Próbował Majchrzak, spróbuje Hurkacz. Kursy bukmacherów na jego mecz z Nishikorim

0

Jeśli obiektywnie mielibyśmy wybrać najbardziej emocjonujący mecz rozegrany przez reprezentanta Polski w 2019 roku, to bez wątpienia na piedestale znalazło by się spotkanie Kamila Majchrzaka z Keiem Nishikorim w pierwszej rundzie wielkoszlemowego Australian Open. Piotrkowianin zaskoczył faworyzowanego oponenta i prowadził nawet 2-0 w setach. Niestety nie zdołał jednak wytrzymać trudów tego pojedynku i przy stanie 2-2 w partiach musiał skreczować.

W środę okazję sprawdzić formę japońskiego tenisisty będzie miał obecnie najwyżej notowany polski gracz – Hubert Hurkacz. Wrocławianin pomyślnie zainaugurował zmagania w zawodach rangi ATP 500 w Dubaju i w pierwszej rundzie pewnie pokonał Corentina Mouteta. Problemów z awansem do kolejnej fazy nie miał także Nishikori, który w dwóch setach wygrał z Benoitem Paire.

Japończyk to najwyżej notowany zawodnik, który zdecydował się na występ w Dubaju. W związku z tym nie jest zaskoczeniem fakt, iż jest on wyraźnym faworytem bukmacherów do wygrania meczu z Hurkaczem. W LVBet kurs na wiktorię aktualnie szóstej rakiety świata wynosi 1,18. Typując wygraną naszego rodaka, jest to 4,65.

W ofercie bukmachera forBET pojawiły się kursy na dokładny wynik spotkania. Oto, jak one się prezentują: Nishikori 2:0 – 1,55, Nishikori 2:1 – 3,80, Hurkacz 2:0 – 9,75, Hurkacz 2:1 – 9,25.

Hurkacz i Nishikori zmierzą się ze sobą po raz pierwszy  – ich mecz drugiej rundy został zaplanowany na kort centralny. Rozpocznie się około godziny 11:00.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia