Świątek i Kubot powalczą o kolejną wygraną – są faworytami bukmacherów?

0

Łukasz Kubot dopiero co kilka godzin temu wraz z Horacio Zeballosem wywalczył przepustkę do ćwierćfinału rywalizacji w grze podwójnej Australian Open, ale nie będzie miał zbyt dużo czasu na świętowanie. Wszystko ze względu na fakt, iż kolejnego dnia czeka go następny mecz – tym razem w turnieju miksta, w którym występuje wraz z Igą Świątek.

Polski duet pomyślnie zainaugurował zmagania w Melbourne – w swoim pierwszym wspólnym występie pokonali faworyzowanych przeciwników – Alicję Rosolską oraz Nikolę Metkicia. Także w spotkaniu, którego stawką będzie awans do ćwierćfinału, nie mają co liczyć na łatwą przeprawę. Ich oponentami będą Barbora Krejcikova i Rajeev Ram, czyli wiceliderka deblowego rankingu WTA oraz 17-krotny triumfator turniejów głównego cyklu.

O ile Kubot może pochwalić się ogromnymi sukcesami w grze podwójnej, tak Świątek w tym towarzystwie należy uznać za „świeżaka”. To właśnie jej brak doświadczenia oraz ogrania w tego typu zawodach powoduje, że bukmacherzy z faworytów uważają czesko-amerykański duet.

Najwyższy kurs na wygraną Krejcikovej oraz Rama zaoferował bukmacher LVBet – wynosi on 1,57. Natomiast typując wiktorię reprezentantów Polski można skorzystać z współczynnika 2,30.

Bukmacher forBET przygotował obszerną ofertę na to spotkanie. Można typować chociażby liczbę rozegranych setów (dwa – 1,52, trzy – 2,30), dokładny wynik (Krejcikova/Ram 2:0 – 2,35, Krejcikova/Ram 2:1 – 3,75, Świątek/Kubot 2:0 – 3,55, Świątek/Kubot 2:1 – 5,0).

Mecz pomiędzy tymi duetami odbędzie się na korcie numer 3. Zaplanowano go jako trzecie spotkanie dnia – rozpocznie się nie szybciej niż o godzinie 4:00 czasu polskiego.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia