Pogodzone ze spadkiem Chievo kontra nadal walcząca Bologna – kto faworytem bukmacherów?

0

Chociaż do końca obecnego sezonu w Serie A pozostało jeszcze siedem pełnych kolejek (niektóre zespoły mają do rozegrania osiem meczów), to jednak ze spadkiem do Serie B pogodzone jest już Chievo Verona. Zespół, w którym występuje Mariusz Stępiński na ten moment zdołał zgromadzić na swoim koncie zaledwie 11 punktów, przez co nie widać jakichkolwiek nadziei na to, że zdoła się podnieść.

Piłkarze Chievo zapewne zrobią wszystko, co w ich mocy, aby godnie pożegnać się z najwyższym szczeblem rozgrywkowym. Najbliższą okazję ku temu będą mieć w poniedziałek, kiedy to w ramach wyjazdowego meczu zmierzą się z Bologną. Drużyna z Bolonii również nie jest w najlepszej sytuacji – jednak w porównaniu do Chievo – jest ona o niebo lepsza. Podopieczni Sinisy Mihajlovicia do bezpiecznego miejsca tracą tylko jeden punkt.

Oba zespoły w tabeli dzielą tylko dwa miejsca, to jednak bukmacherzy wyraźnie faworyzują Bolognę. Bukmacher Fortuna na ich wygraną wystawił współczynnik 1,46. W przypadku remisu wynosi on 4,45, a zwycięstwa Chievo 8,40.

W tym sezonie Serie A najskuteczniejszym piłkarzem Chievo Verona jest nasz rodak – Mariusz Stępiński – który zapisał na swoim koncie sześć trafień. Ostatnie mecze obecnej kampanii bez wątpienia będą dla niego szansą na znalezienie angażu w którymś z innych klubów ligi. Każdy kolejny gol może go do tego przybliżyć. Bukmacher Milenium na jego bramkę w poniedziałkowym meczu oferuje kurs 5,0.

Początek meczu 31. kolejki Serie A pomiędzy Bologną a Chievo Verona będzie miał miejsce o godzinie 20:30.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia