprawdza zlecenie i najczęściej je akceptuje, po czym przekazuje do realizacji. Na plus trzeba zaliczyć, że w Milenium online wypłaty realizowane są aż 3 razy w ciągu doby. Ostateczny czas realizacji wypłaty uzależniony jest jednak również od sesji międzybankowych i może potrwać nawet kilka dni. Mimo wszystko z reguły gracz otrzymuje pieniądze w ciągu 1 – 2 dni roboczych. Wypłaty także nie wiążą się z pobieraniem przez bukmachera żadnych opłat. 

Jaka jest w Milenium oferta zakładów?

Gracze obstawiający zakłady bukmacherskie przedmeczowe mogą wybierać z więcej jak 20 dyscyplin sportowych, na które zakłady oferuje Milenium. Bukmacher nie tylko zadbał o przyzwoity wybór sportów, ale też zadawalającą liczbę lig, rynków zdarzeń czy opcji zawarcia zakładu. Najbardziej obszerna i urozmaicona oferta zakładów przygotowywana jest jak zwykle na piłkę nożną – Milenium posiada nawet odrębne totalizatory, w ramach których można typować wyniki meczów futbolowych. Poza piłką nożną dostępne są też różne bardziej czy mniej popularne sporty, w tym sporty elektroniczne. Oferta Milenium obejmuje w tym zakresie kilka najbardziej znanych gier komputerowych, np. CS:GO czy LoL. Bukmacher Milenium posiada również zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne, które znajdują się w wydzielonej zakładce. Na podstronie „Wirtualne sporty” znajdziemy przykładowo zakłady na wirtualną piłkę nożną, tenisa, wyścigi psów czy koni. Typerzy nie mogą narzekać na małą liczbę zdarzeń, a bukmacher udostępnia też profesjonalne statystyki i wyniki ze spotkań oraz graficzne wizualizacje z meczów czy wyścigów. 

Jaka jest oferta Milenium live?

Jak natomiast prezentują się zakłady bukmacherskie na żywo z oferty Milenium? Opinie graczy są raczej przychylne – bukmacher oferuje dużą liczbę dyscyplin sportowych i samych zdarzeń. Pomocne w poprawnym typowaniu wyniku meczów są statystyki aktualizowane na żywo i wyniki spotkań, ale także informacje o składach, porównania H2H, tabele itp. Do tego dochodzą wizualizacje meczów w postaci match trackerów. Bukmacher Milenium udostępnia także funkcję, dzięki której można śledzić przebieg kilku spotkań sportowych jednocześnie. 

Jaka jest oferta kursowa Milenium?

Analizując ofertę bukmachera nie sposób pominąć kwestię wysokości wystawianych kursów bukmacherskich. W przypadku Milenium ten punkt należy jednak do słabszych aspektów oferty. Zakłady bukmacherskie Milenium obarczone są stosunkowo wysoką marżą, a to przekłada się na niezbyt atrakcyjne kursy. Tę sytuację ratują do pewnego stopnia liczne i ogólnodostępne promocje, w szczególności wysokie kursy na pojedyncze zdarzenia sportowe („Typ Dnia” oraz „SUPEROFERTA”) oraz gra bez podatku („Happy Hour”), która znacząco podnosi ewentualną wygraną. 

Jakie pomoce merytoryczne przygotował bukmacher Milenium?

Dla osób, które mają jakieś problemy techniczne, np. z założeniem konta gracza czy wpłatą środków finansowych, bukmacher Milenium przygotował tzw. FAQ. Znajdziemy tu odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące obsługi konta gracza i serwisu Milenium online. Kwestie dotyczące samej gry w Milenium wyjaśnione są na podstronie Jak grać?”. Dodatkowo bukmacher prowadzi blog bukmacherski, w którym omawiane są różne newsy ze świata sportu oraz kwestie związane z obstawianiem zakładów bukmacherskich. 

Jak uzyskać pomoc od Milenium?

Bukmacher Milenium posiada oczywiście także dział obsługi klienta, z którym można skontaktować się na kilka sposobów. Przede wszystkim w dni robocze konsultanci na infolinii odbierają połączenia telefoniczne, dzięki czemu można szybko wyjaśnić wszelkie wątpliwości czy rozwiązać techniczne problemy. Kolejny sposób na uzyskanie potrzebnych nam informacji to czat na żywo oraz formularz kontaktowy, który pozwala na zadanie pytania w dogodnej chwili. 

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie Milenium online? Mini-poradnik

Chcesz obstawiać zakłady bukmacherskie Milenium przez internet? Postępuj według tej prostej instrukcji: 

  • Zaloguj się na swoje internetowe konto gracza, podając login i hasło (górny prawy róg strony). 
  • Wpłać środki na konto online, klikając zakładkę Wpłata” (u góry ekranu) i wybierając dowolną metodę wpłaty.
  • Znajdź interesujące Cię zakłady z oferty pre-match, live lub wirtualne. Możesz wyszukać je na stronie głównej lub w odpowiedniej zakładce. 
  • Wybierz swój typ – po kliknięciu pojawi się na e-kuponie (prawa strona ekranu). 
  • Wpisz stawkę i zatwierdź swój wybór. 
  • Możesz sprawdzić status postawionego kuponu, wchodząc w zakładkę Sprawdź kupon” – obok znajduje się zakładka „Wyniki”, gdzie publikowane są wyniki wszystkich spotkań sportowych (podstrona „Zakłady bukmacherskie”). 

Bukmacher Milenium – opinie o zaletach i wadach oferty

Do zalet bukmachera Milenium zaliczyć można na pewno szeroką ofertę zakładów, zwłaszcza na żywo oraz wysoki i rozbudowany bonus powitalny dla nowych graczy. Bukmachera należy pochwalić także za sprawną, zaawansowaną aplikację Milenium mobile, łatwą w obsłudze stronę internetową i liczne punkty naziemne. Gracze obstawiający w Milenium zakłady bukmacherskie doceniają różnorodne i naprawdę atrakcyjne promocje, w tym szeroki program lojalnościowy czy grę bez podatku. Jest też kilka kwestii, które przydałoby się poprawić, na czele z przeciętną ofertą kursową bukmachera. Poza tym oferta zakładów przedmeczowych na pewno mogłaby być nieco bogatsza, a typerów ucieszyłoby też wprowadzenie szybkich wypłat. 

W ostatnim słowie przypomnijmy, że Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” to firma bukmacherska, która niejednokrotnie wspierała polski sport. Bukmacher Milenium sponsorował zespoły takie jak piłkarskie Zagłębie Lubin i żużlowy KS Falubaz Zielona Góra, rozgrywki koszykarskie Tauron Basket Liga oraz wiele rozmaitych wydarzeń sportowych. 

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia