ZakładyLegalni bukmacherzy

Totalbet

0

Bukmacher Totalbet – opinie i fakty. Oceniamy zakłady bukmacherskie Totalbet

Bukmacher Totalbet oferuje legalne zakłady bukmacherskie online, które można zawierać poprzez stronę internetową totalbet.pl oraz aplikację na urządzenia mobilne. Firma „Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” rozpoczęła działalność w 2018 r. jako ósmy bukmacher w Polsce oferujący zakłady sportowe przez internet, a więc od razu musiała zmierzyć się z silną konkurencją. Jak sobie radzi i jakie o Totalbet opinie mają eksperci? Czy bukmacher przygotował profesjonalną ofertę zakładów na różne dyscypliny sportowe, w tym e-sporty i sporty wirtualne oraz jak wygląda oferta tak popularnych ostatnio zakładów na żywo? Czym jest Totalbet TV? Czy serwis www i aplikacja Totalbet są funkcjonalne i łatwe w obsłudze, a płatności bezpieczne i szybkie? Jak wygląda rejestracja konta gracza? Czy oferowany przez Totalbet bonus powitalny i inne promocje oraz wysokość kursów bukmacherskich zachęcają do założenia konta i gry online? Na te i inne pytania dotyczące usług Totalbet odpowiedzi znajdziesz w poniższej recenzji.

Totalbet - strona główna

Czy zakłady bukmacherskie Totalbet są bezpieczne?

Jeśli zamierzamy obstawiać zakłady bukmacherskie, bezpieczeństwo powinno być dla nas priorytetem. Podstawowa kwestia dotyczy legalności działania danego operatora zakładów wzajemnych – jeśli bowiem korzystamy z usług nielicencjonowanych bukmacherów, narażamy się na wejście w konflikt z prawem. Osoby, które zostaną na tym przyłapane, mogą otrzymać wysokie kary finansowe, dlatego zdecydowanie lepiej jest korzystać z oferty legalnych bukmacherów. Jak więc wygląda ta kwestia, jeśli chodzi o Totalbet? Bukmacher znajduje się na liście spółek, które otrzymały zezwolenie od Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych przez sieć internet, dlatego gra u niego jest w pełni legalna. Zezwolenie o numerze PS4.6831.15.2017 zostało wydane w dniu 22 marca 2018 r. na okres 6 lat z możliwością przedłużenia.

Kolejna kwestia, która wpływa na bezpieczeństwo obstawianych zakładów sportowych to rozwiązania technologiczne stosowane przez danego bukmachera internetowego. Firma „TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” wykorzystuje technologie informatyczne, takie jak SSL czy firewall, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowników online i ochronić ich dane przed dostępem do nich osób trzecich. Poza tym do dokonywania operacji finansowych dopuszczone są tylko bezpieczne metody płatności. Jako legalny bukmacher Totalbet wdrożył również „Regulamin odpowiedzialnej gry” i stosuje rozwiązania, które pomagają typerom grać w bezpieczny sposób (np. limity czasu gry i stawek).

Czy można otrzymać od Totalbet bonus powitalny?

Totalbet - bonus powitalnyKażdego, kto zastanawia się, czy obstawiać w Totalbet zakłady bukmacherskie, zainteresować powinien fakt, że bukmacher przygotował dla nowych graczy powitalny bonus. Totalbet oferuje go wszystkim użytkownikom, którzy zarejestrują konto online w jego serwisie. Taką praktykę stosują niemal wszyscy legalni internetowi bukmacherzy w Polsce, ale sięgają po różne rodzaje bonusów, które różnią się też wysokością kwot i warunkami realizacji. Jeśli chodzi o Totalbet, bonus ma formę bonusu od depozytu 100%, czyli po pierwszym zasileniu konta wpłatą przez gracza, bukmacher podwoi jej wartość. Po spełnieniu warunków obrotowych środki bonusowe zostaną przeniesione na saldo depozytowe i będzie możliwa ich wypłata. Warto jednak sprawdzić w regulaminie promocji, jakie zakłady są zaliczane do obrotu, a podczas zakładania konta pamiętać o wyrażeniu zgody na otrzymanie bonusu na start. Poza bonusem od depozytu w Totalbet bonus powitalny może mieć też formę freebetu, czyli bonusu bez depozytu. Otrzymują go ci gracze, którzy założą konto stałe (a nie tylko tymczasowe), a ponadto kolejne pieniądze na grę można uzyskać w zamian za proste czynności, np. wyrażenie zgód marketingowych.

Powitalny bonus Totalbet to podstawowa forma gratyfikacji, z jakiej można skorzystać, zakładając internetowe konto gracza. Poza nią jest jeszcze tzw. Totalbet kod promocyjny, czyli specjalny kod, który można podać podczas rejestracji. Nie jest to obowiązkowe, ale jeśli wpiszemy kod promocyjny Totalbet w formularzu rejestracyjnym, nasz pakiet powitalny może zostać zwiększony. Warto o to zadbać, gdyż wcale nie jest trudno znaleźć odpowiedni kod promocyjny – Totalbet udostępnia go na stronach internetowych o tematyce bukmacherskiej. Można więc szukać go bezpośrednio na takich stronach partnerskich albo ułatwić sobie zadanie i wrzucić frazę typu „Totalbet kod promocyjny” w dowolną wyszukiwarkę internetową. Warto też wiedzieć, że bukmacherzy od czasu do czasu zmieniają tego typu hasła, dlatego nie każdy wynik będzie aktualny. Dlatego zwracajmy uwagę na datę publikacji, tak aby nie okazało się, że podany w formularzu rejestracyjnym Totalbet kod promocyjny już nie działa.

Graczy ucieszyć powinna też informacja, że bukmacher Totalbet bonus oferuje nie tylko graczom, którzy zakładają nowe konto. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy mogą również korzystać z wielu innych promocji – takich, które są w zasadzie na stałe w ofercie bukmachera, jak i tych, które pojawiają się na chwilę w związku np. z jakimś ważnym wydarzeniem sportowym. Bukmacher Totalbet udostępnia m.in. jedną z najbardziej lubianych przez graczy akcji promocyjnych, czyli tzw. grę bez podatku. W ramach tej promocji wygrana z zakładów zwiększana jest o 14%, co jest równoznaczne z pokryciem podatku od gry (12%) przez bukmachera (standardowo jest on potrącany z automatu z wpłacanej przez gracza stawki). Poza tym bukmacher każdego dnia podwyższa kursy na wybrane mecze w ramach akcji „Total Boost” oraz umożliwia zwiększenie wygranej z kuponów akumulowanych. W Totalbet online jest też wiele innych promocji, np. dla graczy obstawiających zakłady na żywo, na e-sporty czy sporty wirtualne, a nawet dla tych, którzy danego dnia obchodzą urodziny. Dla szczególnie aktywnych typerów przygotowano również program VIP, dzięki któremu można uzyskać zwrot części obrotu i to od razu na saldo główne.

Jak przebiega w Totalbet rejestracja online?

Ustawa o grach hazardowych mówi, że legalni bukmacherzy internetowi mogą udostępniać zakłady wzajemne tylko graczom, którzy zarejestrowali indywidualne konto online w danym serwisie bukmacherskim. Wynika to z konieczności potwierdzenia pełnoletniości osoby, która chce zawierać zakłady bukmacherskie. Totalbet jest jednak jednym z tych bukmacherów w Polsce, którzy poza standardową, pełną rejestracją konta umożliwiają rejestrację uproszczoną. W jej wyniku użytkownik zakłada konto tymczasowe, a sama rejestracja zajmuje znacznie mniej czasu.

Totalbet - rejestracjaAby dokonać tzw. szybkiej rejestracji w Totalbet online, należy kliknąć przycisk „Załóż konto” (prawy górny róg ekranu) i wypełnić jednoekranowy formularz rejestracji. Użytkownik musi podać swoje dane osobowe, mianowicie imię, nazwisko, narodowość, numer PESEL i datę urodzenia oraz ustalić dane konta, takie jak nazwa użytkownika, adres e-mail, hasło i pytanie bezpieczeństwa wraz z odpowiedzią. Opcjonalnie można także wpisać kod promocyjny Totalbet, którego działanie wyjaśniliśmy powyżej. Na koniec należy zaznaczyć oświadczenia, dzięki czemu potwierdzimy np. że ukończyliśmy 18 lat czy że środki, które będą przez nas przeznaczane na grę, mają legalne źródło. Pole, za pomocą którego potwierdzamy, że chcemy otrzymać od Totalbet bonus powitalny, jest zaznaczone z automatu (oczywiście możemy je również odznaczyć). Kiedy wszystkie obowiązkowe pola są wypełnione, możemy kliknąć przycisk „Rejestracja” i sprawdzić skrzynkę e-mailową, na którą bukmacher przesyła link aktywacyjny. Jego kliknięcie powoduje otwarcie konta tymczasowego w Totalbet online. Będąc właścicielem takiego konta, możesz logować się do serwisu, wpłacać depozyty, obstawiać zakłady bukmacherskie Totalbet i korzystać z części promocji. Jednak wybrane funkcjonalności serwisu internetowego pozostają zablokowane do czasu, aż nie przejdziemy pełnej procedury rejestracji. Przede wszystkim konto tymczasowe nie uprawnia do dokonywania wypłat, a łączna suma stawek posiada limit. Co więcej, korzystanie z konta tego typu jest możliwe tylko przez 90 dni, a następnie zostaje ono zablokowane. Aby je odwiesić, konieczne jest dokończenie rejestracji.

W tym celu należy się zalogować, wejść w „Moje konto” i kliknąć „dokument tożsamości”. Tu znajdziemy opcję, za pomocą której możemy dodać fotokopię swojego dokumentu tożsamości, czyli dowodu osobistego lub paszportu. Musi być ona czytelna, a dokument musi być widoczny w całości. Następnie odbywa się weryfikacja przesłanego dokumentu i jeśli wszystko jest w porządku, konto uzyska status konta pełnego. Bukmacher Totalbet nie wysyła powiadomień na ten temat drogą e-mailową, ale kiedy wejdziemy ponownie w sekcję „Moje konto”, jeśli pełna rejestracja przebiegła pomyślnie, wyświetli się komunikat „status konta zweryfikowany”. Tym samym możemy już dokonywać wypłat wygranych, a wszelkie inne ograniczenia są zdjęte z naszego konta.

Jak oceniamy Totalbet online? Wygląd i nawigacja

Internetowe zakłady bukmacherskie Totalbet obstawimy przez stronę totalbet.pl w wersji desktopowej i mobilnej. Na stronie głównej serwisu zobaczymy wszystkie najważniejsze opcje, które ułatwiają znajdowanie i obstawianie zakładów sportowych. Na środku strony znajdują się „Polecane wydarzenia”, które dla ułatwienia podzielone są na dyscypliny sportowe, a obok kursów na główne typy wyświetla się od razu liczba wszystkich zakładów na dane spotkanie (po kliknięciu w nie zobaczymy szczegóły). Obok umieszczono sekcję „Na żywo”, a więc zakłady na te mecze, które właśnie są rozgrywane. W kolumnie po lewej stronie ekranu znajdziemy „Szybkie linki”, czyli najbardziej popularne wydarzenia, a poniżej kompletną listę sportów, które można obstawiać w Totalbet online.

W menu górnym strony wydzielono osobne zakładki, które kierują do podstron poświęconych wszystkim zakładom na żywo, zakładom na e-sporty, na sporty wirtualne oraz promocjom. W kolejnym wersie znajdziemy odnośniki do wydarzeń „nadchodzących”, pełnego kalendarza wydarzeń, zaawansowanych statystyk sportowych oraz meczów z udziałem Polaków („Grają nasi”). Jest tu też poradnik „Jak zacząć?” oraz narzędzie ułatwiające wyszukiwanie zakładów bukmacherskich – jeśli klikniemy w ikonę lupy, pojawi się pasek wyszukiwarki, gdzie możemy wpisać np. nazwę klubu, którego mecze chcemy obstawiać. Na końcu zamieszczono linki do stron dotyczących aplikacji mobilnej, pomocy i czatu na żywo. Na samej górze znajdują się przyciski „Załóż konto” i „Zaloguj”. Z kolei u dołu ekranu znajdziemy jeszcze więcej odnośników, które kierują do informacji np. na temat opcji cash-out, płatności czy odpowiedzialnej gry. Na stronie znajdują się też banery dotyczące wybranych promocji czy innych ciekawych opcji, jednak są one umieszczone z zachowaniem rozsądku i w sposób nienarzucający się. Widać więc, że cała strona zaprojektowana jest z myślą o funkcjonalności i z jej obsługą nie powinni mieć problemu nawet zupełnie „zieloni” gracze. A propos, w kolorystyce serwisu przeważa właśnie kolor zielony, a cała tonacja jest przyjemna dla oczu.

Jak działa aplikacja Totalbet? Funkcje i sprawność

Totalbet - aplikacja mobilnaWłaściciele smartfonów i tabletów mogą obstawiać zakłady bukmacherskie Totalbet również przy pomocy specjalnego oprogramowania na urządzenia przenośne. Aplikacja Totalbet przygotowana jest jak na razie (kwiecień 2020 r.) tylko na urządzenia z systemem Android, natomiast na te działające pod iOS zostanie udostępniona za jakiś czas. Apka bardzo ułatwia mobilną grę, zwłaszcza że nie tylko uzyskujemy dzięki niej dostęp do pełnej oferty przedmeczowej i na żywo, ale też szeregu dodatkowych opcji. Udostępniona przez Totalbet aplikacja mobilna pozwala na dokonywanie szybkich wpłat i wypłat, przeglądanie bogatych statystyk sportowych i oglądanie meczów na żywo na match trackerze. Co więcej, typerzy mogą korzystać z powiadomień push, które w zależności od ustawień, mogą informować na bieżąco na temat zamknięcia kuponu, wyniku meczu czy najnowszych newsów. Użytkownicy aplikacji mogą też liczyć na otrzymywanie od czasu do czasu dedykowanych bonusów. Szczegóły dotyczące tego, jak działa aplikacja Totalbet oraz wskazówki na temat tego, jak ją pobrać, znajdują się na stronie internetowej w zakładce „Mobile”.

Jakie są sposoby na wpłatę środków na konto gracza Totalbet?

Jeśli chcesz wpłacić środki finansowe na konto online w Totalbet, masz do wyboru naprawdę sporo możliwości. Bukmacher Totalbet umożliwia szybkie przelewy przez system DotPay, PayU, Przelewy24, przy użyciu BLIK, Paysafecard, a także kart płatniczych VISA lub MasterCard. Wszystkie sposoby są bezpieczne i błyskawiczne, a bukmacher nie pobiera w związku z realizacją wpłat żadnych prowizji. Żeby wpłacić pieniądze na konto, po zalogowaniu wystarczy wejść w panel „Moje konto”, wybrać „Wpłatę” i preferowaną metodę zasilenia konta.

Jak wypłacić środki z konta gracza Totalbet?

Również w przypadku wypłat transakcje mogą przebieg błyskawicznie, gdyż bukmacher Totalbet oferuje szybkie wypłaty „Pay Express”. Ich realizacja zajmuje średnio 8 minut, choć na ostateczny czas realizacji wpływ ma też szybkość księgowania banku użytkownika. Usługa jest dostępna dla około 20 banków działających w Polsce i funkcjonuje 7 dni w tygodniu (w godzinach 9.00 – 23.00). Jeśli gracz posiada konto w banku, dla którego usługa szybkich wypłat nie jest dostępna, musi skorzystać z tradycyjnego przelewu. Zajmuje on od 1 do 2 dni roboczych, jednak także jest to rozwiązanie bezpieczne. Szczegóły dotyczące usługi „Pay Express” oraz ogólnie dokonywania wypłat znajdują się na stronie internetowej bukmachera w zakładce „Płatności”.

Jaka jest w Totalbet oferta zakładów?

Zakłady bukmacherskie Totalbet można obstawiać, korzystając z obszernej oferty zakładów przedmeczowych i na żywo. Pod uwagę bierzemy zarówno liczbę dostępnych dyscyplin sportowych, jak liczbę rynków oraz lig. Liczba sportów, których wyniki można typować oscyluje wokół 30 i poza najbardziej popularną piłką nożną, tenisem czy siatkówką, są tu również propozycje zakładów na dość niszowe w Polsce sporty, jak futbol amerykański, krykiet czy rugby. Liczba rynków, która w przypadku piłki nożnej przekracza 100, a w przypadku np. koszykówki czy siatkówki to z reguły po kilkadziesiąt rynków zdarzeń, wypada dobrze na tle konkurencji. Jeśli chodzi o futbol, znajdziemy tu nie tylko najlepsze, ale też te dalsze ligi, np. angielskie czy szkockie i oczywiście wiele rozgrywek pucharowych.

Totalbet - e-sporty

Poza tym oferta Totalbet obejmuje sporty elektroniczne i trzeba przyznać, że temat e-sportów potraktowano naprawdę poważnie. Bukmacher Totalbet oferuje zakłady na różne gry, w tym m.in. CS:GO, LoL, Dota2, Rainbow Six czy King of Glory. Liczba zdarzeń również prezentuje się bardzo atrakcyjnie, w przypadku największych imprez jest ich nawet więcej niż 100, a samych turniejów i lig mamy wyjątkowo szeroki wybór. Jednak poza zakładami na e-sporty w Totalbet zakłady bukmacherskie postawimy na jeszcze inną kategorię sportów, czyli sporty wirtualne. Te generowane komputerowo mecze i wyścigi to u bukmachera zarówno piłka nożna (z podziałem na ligę polską, angielską, niemiecką itd.), wyścigi motocyklowe, żużel oraz gonitwy psów lub koni. Wizualizacje są w dobrej jakości, a poza tym gracz ma dostęp do wyników z kilku tygodni wstecz, obszernych statystyk i różnych rankingów. Bukmacher przygotował także specjalny poradnik, który wyjaśnia, w jaki sposób obstawiać zakłady na sporty wirtualne. Na koniec wspomnijmy jeszcze, że poza zakładami na różnego rodzaju sporty w Totalbet online możemy obstawiać także wyniki wydarzeń dotyczących np. polityki.

Jaka jest oferta Totalbet live i czym jest Totalbet TV?

Jeśli chodzi o oferowane przez Totalbet zakłady bukmacherskie na żywo, gracze mogą obstawiać kilka najbardziej popularnych dyscyplin sportowych, w tym sporty elektroniczne. Fani najbardziej popularnych sportów (np. piłka nożna czy koszykówka) mogą liczyć na 30 do 50 zdarzeń i ofertę obejmującą wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe. Typerzy mogą korzystać z ładnych wizualizacji meczów na match trackerze i różnego typu pomocnych opcji, takich jak wyniki na żywo, statystyki, porównania i tabele. Dla graczy, którzy obstawiają kilka spotkań w tym samym czasie, przydatną opcją będzie funkcja „multi”, dzięki której w jednym widoku możemy obserwować do 4 spotkań. Natomiast to, co powinno zainteresować większość graczy, to możliwość bezpłatnego oglądania transmisji meczów na żywo, czyli Totalbet TV. Transmitowane są mecze z kilkunastu dyscyplin sportowych, m.in. piłki nożnej (np. Bundesligi), koszykówki (np. NBA), tenisa, hokeja na lodzie, siatkówki czy piłki ręcznej. Warunkiem możliwości korzystania z transmisji jest posiadanie na koncie gracza jakichś środków na grę.

Jaka jest oferta kursowa Totalbet?

Nie trzeba chyba mówić, że kursy, jakie wystawia na poszczególne spotkania sportowe bukmacher, to jeden z kluczowych czynników decydujących o tym, czy warto wybrać akurat jego usługi. Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie Totalbet, bukmacher wypada pod tym kątem naprawdę świetnie. Oferowane przez niego kursy są często bardzo wysokie i przewyższają to, co oferuje większość innych legalnych organizatorów zakładów w Polsce. Świadczy o tym chociażby specjalna podstrona, którą przygotował Totalbet. Po wejściu w „Totalnie najlepsi” zobaczymy zestawienie kursów na kilka ważnych meczów z danego dnia i porównanie oferty kursowej Totalbet oraz najbardziej znaczących bukmacherów w Polsce. Bukmacher Totalbet wypada w tym porównaniu wyjątkowo korzystnie, zwłaszcza że pokazuje tu także, o ile więcej można wygrać, korzystając z dostępnych u niego promocji.

Jakie pomoce merytoryczne przygotował bukmacher Totalbet?

Kiedy obstawiamy w Totalbet zakłady bukmacherskie, mogą się pojawić jakieś pytania dotyczące nie tylko samego zawierania zakładów, ale też np. dokonywania wpłat czy wypłat, realizacji bonusu czy korzystania z dodatkowych opcji, takich jak przykładowo cash-out. W takim wypadku możemy poszukać odpowiedzi w przygotowanych przez bukmachera pomocach merytorycznych, które znajdują się w zakładce „Pomoc”. Wszystkie najbardziej popularne pytania wraz z odpowiedziami znajdują się jak zwykle w dziale „FAQ”. Zagadnienia pogrupowano dla ułatwienia jako oddzielne kategorie: „Rejestracja”, „Jak grać”, „Operacje finansowe” oraz „Bonusy i promocje”. W zakładce poświęconej pomocy zamieszczono też poradnik omawiający, jak krok po kroku obstawić pierwszy kupon oraz rozbudowane „Vademecum gracza”, gdzie opisano szczegóły dotyczące typowania wyników meczów różnych dyscyplin sportowych. W osobnych sekcjach znajdziemy też dodatkowe informacje na temat konta tymczasowego i konta stałego, opcji cash-out oraz obowiązujące w serwisie regulaminy.

Jak uzyskać pomoc od Totalbet?

Bukmacher Totalbet zapewnia swoim użytkownikom także w pełni profesjonalne wsparcie konsultantów. Po pierwsze można się z nimi skontaktować na kilka sposobów: przez czat Totalbet - kontaktna żywo, infolinię, formularz kontaktowy oraz e-mail. Po drugie pomoc można otrzymać przez cały tydzień, gdyż biuro obsługi klienta Totalbet działa 7 dni w tygodniu w godzinach 9:00 – 23.00. Jeśli chcesz uzyskać odpowiedź na pytanie czy pomoc przy rozwiązaniu konkretnego problemu dotyczącego obstawiania zakładów bukmacherskich Totalbet, wejdź w zakładkę „Pomoc”, a następnie „Kontakt”. Jeśli natomiast masz zamiar zadać pytanie na live czacie, kliknij odnośnik „czat” w prawym górnym rogu ekranu.

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie Totalbet? Mini-poradnik

W serwisie czy aplikacji Totalbet zakłady bukmacherskie obstawia się podobnie jak u innych legalnych bukmacherów internetowych. Zobaczmy, jak dokładnie przebiega proces stawiania zakładu właśnie w Totalbet:

  • Najpierw należy się zarejestrować, klikając w „Załóż konto” i zalogować – przycisk „Zaloguj” (oba znajdują się prawym górnym rogu ekranu).
  • Kolejnym krokiem jest wpłata depozytu. Należy wejść w sekcję „Moje konto” i „Wpłatę”, po czym wybrać jedną z metod i postępować zgodnie z pojawiającymi się instrukcjami.
  • Następnie trzeba znaleźć zakłady bukmacherskie, które ma się zamiar postawić, wybrać swój typ, wpisać stawkę zakładu w polu e-kuponu i zatwierdzić swój wybór przyciskiem „Dalej” (e-kupon znajduje się po prawej stronie ekranu).
  • Aby sprawdzić, czy postawione zakłady są już rozliczone i jakie są ich wyniki, również należy wejść w „Moje konto” i zakładkę „Kupony” – jest tam lista wszystkich postawionych kuponów wraz z ich szczegółami. Wygrane pojawią się też automatycznie na saldzie (depozytowym lub bonusowym).
  • Aby wypłacić wygrane, należy wejść w swoje konto i kliknąć „Wypłata” – środki można również wykorzystać na dalszą grę w Totalbet.

Bukmacher Totalbet – opinie o zaletach i wadach oferty

Bukmacher Totalbet nie ma się czego wstydzić – oferta zakładów jest w pełni profesjonalna i urozmaicona, a jakość kursów bukmacherskich jest zdecydowani ponadprzeciętna, a często nawet najlepsza w kraju. Wielu miłośników sportów elektronicznych uważa też, że najciekawszą ofertę na e-sporty posiada właśnie Totalbet. Bukmacher zadbał także o wygodę obstawiania zakładów, przygotowując funkcjonalną stronę internetową oraz nowoczesną aplikację mobilną, przy pomocy których gra jest łatwa i przyjemna. Kolejny duży plus należy się za udostępnienie bezpłatnego streamingu z meczów na żywo w Totalbet TV. Szybka rejestracja konta gracza, błyskawiczne wpłaty i wpłaty oraz atrakcyjny bonus na start i wielość innych promocji (w tym gra bez podatku) na pewno działają tylko na korzyść bukmachera.

Oczywiście nadal pozostają pewne obszary, nad którymi Totalbet powinien jeszcze popracować. Na pewno przydałoby się udostępnić aplikację mobilną także na urządzenia działające pod iOS oraz jeszcze bardziej poszerzyć ofertę zakładów live – z tego co jednak obserwujemy, prace nad tymi kwestiami cały czas trwają. Na marginesie dodajmy, że firma „Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” należy do holdingu medialnego Grupa Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych”, do którego wchodzą tak znane marki jak m.in. „Super Express”, „ESKA” „Nowa TV” czy „Polo TV”. Zaplecze, jakim dysponuje bukmacher Totalbet, jest więc wyjątkowo obiecujące.

Warto też przy okazji wspomnieć o wsparciu dla sportu, jakie daje bukmacher Totalbet. Polska drużyna piłki nożnej Warta Poznań została objęta sponsoringiem Totalbet (sponsor strategiczny) w 2020 r. Wcześniej bukmacher działał też na rzecz rozwoju polskiego e-sportu i MMA. Ambasadorami Totalbet zostali Andrzej Twarowski (popularny dziennikarz i komentator sportowy) oraz Jakub Kubiak i Maciej Żuchowski (znani komentatorzy e-sportowi).

Oceń post