ZakładyLegalni bukmacherzy

NobleBet

0

Bukmacher NobleBet – opinie i fakty. Recenzja zakładów bukmacherskich NobleBet

Bukmacher NobleBet oferuje zakłady bukmacherskie przez internet od września 2019 r. Czy w tym czasie operatorowi zakładów wzajemnych udało się wypracować szeroką i ciekawą ofertę zakładów przedmeczowych i na żywo? Czy obsługa strony internetowej jest łatwa i co umożliwia mobilna aplikacja NobleBet? Jak przebiegają wpłaty i wypłaty środków, rejestracja konta gracza oraz wsparcie konsultantów? Jak na tle konkurencji wypadają kursy bukmacherskie, a także oferowany przez NobleBet bonus powitalny? Odpowiedzi znajdziesz w poniższej recenzji.

NobleBet - strona główna

Czy zakłady bukmacherskie NobleBet są bezpieczne?

Za markę NobleBet odpowiada polska spółka z siedzibą w Dąbrowie Górniczej – „Polski Bukmacher Sp. z o.o.”. Firma prowadzi legalną działalność bukmacherską na terenie Polski, ponieważ 3 stycznia 2019 r. uzyskała od Ministra Finansów RP zezwolenie na organizację zakładów wzajemnych online o numerze PS4.6831.28.2017. Świadczy to o wiarygodności NobleBet, a co więcej gwarantuje graczom, że gra u tego bukmachera nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami prawnymi (za udział w grach hazardowych u nielicencjonowanych bukmacherów grożą wysokie kary finansowe). Ponadto, zanim dany podmiot otrzyma odpowiednie zezwolenie, musi spełnić szereg wymogów, dzięki czemu bezpieczeństwo użytkowników zapewnione jest na wielu innych poziomach. Dane osobowe, które typer podaje podczas rejestracji w NobleBet, są zabezpieczone dzięki zastosowaniu specjalnych rozwiązań informatycznych, a serwis wykorzystuje bezpieczny protokół komunikacji. Bukmacher NobleBet oferuje tylko sprawdzone metody płatności, co gwarantuje bezpieczeństwo środków gracza. Poza tym organizator zakładów bukmacherskich NobleBet wdrożył regulamin odpowiedzialnej gry (zatwierdzony przez Ministerstwo Finansów), dzięki czemu ryzyko uzależnienia się graczy od obstawiania zakładów bukmacherskich jest zminimalizowane.

Czy można otrzymać od NobleBet bonus powitalny?

NobleBet - bonus powitalnyBukmacher NobleBet dla każdego nowego gracza, który zarejestruje osobiste konto użytkownika w serwisie NobleBet, przygotował powitalny bonus. NobleBet oferuje na start cały pakiet gratisów. Po wpłacie pierwszego depozytu, bonus Noblebet wynosi równowartość wpłaconej kwoty, czyli depozyt ulega podwojeniu. Również po wpłacie drugiego oraz trzeciego depozytu można uzyskać dodatkowe środki na grę, a więc łącznie można otrzymać aż potrójny bonus Noblebet. Bonus na start może być bardzo wysoki, jednak trzeba pamiętać, że ma on górną granicę oraz określony czas na realizację. Wszelkie szczegóły najlepiej jest sprawdzać bezpośrednio na stronie bukmachera w zakładce „Promocje”.

Dostępny w NobleBet bonus powitalny to standardowa oferta dostępna dla wszystkich graczy zakładających konto online. Czymś innym jest natomiast kod bonusowy NobleBet, który może dodatkowo powiększyć przyznawane na starcie bonusy. Należy jedynie wpisać aktualny kod bonusowy NobleBet podczas rejestracji konta w specjalnym polu formularza rejestracyjnego. Żeby dowiedzieć się, jaki jest działający w NobleBet kod bonusowy, warto zrobić szybki przegląd stron internetowych o tematyce bukmacherskiej. Bukmacherzy udostępniają tam na zasadzie afiliacji hasła tego typu, warto tylko sprawdzić, czy podany kod bonusowy NobleBet jest „świeży”, a strona wiarygodna. Jeszcze prościej jest wpisać w wyszukiwarkę internetową „NobleBet kod bonusowy” – otrzymanych wyników na pewno będzie sporo. Na koniec wystarczy przepisać albo – jeszcze lepiej – przekleić kod do formularza rejestracji i czekać na bonus NobleBet.

W NobleBet bonus to nie tylko profity przyznawane graczom na start. Użytkownicy, którzy już założyli konto online również mogą korzystać z różnego rodzaju promocji. Bukmacher NobleBet oferuje promocje dotyczące konkretnych wydarzeń sportowych, ale też np. w zamian za postawienie pierwszego zakładu w aplikacji mobilnej. Zdarzają się więc darmowe zakłady (freebety), zakłady bez ryzyka (cash-backi) czy zwiększanie wygranych z zakładów wielozdarzeniowych. Aktualne akcje promocyjne znajdziesz także na podstronie „Promocje”. Dodatkowo NobleBet posiada także „Klub Dżentelmenów”, czyli specjalny program VIP dla najbardziej aktywnych graczy. Typerzy, którzy dostaną zaproszenie do strefy VIP, mogą liczyć na specjalne traktowanie (np. priorytet zgłoszeń i wypłat, indywidualne konsultacje) oraz dedykowane bonusy czy zaproszenia na ciekawe wydarzenia sportowe.

Jak przebiega w NobleBet rejestracja online?

Każdy legalny bukmacher może udostępniać możliwość gry tylko tym użytkownikom, którzy założyli osobiste konto gracza. W ten sposób sprawdzają oni wiek typerów i minimalizują ryzyko uczestnictwa w zakładach bukmacherskich osób nieletnich. Bukmacher NobleBet również wymaga rejestracji konta online, ale dla wygody graczy umożliwia zarówno pełną, jak i tzw. szybką rejestrację, która zajmuje znacznie mniej czasu. Żeby jej dokonać, należy wypełnić krótki formularz rejestracji – wyświetli się on po kliknięciu przycisku „Rejestracja” w prawym górnym rogu ekranu.

NobleBet - rejestracja konta graczaW formularzu trzeba podać najważniejsze dane, m.in. imię i nazwisko, PESEL, adres e-mail czy numer telefonu. Konieczne jest także zdefiniowanie danych do logowania i zaakceptowanie niezbędnych oświadczeń oraz zgód. Każdy gracz, który chce otrzymać od NobleBet bonus powitalny powinien zaznaczyć odpowiednie okienko, a dodatkowo, jeśli posiada uznawany przez NobleBet kod bonusowy – wpisać go w specjalnym polu. Na koniec trzeba jeszcze zajrzeć na skrzynkę e-mailową i potwierdzić link weryfikacyjny, a konto tymczasowe zostanie uruchomione. Tego rodzaju konto nie ma w NobleBet żadnych ograniczeń czasowych, czyli możemy z niego korzystać tak długo, jak nam się to podoba. Jednak trzeba wiedzieć, że choć pozwala ono na dokonywanie wpłat i obstawianie zakładów, nie umożliwia wypłaty środków na rachunek bankowy. Poza tym obowiązuje je limit kwotowy postawionych zakładów oraz nie uprawnia gracza do korzystania z bonusów.

Wszystkie te ograniczenia zostają zlikwidowane dopiero wtedy, gdy gracz założy konto pełne w NobleBet. Rejestracja pełna wymaga przede wszystkim dodania skanu lub zdjęcia aktualnego dokumentu tożsamości. Należy też uzupełnić brakujące dane, takie jak numer rachunku bankowego czy adres zamieszkania. Bukmacher NobleBet zweryfikuje przesłane dokumenty i sprawdzi, czy wszystkie dane się zgadzają – jeśli tak, konto pełne zostaje od razu aktywowane. Weryfikacja przeciętnie zajmuje do 30 minut, a w wyjątkowych sytuacjach może potrwać do 24 godzin.

Jak oceniamy NobleBet online? Wygląd i nawigacja

Jeśli chcemy obstawiać w NobleBet zakłady bukmacherskie, powinniśmy wejść na stronę internetową bukmachera. Layout strony jest w elegancki sposób minimalistyczny, co zapewnia czytelność i ułatwia użytkownikom odnajdywanie poszczególnych opcji. Stonowane kolory i intuicyjny design powinien się spodobać większości graczy. Przyciski do rejestracji konta i zalogowania się na nie znajdziemy już tradycyjnie w prawym górnym rogu ekranu, a nieco poniżej wyświetla się pole e-kuponu. Jeśli chcemy znaleźć na stronie NobleBet zakłady bukmacherskie danego typu, mamy kilka możliwości. Po pierwsze z lewej strony ekranu znajduje się pasek wyszukiwarki, gdzie można wpisać np. nazwę interesującej nas ligi czy zespołu. Poniżej zamieszczona jest lista polecanych wydarzeń, a jeszcze niżej lista wszystkich dyscyplin sportowych. W części centralnej strony zobaczymy zestawienie, w którym wypisane są aktualne zakłady na żywo oraz zakłady wybrane przez bukmachera jako najlepsze. Jeśli jednak chcemy zobaczyć wszystkie przygotowane przez NobleBet zakłady bukmacherskie live, najlepiej od razu przejdźmy na podstronę „Zakłady na żywo” – zakładka zamieszczona jest w górnym menu. Zaraz obok znajduje się zakładka kierująca do podstrony z zakładami na sporty wirtualne. U góry zamieszczono również odnośniki do innych przydatnych stron, które dotyczą m.in. promocji, aplikacji mobilnej czy szybkich wypłat. Jeśli mamy jakikolwiek problem z obsługą strony, przez całą dobę możemy zadać pytanie konsultantom, klikając w ikonkę czatu na żywo zlokalizowaną w prawym dolnym rogu ekranu.

Jak działa aplikacja NobleBet? Funkcje i sprawność

NobleBet - aplikacja mobilnaDrugi kanał, za pomocą którego możemy wnosić zakłady bukmacherskie NobleBet, to aplikacja na urządzenia przenośne. Dzięki instalacji oprogramowania na swoim smartfonie czy tablecie, gracz może obstawiać zakłady w dowolnym czasie i dogodnym miejscu – zarówno z oferty pre-match, jak i live. Ale przygotowana przez NobleBet aplikacja mobilna daje znacznie więcej możliwości. Można dzięki niej m.in. korzystać z szybkich wypłat środków, stosować opcję cash-out (rozliczenie kuponu i wypłata przed zakończeniem obstawionych zdarzeń) czy oglądać wizualizacje meczów na match trackerze. Udostępniona przez NobleBet aplikacja mobilna jest bardzo intuicyjna i szybka, a ponadto można ją uruchomić zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS.

Jakie są sposoby na wpłatę środków na konto NobleBet?

Zarejestrowałeś internetowe konto gracza i chcesz obstawić pierwsze zakłady bukmacherskie Noblebet? Oczywiście najpierw musisz zasilić swoje konto jakąś sumą środków finansowych. Bukmacher NobleBet zadbał, by każdy gracz mógł to zrobić za pomocą takiej metody, jaka jest dla niego najwygodniejsza. Dostępne są natychmiastowe przelewy, które zrealizować można za pomocą systemu Dotpay, Tpay oraz Przelewy24. Poza tym wpłatę można zrealizować przy użyciu karty płatniczej VISA lub Mastercard, a także poprzez BLIK lub Paysafecard. Dostępne są również tak popularne wśród typerów przelewy z portfela elektronicznego – w NobleBet można zapłacić używając cyfrowej portmonetki Skrill albo PayPal. Jak widać użytkownicy mają do wyboru naprawdę dużo metod płatności i co trzeba podkreślić, wszystkie one są bezpieczne i bardzo szybkie. Chwilę po dokonaniu zlecenia transferu pieniędzy powinny się one znaleźć na bukmacherskim koncie online. Zaraz po ich wpłynięciu gracz może rozpocząć stawianie zakładów.

Jak wypłacić środki z konta gracza NobleBet?

Co ciekawe, bukmacher NobleBet zapewnia graczom nie tylko błyskawiczne wpłaty, ale też bardzo szybkie wypłaty środków zgromadzonych na koncie. Pieniądze mogą być wypłacone za pomocą szybkiego przelewu, który może zająć nawet mniej niż 10 minut. Takie wypłaty realizowane są codziennie, jednak warunkiem jest to, by gracz posiadał rachunek płatniczy w banku, który przyjmuje szybkie płatności. Jeśli tak nie jest, to musi skorzystać ze zwykłego przelewu – w takim wypadku wypłata zostanie najprawdopodobniej zrealizowana w ciągu 1 do 2 dni roboczych. Wypłaty w NobleBet można dokonywać na osobisty rachunek bankowy, ale też na elektroniczny portfel Paymenticon.

Jaka jest w NobleBet oferta zakładów?

To, co u bukmachera najważniejsze, to rzecz jasna oferta zakładów bukmacherskich. W przypadku NobleBet oferta ta jest bardzo bogata i obejmuje zakłady typowo sportowe, jak i pozasportowe. Jeśli chodzi o te pierwsze, gracze mają do wyboru w porywach blisko 50 dyscyplin sportowych do obstawiania. Piłka nożna, tenis, koszykówka – to oczywiste pozycje, jednak bukmacher NobleBet umożliwia typowanie wyników nawet tak mało popularnych w Polsce sportów, jak np. futbol amerykański, surfing czy nascar. Kluczowa jest także spora liczba wydarzeń, które można obstawiać oraz bogate rynki zdarzeń – szczególnie w wypadku meczów piłki nożnej. Zakłady sportowe w NobleBet można również wnosić na e-sport i tu oferta też jest świetna. Można typować wyniki pojedynków w ramach wielu gier, np. CS:GO, LoL, Dota2, Rainbow Six, ale też mecze e-piłki nożnej.  Osobna zakładka jest poświęcona zakładom na sporty wirtualne i w tym przypadku wybór także jest szeroki. Poza dość często oferowanymi przez polskich bukmacherów zakładami na wirtualną piłkę nożną czy wyścigi konne, znajdziemy też rzadko spotykane zakłady np. na wirtualne rydwany czy kolarstwo. Bukmacher NobleBet przebija przy tym większość konkurencji jakością animacji, dbając jednocześnie o rozbudowane statystyki i wiele opcji zawarcia zakładów. Ponadto niektóre zakłady bukmacherskie NobleBet dotyczą także wydarzeń pozasportowych, a więc przede wszystkim o charakterze politycznym i rozrywkowym.

Jaka jest oferta NobleBet live?

Bukmacher NobleBet przedstawia dużo węższą ofertę zakładów live niż pre-match. Obstawiać można najbardziej popularne dyscypliny sportowe, dostępne są także zakłady na e-sporty. Dobrze prezentuje się liczba możliwych zakładów – np. na wybrane mecze piłki nożnej czasem jest ich grubo ponad 100. Bukmacher udostępnia graczom wyniki na żywo oraz statystyki, które są aktualizowane automatycznie w czasie rzeczywistym. Ponadto przebieg wielu spotkań sportowych można śledzić za pośrednictwem match trackera, czyli graficznej wizualizacji kolejnych akcji meczowych. Brakuje więc jeszcze tylko darmowych transmisji meczów na żywo, które są dostępne u niektórych bukmacherów internetowych. Wysoce prawdopodobne, że już niebawem zostaną one dodane do oferty NobleBet.

NobleBet - match tracker

Jaka jest w NobleBet oferta kursowa?

Wysokość kursów to jedno z kluczowych kryteriów oceny oferty bukmachera. Wyższe kursy oznaczają oczywiście wyższe wygrane – jak zatem prezentuje się pod tym względem Noblebet? Bukmacher jak się okazuje wystawia raczej średnie kursy, chociaż są od tego wyjątki. Szczególnie atrakcyjne kursy można tu spotkać na piłkę nożną – na najlepsze ligi i najpopularniejsze rynki. Natomiast kursy na sporty, które cieszą się mniejszym zainteresowaniem oraz na mniej popularne typy, są już znacznie mniej ciekawe i najczęściej inni legalni bukmacherzy potrafią wystawić ciekawsze oferty.

Jakie pomoce merytoryczne przygotował NobleBet?

Szukasz informacji na temat rejestracji konta gracza, jego obsługi, wpłacania depozytu, wypłacania wygranych albo wnoszenia zakładów bukmacherskich w NobleBet? Odpowiedzi na wiele pytań znajdziesz w zakładce „FAQ”, a dodatkowe wskazówki co do gry zamieszczono w sekcji „Jak grać”, gdzie bukmacher NobleBet wyjaśnia poszczególne czynności, ilustrując je adekwatnymi screenami. Na podstronie „Wsparcie” znajdują się jeszcze „Zasady specjalne dla każdego sportu”, gdzie można sprawdzić zasady obstawiania wszystkich dostępnych u bukmachera dyscyplin sportowych.

Jak uzyskać pomoc od NobleBet?

Bukmacher NobleBet umożliwia zadanie pytania konsultantom, którzy dostępni są na czacie na żywo przez 24 godziny na dobę. Dzięki temu szybko można wyjaśnić wszelkie niejasności czy otrzymać wsparcie podczas rozwiązania ewentualnych problemów np. z wypłatą środków czy realizacją bonusu. Ponadto można zadać pytanie drogą e-mailową lub poprzez formularz kontaktowy. Dane kontaktowe bukmachera znajdują się w zakładce „Wsparcie”, a okienko czatu wyświetla się w prawym dolnym rogu każdej strony.

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie NobleBet? Mini-poradnik

Aby obstawić w NobleBet zakłady bukmacherskie, wystarczy kilka prostych kroków. Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję, jak to zrobić za pierwszym razem:

  • Po dokonaniu rejestracji konta online, należy się na nie zalogować – przycisk „Zaloguj się” w prawym górnym rogu ekranu.
  • Dokonujemy wpłaty środków na konto – zakładka „płatności” w górnym menu, gdzie należy wybrać preferowaną metodę wpłaty depozytu.
  • Znajdujemy zakład bukmacherski, który chcemy obstawić, np. korzystając z wyszukiwarki zakładów i klikamy w swój typ (np. wygrana gospodarzy). Możemy też wybrać większą liczbę zakładów i zagrać kupon akumulowany.
  • Zakład (zakłady) pojawia się na e-kuponie po prawej stronie ekranu. Wpisujemy stawkę zakładu i zatwierdzamy kupon, klikając opcję „Postaw Zakład”.
  • Aby sprawdzić status kuponu, wchodzimy w menu gracza i wybieramy zakładkę „Moje zakłady”, gdzie mieści się historia postawionych kuponów. Po kliknięciu w wybrany zakład zobaczymy szczegóły na jego temat.
  • W przypadku wygranej możemy zlecić wypłatę, wchodząc w menu gracza i zlecając wypłatę w określonej wysokości.

Bukmacher NobleBet – opinie o zaletach i wadach oferty

Podsumujmy na koniec, jakie o NobleBet opinie mają branżowi eksperci. Szeroka oferta zakładów przedmeczowych, w tym bardzo dobra oferta na e-sporty i sporty wirtualne oraz rozbudowany i wysoki bonus na start na pewno zachęcają do założenia konta w serwisie NobleBet. Bukmacher zadbał o to, żeby zakłady bukmacherskie można było łatwo obstawiać zarówno poprzez stronę internetową, jak i nowoczesną aplikację mobilną. Choć zapewnienie wielu metod błyskawicznych wpłat depozytu na konto jest już w zasadzie standardem wśród polskich buków, szybkie wypłaty są już znacznie rzadsze, dlatego tu NobleBet znów zbiera dodatkowe punkty. Na pochwałę zasługuje też dział obsługi klienta, który służy wsparciem w trybie 24/7, dlatego gracze w każdej chwili mogą liczyć na pomoc konsultantów.

Jednak bukmacher NobleBet może jeszcze udoskonalić swoją ofertę w kilku punktach. Dotyczy to przede wszystkim oferty zakładów na żywo, która powinna zostać poszerzona, graczy na pewno ucieszyłyby też darmowe transmisje meczów live. Poza tym, chociaż kursy na niektóre ligi są w NobleBet naprawdę atrakcyjne, przydałoby się zmniejszenie marży na pozostałe wydarzenia, tak by ogólna oferta kursowa bukmachera stała się bardziej konkurencyjna. W ofercie promocji brakuje też ogólnodostępnego programu lojalnościowego – co prawda jest program VIP, ale z niego skorzystać mogą jedynie nieliczni, najbardziej aktywni gracze.

NobleBet - sponsoring

Warto jeszcze wspomnieć, że „Polski Bukmacher Sp. z o.o.” włączył się w sponsoring polskiego sportu. W październiku 2019 r. bukmacher NobleBet został sponsorem głównym piłkarskiego Śląska Wrocław, a umowa została podpisana od razu na 3 kolejne sezony.

5/5 - (1 głos)