ZakładyLegalni bukmacherzy

Superbet

0

Bukmacher Superbet – opinie ekspertów. Recenzja zakładów bukmacherskich Superbet

Zanim zaczniemy obstawiać zakłady bukmacherskie u danego bukmachera, warto sprawdzić, jak oceniają go doświadczeni gracze. Tym razem przedstawiamy recenzję zakładów Superbet – opinie na ten temat dotyczą przede wszystkim oferty online, chociaż omawiamy też usługi w punktach naziemnych. Zweryfikujemy więc, na ile bogata i ciekawa jest oferta zakładów przedmeczowych i na żywo oraz jak wyglądają tu kursy. Sprawdzimy, jak wszystko działa od strony technicznej – rejestracja konta gracza, wpłaty i wypłaty, aplikacja mobilna czy obsługa klienta. Punktem obowiązkowym recenzji każdego bukmachera są oczywiście promocje, dlatego dowiesz się tu też, jaki jest w Superbet bonus powitalny i inne akcje promocyjne. 

Superbet - strona główna

Czy zakłady bukmacherskie Superbet są bezpieczne?

Upewniając się, czy gra u danego bukmachera jest bezpieczna, na początek najlepiej sprawdzić, czy znajduje się on na liście legalnych w Polsce operatorów. Obstawianie zakładów bukmacherskich u organizatorów zakładów, którzy nie mają na to odpowiedniego zezwolenia, grozi bowiem wysokimi grzywnami i wiąże się z innymi niebezpieczeństwami. Jak to wygląda w przypadku Superbet? Polska licencja na urządzanie zakładów wzajemnych przez internet została wydana bukmacherowi 18 października 2019 r. (numer PS4.6831.5.2019). Natomiast dwa lata wcześniej otrzymał on zezwolenie na sprzedaż zakładów w punktach naziemnych. Dlatego niezależnie od tego, w jaki sposób gramy w Superbet (tradycyjnie czy online), zawsze jest to w pełni legalne i bezpieczne. Nie ma też znaczenia fakt, że marka Superbet działa w wielu innych krajach Europy. Trzeba wiedzieć, że bukmacher Superbet należy do potężnej rumuńskiej grupy hazardowej „Superbet Holding Romania”. Jednak na potrzeby działalności bukmacherskiej na obszarze Polski powołana została osobna firma z siedzibą w Polsce, Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.”.  

Ponadto bukmacher Superbet zapewnia graczom bezpieczeństwo na poziomie ochrony danych osobowych oraz bezpiecznego transferu środków finansowych (wpłat na internetowe konto gracza i wypłat z niego). Jako legalny bukmacher Superbet dba także o przestrzeganie polityki odpowiedzialnej gry, która ma na celu zapobieganie uzależnieniom od hazardu. W związku z tym użytkownicy mają obowiązek m.in. zdefiniować indywidualne limity czasu gry i obstawianych stawek, a dalsza gra automatycznie nie jest możliwa po wyczerpaniu się depozytu gracza. Wszystkie przyjęte rozwiązania podnoszą bezpieczeństwo korzystania z usług Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.”. 

Czy można otrzymać od Superbet bonus powitalny?

Oferta powitalna dla nowych graczy to już w zasadzie obowiązek każdego dobrego bukmachera internetowego. Wpisując się w tę tradycję, Superbet bonus dla nowo zarejestrowanych użytkowników przyznaje nawet 3-krotnie. Najpierw należy założyć konto online, a następnie dokonać depozytu – po każdej z 3 pierwszych wpłat gracz może otrzymać bonus od depozytu 100%. Tak więc pieniądze przeznaczone na grę przez typera ulegają podwojeniu. Powitalny bonus Superbet trzeba oczywiście obrócić, czyli zagrać za otrzymane od bukmachera środki w sposób określony w warunkach promocji. Jeśli spełnimy warunki obrotowe, możemy wypłacić bonus Superbet z konta online. 

Osoby, które mają już pewne doświadczenie z rejestracją kont u internetowych bukmacherów, wiedzą, że z reguły przygotowują oni nie tylko bonus powitalny, ale też specjalny kod promocyjny. Superbet na początku swojej działalności online nie udostępnił takiej opcji, ale całkiem możliwe, że to się szybko zmieni i niebawem dostępny będzie także w Superbet kod promocyjny. Kod tego typu to hasło, po wpisaniu którego (najczęściej w formularzu rejestracji) standardowa oferta powitalna ulega powiększeniu. Gdzie powinniśmy go szukać? Po pierwsze można zaglądać na stronę bukmachera, najlepiej do Superbet - bonusyzakładki „Promocje”, gdzie może się pojawić informacja, że kod promocyjny Superbet jest już dostępny, a także jak brzmi. Po drugie warto go szukać na stronach poświęconych tematyce zakładów bukmacherskich albo wpisać zapytanie o aktualny w Superbet kod promocyjny bezpośrednio w wyszukiwarkę internetową. 

W Superbet bonus można otrzymać także będąc stałym graczem. Bardzo często można tu spotkać bonusy zwiększające kursy na wybrane wydarzenia, tzw. bezpieczne zakłady czy zwiększanie wygranych z kuponów akumulowanych. Warto też wiedzieć, że niektóre promocje dedykowane są tylko graczom stacjonarne, inne wyłącznie graczom internetowym, a z części można korzystać bez względu na kanał sprzedaży zakładów. Aktualne akcje promocyjne opisane są szczegółowo na podstronie „Promocje”. 

Jak przebiega w Superbet rejestracja online?

Bukmacher Superbet należy do tych organizatorów zakładów bukmacherskich, którzy udostępniają tzw. szybką rejestrację konta gracza. Dzięki temu wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny i już można obstawiać zakłady bukmacherskie – Superbet nie wymaga bowiem od razu przesłania skanu dokumentu tożsamości. Formularz wyświetli się po kliknięciu przycisku „Rejestracja” (prawy górny róg ekranu). Gracz musi podać jedynie najbardziej podstawowe dane osobowe, czyli imię, nazwisko, narodowość, kraj zamieszkania, adres e-mail i PESEL. Trzeba również wpisać nazwę użytkownika i hasło, jakiego będziemy używali do logowania się w serwisie Superbet. Bukmacher wymaga też zaznaczenia pewnych oświadczeń, np. o ukończeniu 18 r.ż. (natomiast zgoda na przesyłanie materiałów marketingowych jest nieobowiązkowa). To już wszystkie pola, jakie trzeba podać, aby założyć tymczasowe konto gracza. Następnie wystarczy kliknąć w link aktywacyjny, który otrzymamy na podany podczas rejestracji adres e-mail i już prawie możemy rozpocząć grę. Najpierw jednak zobaczymy ekran, na którym powinniśmy ustalić swoje indywidualne limity czasu gry, wpłacanych depozytów i stawek zakładów. Konto tymczasowe daje graczowi możliwość dokonywania wpłat i obstawiania zakładów bukmacherskich, jednak trzeba wiedzieć, że jest też dość mocno ograniczone. Posiada ono limit depozytu, limit wysokości wygranej oraz nie umożliwia dokonywania wypłat. Ma także ograniczony czas ważności, który wynosi 90 dni (po tym okresie konto zostaje zawieszone). 

Aby zlikwidować ograniczenia konta tymczasowego, należy przekształcić je w konto stałe. Jak to zrobić? Całkiem prosto: logujemy się na konto Superbet online i szukamy w menu konta opcji „Zakończ rejestrację”. W tym miejscu możemy dodać skan albo czytelne zdjęcie dowodu osobistego oraz wpisać niezbędne dane, których wcześniej nie uzupełniliśmy, np. numer telefonu czy adres zamieszkania. Bardzo ważne jest, aby podać tu prawidłowy numer należącego do gracza rachunku bankowego, na który przelewane będą wygrane środki. Po pozytywnej weryfikacji danych i dokumentów użytkownik uzyskuje pełny dostęp do funkcjonalności serwisu Superbet. Bukmacher deklaruje, że weryfikacja przeprowadzana jest w trybie natychmiastowym, jednak w szczególnych przypadkach może zająć maksymalnie 48 godzin. Po zakończeniu procedury weryfikacyjnej gracz otrzymuje informację na ten temat drogą e-mailową. 

Jak oceniamy Superbet online? Wygląd i nawigacja

Strona Superbet online zachowuje design, do którego przyzwyczajeni są już polscy gracze obstawiający zakłady bukmacherskie. Superbet przyciski do rejestracji i logowania umieściło więc w górnym prawym rogu ekranu, a w górnym menu szereg zakładek przekierowujących do najważniejszych stron, m.in. zakładów na żywo, zakładów na sporty wirtualne, promocji, wyników czy pomocy. W lewej kolumnie na samej górze znajduje się wyszukiwarka zakładów, a poniżej lista dyscyplin sportowych wraz z liczbą wydarzeń, które aktualnie można obstawiać w Superbet. Zakłady bukmacherskie można także wyszukać w części centralnej ekranu, sortując je według daty. Można przykładowo sprawdzić, jaka jest w Superbet oferta na dziś, a propozycje zakładów wyświetlają się w podziale na dyscypliny sportowe. Po prawej stronie zamieszczono pole e-kuponu Superbet – „sprawdź kupon” widnieje tuż nad nim. Cała strona prezentuje się bardzo przejrzyście i nietrudno znaleźć tu zakłady na interesujące nas wydarzenie czy informacje na temat różnych opcji. Minimalistyczna szata graficzna to rozwiązanie sprawdzone przez bukmachera na innych rynkach – sprzyja to poruszaniu się po stronie bukmacherskiej i łatwemu obstawianiu zakładów. 

Jak działa aplikacja Superbet? Funkcje i sprawność

Superbet - aplikacja mobilnaW Superbet zakłady bukmacherskie online można obstawiać również przy użyciu aplikacji mobilnej. Bukmacher przygotował oprogramowanie, które działa na smartfonach i tabletach – zarówno pod systemem iOS, jak i Android. Udostępniona przez Superbet aplikacja mobilna jest bardzo sprawna i łatwa w obsłudze, dzięki czemu bezproblemowo można obstawiać zakłady bukmacherskie gdziekolwiek się akurat jest. Apka Superbet mobile daje nie tylko dostęp do pełnej oferty zakładów bukmachera, ale umożliwia również dokonywanie wpłat i wypłat, sprawdzanie wyników meczów i statystyk sportowych czy historii zakładów. Gracze typujący wydarzenia w trybie live mogą wesprzeć się dodatkowo wizualizacjami obstawianych spotkań (opcja match tracker), a czasem również transmisjami meczów na żywo. Aby być na bieżąco, warto też odpowiednio ustawić powiadomienia push i dostawać informacje np. na temat postawionych zakładów czy ważnych akcji obserwowanych meczów. 

Jak wyglądają punkty Superbet ? Godziny otwarcia i oferta

Jest jeszcze trzecia możliwość, czyli gra stacjonarna w Superbet. Punkty naziemne bukmachera tworzą coraz gęstszą sieć i obecnie jest już ich w Polsce ponad 70 (stan na maj 2020 r.). Nowoczesne i przestronne lokale naziemne umożliwiają obstawianie zakładów, wypłacanie wygranych i korzystanie z licznych promocji, z których część dostępna jest jedynie dla graczy stacjonarnych. Prowadzone przez Superbet punkty sprzedaży oferują także możliwość oglądania transmisji wybranych meczów na żywo na dużym ekranie. Szczegółowe informacje na temat lokalów Superbet (godziny otwarcia i adresy) znajdują się w serwisie bukmachera na podstronie „Punkty”. Można tu sprawdzić lokalizację punktów bezpośrednio na mapie albo wpisując interesującą nas miejscowość w specjalną wyszukiwarkę.  

Jakie są sposoby na wpłatę środków na konto Superbet?

Duża liczba metod wpłaty depozytu na konto jest sporym ułatwieniem dla graczy, którzy mogą wpłacać środki w taki sposób, jaki im w danej chwili najbardziej odpowiada. Jak widać bukmacher Superbet również do tej kwestii przyłożył dużą wagę, oferując Superbet - metody wpłatużytkownikom bardzo różne metody płatności. Konto gracza można zasilić poprzez szybki przelew wykonany z Tpay, kartę płatniczą VISA lub MasterCard, kartę przedpłaconą Paysafecard albo BLIK. Dostępne są także popularne wśród graczy płatności z portfela elektronicznego Skrill, Neteller oraz PayPal. Wszystkie wymienione opcje to natychmiastowe metody wpłaty, jednak bukmacher umożliwia także skorzystanie ze zwykłego przelewu bankowego, którego realizacja trwa oczywiście dłużej. Natomiast osoby obstawiające zakłady bukmacherskie Superbet w punktach naziemnych mogą również dokonać wpłaty gotówkowej u pracownika lokalu. 

Jak wypłacić środki z konta gracza Superbet?

Także wypłacając środki zgromadzone na koncie gracza, możemy użyć kilku metod płatności. Wypłatę można wykonać przelewem na rachunek bankowy oraz na kartę kredytową VISA. Dostępne są też wypłaty na kartę Paysafecard, o ile ta była wcześniej użyta do wpłaty depozytu na konto danego gracza. Maksymalny czas realizacji zlecenia wypłaty to 7 dni, z reguły zajmuje to jednak dużo mniej czasu. Wpłaty i wypłaty w Superbet nie są obarczone żadnymi dodatkowymi opłatami. 

Jaka jest w Superbet oferta zakładów przedmeczowych?

W Superbet zakłady bukmacherskie można obstawiać w trybie przedmeczowym oraz na żywo. Pierwszy rodzaj zakładów postawimy jak na razie na kilkanaście dyscyplin sportowych (stan na maj 2020 r.), jednak można to wytłumaczyć tym, że bukmacher dopiero co wystartował i lista sportów powinna się stopniowo wydłużać. Wskazuje na to choćby fakt, że w pomocach merytorycznych znajdziemy objaśnienia typów dostępnych w Superbet dla każdej dyscypliny sportowej i lista sportów wynosi tu ponad 30 pozycji. Jednak obecnie gracze mogą obstawiać przede wszystkim najpopularniejsze w Polsce sporty, takie jak piłka nożna, tenis czy koszykówka, choć można znaleźć także mniej znane dyscypliny, np. futbol australijski czy lotki. Typerzy mogą obstawiać w Superbet także mecze e-sportowe, w tym gry takie jak Counter-Strike, LoL, King of Glory, Starcraft i inne. Z kolei osoby, które lubią wnosić zakłady na sporty wirtualne, mają do wyboru kilka wirtualnych dyscyplin, w tym wyścigi samochodów, motocykli, koni lub chartów. 

Czym jest Superbet live i Superbet TV?

W Superbet na żywo obstawimy około 10 dyscyplin sportowych, w tym sporty elektroniczne. Bukmacher zapewnił graczom wiele funkcjonalności, dzięki którym typowanie staje się znacznie łatwiejsze. Na stronie znajdziemy aktualne wyniki oraz statystyki meczowe, relacje tekstowe z meczu, a także dane o formie zespołów itp. A teraz wisienka na torcie przygotowanym przez Superbet – polska brać graczy internetowych może za darmo oglądać w serwisie bukmachera transmisje wielu meczów na żywo. Jedynym wymogiem jest, aby użytkownik był zalogowany, a streaming zostaje dla niego odblokowany. 

Jaka jest w Superbet oferta kursowa?

Czy kursy bukmacherskie wystawiane przez Superbet prezentują się równie ciekawie? Otóż oferta kursowa omawianego bukmachera wypada dość dobrze, choć w tej kategorii jest na polskim rynku zakładów bukmacherskich kilku operatorów, którzy często mają wyższe kursy. Jednak czasem, w przypadku wybranych rynków okazuje się, że to Superbet ma nieco wyższe kursy niż konkurencja. Dlatego porównując oferty kilku najciekawszych pod kątem kursów bukmacherów, warto też uwzględniać ofertę Superbet. 

Jakie pomoce merytoryczne przygotował Superbet?

Każdy gracz, który ma jakieś pytania dotyczące tego, jak obstawiać w Superbet zakłady bukmacherskie czy korzystać z różnych opcji dostępnych u bukmachera, może poszukać odpowiedzi na podstronie „Pomoc”, w sekcji „FAQ”. Jeśli chcemy poznać szczegółowe informacje na temat tego, jak zarejestrować konto gracza i jak je obsługiwać, jak wpłacić lub wypłacić środki na konto Superbet, znajdziemy je właśnie tu. Poza tym omówione są tu promocje i różne produkty Superbet, aplikacja mobilna, punkty naziemne i obstawianie zakładów bukmacherskich. Wyszukiwanie odpowiedzi ułatwia czytelny podział zagadnień oraz specjalna wyszukiwarka. Poza tym bukmacher Superbet przygotował też rozbudowany poradnik, w którym dokładnie wyjaśnia szczegóły dotyczące swojej oferty, np. objaśnienie typów, możliwości obstawiania poszczególnych dyscyplin sportowych czy zasady stałych promocji. Jest to „Vademecum Superbet - pomocGracza”, które otworzy się po kliknięciu w zakładkę „ABC gracza” w lewym dolnym rogu strony. 

Jak uzyskać pomoc od Superbet?

Po kliknięciu w zakładkę „Pomoc” zobaczymy również dostępne opcje kontaktu. Użytkownicy mogą skontaktować się z działem obsługi klienta przy pomocy czatu na żywo lub poczty e-mail. Duży plus dla bukmachera za całodobową dostępność konsultantów – nie tylko w dni robocze, ale też w weekendy i święta. Możliwy jest także tradycyjny kontakt listowny z bukmacherem. 

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie Superbet online? Mini-poradnik

Czytelna i funkcjonalna strona internetowa Superbet sprawia, że gra u tego bukmachera jest naprawdę łatwa. Aby obstawić w Superbet zakłady bukmacherskie, wystarczy kilka prostych kroków: 

  • Po dokonaniu rejestracji należy się zalogować, klikając „Zaloguj” w prawym górnym rogu ekranu. 
  • Szukamy zakładów, które chcemy obstawić, na stronie Superbet Sport, Live lub Wirtualne. 
  • Po wybraniu zdarzenia i typu, zakład pojawi się na e-kuponie, gdzie trzeba podać jego stawkę i potwierdzić postawienie zakładu. 
  • Żeby sprawdzić wynik obstawionego zdarzenia sportowego, należy wejść w zakładkę „Wyniki” i odnaleźć konkretne zdarzenie (przy pomocy kalendarza oraz listy sportów). Kursy zaznaczone na niebiesko oznaczają selekcje, które wytypowane były poprawnie. 
  • Jeśli chcemy wypłacić wygrane, musimy wejść w menu konta, odszukać opcję „Wypłata”, wybrać metodę wypłaty i podać jej kwotę. 

Bukmacher Superbet – opinie o zaletach i wadach oferty

Czas na podsumowanie – jak oceniamy ofertę bukmacherską przygotowaną przez Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.”? Od strony technicznej trudno wskazać jakieś poważne braki. Serwis online i aplikację mobilną przygotowano z dużą starannością, działają bardzo dobrze i są łatwe w obsłudze. Równie dobrze wypadają nowoczesne punkty stacjonarne. Szybka rejestracja konta, szybkie wpłaty i szybkie wpłaty oraz całodobowa obsługa klienta – tu również trudno się do czegokolwiek przyczepić. Natomiast analiza samej oferty zakładów bukmacherskich jest mniej entuzjastyczna, na pewno przydałoby się więcej propozycji, aczkolwiek jak na początek działalności gracze i tak mają spory wybór. Jeśli chodzi o ofertę Superbet na żywo duży plus za udostępnione już w momencie startu darmowego streamingu, dzięki któremu gracze mogą śledzić dobrej jakości transmisje meczów live zupełnie bezpłatnie. Także do oferty promocji bukmacher podszedł zawodowo, przygotowując potrójny bonus powitalny i mnóstwo innych promocji.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia