ZakładyLegalni bukmacherzy

Totolotek

0

Bukmacher Totolotek – opinie ekspertów i fakty. Recenzja zakładów Totolotek

Chociaż na polskim rynku zakładów bukmacherskich pojawiają się kolejni nowi bukmacherzy, stare dobre marki nie próżnują. Jedną z nich jest Totolotek – bukmacher działający przez sieć punktów naziemnych najdłużej w Polsce. Bukmacher ma też wieloletnie doświadczenie w oferowaniu zakładów przez internet, jednak czy jego oferta jest nadal atrakcyjna na tle szybko rosnącej konkurencji? Z artykułu dowiesz się, jakie zakłady bukmacherskie oferuje Totolotek, jak wypada jego oferta kursowa i jakie są ciekawe opcje w różnych kanałach sprzedaży bukmachera Totolotek. Możesz też sprawdzić, na czym polega rejestracja konta gracza, jakie są możliwości wpłat i wypłat środków oraz jak krok po kroku obstawić ekupon. 

Totolotek - strona główna

Czy zakłady bukmacherskie Totolotek są bezpieczne?

Bukmacher Totolotek działa w pełni legalnie, sprzedając zakłady w punktach stacjonarnych od 1992 r. W jego ofercie znajdują się także internetowe zakłady bukmacherskie – Totolotek posiada na nie osobne zezwolenie, które uzyskał już w 2013 r. Natomiast 2 kwietnia 2019 r. zostało ono przedłużone pod numerem PS4.6831.8.2018 na okres kolejnych 6 lat. Nie ma więc wątpliwości, że bukmacher Totolotek jest w pełni legalny, a co za tym idzie, gra u niego jest bezpieczna pod względem prawnym – w przeciwieństwie do obstawiania zakładów wzajemnych u nielegalnych operatorów, za grę u których grożą wysokie kary finansowe. 

Co prawda bukmacher Totolotek przeszedł w 2019 r. w ręce niemieckiej spółki Merkur Sportwetten GmbH, która wchodzi w skład grupy Gauselmann, czyli potentata branży hazardowej w Europie. Jednak nie ma to wpływu na legalność działalności bukmachera, a przejęcie marki pociągnęło za sobą szereg inwestycji obejmujących modernizację punktów naziemnych, stworzenie nowej strony Totolotek online i aplikacji mobilnej oraz poszerzenie oferty zakładów live. Podczas wprowadzania zmian zadbano o zapewnienie bezpieczeństwa danych osobowych przekazywanych przez graczy w procesie rejestracji i dokonywanych płatności (przychodzących i wychodzących). Bukmacher Totolotek zapewnia też rozwiązania służące minimalizacji ryzyka uzależnienia graczy od hazardu, m.in. indywidualne limity stawek i czasu gry, zegar liczący czas spędzony na stronie od momentu zalogowania czy brak możliwości gry po wyczerpaniu się środków użytkownika. 

Czy można otrzymać od Totolotek bonus powitalny?

Totolotek - bonus powitalnyJeśli jeszcze wahasz się, czy warto zakładać konto gracza w serwisie Totolotek online, powinieneś wiedzieć, że bukmacher przygotował dla nowych graczy specjalny bonus na start. Każdy, kto zarejestruje konto gracza i wpłaci na nie depozyt, może otrzymać od bukmachera Totolotek bonus powitalny, który zwiększy wartość wpłaty. Jest to bonus od depozytu 100%, dzięki któremu wpłata ulega podwojeniu. Jeśli gracz zweryfikuje swoje konto, a następnie poda kod bonusowy Totolotek, może dodatkowo otrzymać freebet (darmowy zakład). Inaczej niż u większości internetowych bukmacherów, honorowany przez Totolotek kod bonusowy nie należy wpisywać w formularzu rejestracji, a bezpośrednio w menu konta (zakładka „Wpłata”). Aktualny, działający u bukmachera Totolotek kod bonusowy podany jest w jego serwisie online na podstronie „Promocje”. Należy pamiętać, że zarówno bonus od depozytu, jak i kod bonusowy Totolotek mają określony termin ważności, a bonusy trzeba obrócić zgodnie z warunkami promocji zanim będzie można wypłacić środki na rachunek bankowy.  

Gracze, którzy już wcześniej zarejestrowali i zweryfikowali indywidualne konto online, także mogą otrzymać od bukmachera Totolotek bonus. W ofercie promocji dostępne są m.in. cashbacki (zwrot stawki w przypadku postawienia przegranego zakładu), zwiększone wygrane z zakładów akumulowanych czy bonusy od depozytu. Bonusy można otrzymać też za wykonanie konkretnych czynności, np. w zamian za korzystanie z aplikacji mobilnej bukmachera. Niektóre promocje skierowane są z kolei tylko do osób grających w punktach naziemnych. Natomiast niezależnie od tego, czy grasz u bukmachera Totolotek przez internet czy stacjonarnie, możesz uczestniczyć w programie lojalnościowym „Bet Club”. Gracze otrzymują punkty lojalnościowe w zamian za wpłatę depozytu i stawianie zakładów, a następnie mogą je wymieniać na bonusy. Należy jedynie pamiętać, że punkty mają swój termin ważności, a więc wygasają po roku od ich otrzymania. 

Jak przebiega w Totolotek rejestracja online?

Każdy, kto chce obstawiać u bukmachera Totolotek zakłady bukmacherskie, musi najpierw założyć internetowe konto gracza. Jest to standardowa procedura, która obowiązuje u wszystkich legalnych bukmacherów. Nie ma się jednak czego obawiać – bukmacher Totolotek udostępnia nie tylko pełną rejestrację, ale też opcję tzw. szybkiej rejestracji, która zajmuje maksymalnie 2 minuty (jak podaje sam bukmacher). Żeby jej dokonać, należy kliknąć przycisk „Zarejestruj się” (lewy góry róg ekranu) i wypełnić krótki, jednoekranowy formularz rejestracji. Należy tu podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, płeć, narodowość, adres zamieszkania i PESEL. Trzeba również ustalić hasło do logowania i wpisać swój adres e-mail. Jest tu też okienko dotyczące oferty na start, gdzie gracz musi wskazać, czy chce otrzymać od bukmachera Totolotek bonus powitalny czy nie. Na koniec wymagane jest zaznaczenie odpowiednich zgód i oświadczeń (np. o ukończeniu 18 r.ż.). Kiedy formularz rejestracyjny zostanie wypełniony i wysłany, użytkownik musi jeszcze otworzyć swoją pocztę elektroniczną i kliknąć w otrzymany link aktywacyjny. W ten prosty sposób konto tymczasowe zostaje założone. Umożliwia ono m.in. wpłatę depozytu i wnoszenie zakładów bukmacherskich. Po co w takim razie jest opcja pełnej rejestracji? Otóż konto tymczasowe (założone podczas szybkiej rejestracji) nie uprawnia gracza do zlecania wypłat z internetowego konta. Inne ograniczenia to limit sumy postawionych stawek oraz brak możliwości skorzystania z promocji. 

Jak zmienić konto tymczasowe w konto stałe? W tym celu należy zeskanować swój aktualny dokument tożsamości – może nim być dowód osobisty lub paszport. Zdjęcie lub skan dokumentu trzeba przesłać na adres e-mail bukmachera i poczekać na jego weryfikację. Jeśli wszystko jest w porządku, Totolotek prześle wiadomość e-mailową z informacją o zmianie statusu konta na konto stałe. Wszystkie wcześniejsze ograniczenia zostają zdjęte, a gracz może np. wypłacić wygrane czy wykorzystać otrzymany od bukmachera Totolotek bonus powitalny. 

Jak oceniamy Totolotek online? Wygląd i nawigacja

Na początek zaznaczmy, że obecny wygląd strony internetowej bukmachera jest efektem rebrandingu, który miał miejsce zaraz po przejęciu marki przez Grupę Gauselmann. Serwis zyskał zupełnie nowe oblicze – strona stała się nie tylko dużo ładniejsza, ale przede wszystkim dużo bardziej funkcjonalna. Ciekawe rozwiązania zostały zastosowane podczas projektowania panelu nawigacji, Totolotek - filtry ofertydzięki czemu serwis znacząco odróżnia się od stron pozostałych bukmacherów w Polsce. Po lewej stronie znajduje się panel filtrowania zakładów, który bardzo ułatwia znalezienie interesujących gracza zakładów. Przykładowo, jeśli chcesz sprawdzić, jaka jest u bukmachera Totolotek oferta na dziś, wybierasz „dziś” i otrzymujesz wszystkie propozycje zakładów. Inne opcje to: jutro, last minute, top oraz live. Możesz jednocześnie określić, jaka dyscyplina sportowa Cię interesuje, a także zawęzić wyniki, definiując kraj, ligę, grupy zakładów (zakłady główne, zakłady na handicap itd.) oraz konkretny typ zakładu. W tym samym segmencie znajdują się „Wyniki”, gdzie od razu można sprawdzić wyniki ostatnich meczów.

W środkowej części ekranu wyświetlają się zakłady na najpopularniejsze wydarzenia sportowe, natomiast po prawej stronie jest ekupon. W górnym menu znajdziemy różne zakładki z ważnymi informacjami, m.in. na temat aktualnych promocji, aplikacji mobilnej czy kontaktu z biurem obsługi klienta. Zaraz obok menu znajdują się przycisk rejestracji i pola do logowania. Po zalogowaniu zobaczymy tu stan naszego konta depozytowego i liczbę punktów lojalnościowych, możemy też od razu dokonać wpłaty. Tuż obok jest opcja typu „sprawdź kupon”, którą znajdziemy po kliknięciu w „Moje zakłady”. Podsumowując, zakłady bukmacherskie Totolotek przez internet obstawia się naprawdę łatwo – nietrudno znaleźć poszukiwane opcje, a strona działa przy tym bardzo sprawnie. 

Jak działa Totolotek mobile? Funkcje i sprawność

Zakłady bukmacherskie możemy obstawiać w wygodny sposób także na urządzeniach przenośnych – instalując uprzednio apkę udostępnioną przez bukmachera Totolotek. Aplikacja mobilna daje użytkownikowi dostęp do konta gracza i umożliwia łatwe obstawianie zakładów z oferty zakładów przedmeczowych i na żywo. Korzystanie z tzw. Totolotek mobile jest w pełni bezpieczne, ponieważ dane gracza są szyfrowane zgodnie z wymaganymi standardami bezpieczeństwa i w takiej postaci przekazywane. Przygotowana przez operatora zakładów Totolotek aplikacja pozwala na szybkie dokonywanie wpłat środków na konto oraz łatwe ich wypłacanie, oglądanie meczów na match trackerze czy stawianie szybkich zakładów (opcja QuickBet”). Można na niej korzystać z oferty promocji bukmachera Totolotek – bonus dedykowany tylko użytkownikom apki także jest tu z reguły dostępny. Aplikacja działa na smartfonach i tabletach, które pracują na systemie Android lub iOS i można ją pobrać, klikając w linki zamieszczone w zakładce „Aplikacja mobilna”. 

Jak wyglądają punkty Totolotek? Godziny otwarcia i oferta

Również prowadzone przez bukmachera Totolotek punkty naziemne przeszły w 2019 r. gruntowne zmiany i aktualnie są to bardzo nowoczesne lokale bukmacherskie. Zmiany technologiczne objęły przede wszystkim wyposażenie punktów sprzedaży w innowacyjne terminale samoobsługowe, które usprawniają obstawianie zakładów sportowych (w formie gotówkowej lub bezgotówkowej). Unowocześnione przez bukmachera Totolotek punkty oferują możliwość korzystania z promocji dostępnych na stronie oraz dedykowanych dla graczy stacjonarnych, obejrzenia transmisji meczów na dużym ekranie i napicia się kawy. Co więcej, można połączyć swoje konto online z kartą członkowską, co pozwala na spójną grę w obu kanałach sprzedaży zakładów i dodatkowe korzyści, np. specjalne bonusy. Żeby sprawdzić, jakie są u bukmachera Totolotek godziny otwarcia punktów i ich lokalizacja, trzeba wejść w zakładkę „Nasze punkty” w głównym menu strony i kliknąć banner „Znajdź najbliższy punkt sprzedaży!”. 

Jakie są sposoby na wpłatę środków na konto Totolotek?

Depozyt można wpłacić na konto gracza na kilka sposobów. Szybki przelew wykonamy w Totolotku za pośrednictwem systemu Dotpay albo Tpay. Pieniądze wpłacić można także, używając karty płatniczej VISA lub MasterCard, karty prepaid Paysafecard, BLIKa, ale też portfela elektronicznego Skrill lub PayPal. Wszystkie dostępne metody są bezpieczne i bardzo szybkie. Bukmacher Totolotek nie pobiera żadnych opłat w związku z realizacją wpłaty. 

Jak wypłacić środki z konta gracza Totolotek?

Jeśli chcesz wypłacić środki finansowe zgromadzone na koncie gracza, możesz zlecić wypłatę, klikając po zalogowaniu zakładkę „Wypłata”. Bukmacher Totolotek nie posiada opcji szybkich wypłat – wypłaty realizuje przy użyciu standardowego przelewu bankowego. Jeśli jednak zlecimy wypłatę środków do godziny 10:00, przelew zostanie zrealizowany tego samego dnia. Z kolei w przypadku, gdy dyspozycja zostanie złożona później, pieniądze powinny wpłynąć na nasz rachunek bankowy w następnym dniu roboczym. Wypłaty także realizowane są w pełni bezpiecznie, a Totolotek nie pobiera od nich żadnych prowizji. 

Jaka jest u bukmachera Totolotek oferta zakładów?

Gracze, którzy wybiorą bukmachera Totolotek, zakłady bukmacherskie mogą postawić na ponad 20 dyscyplin sportowych. W ofercie zakładów znajdują się wszystkie najbardziej popularne w Polsce sporty z piłką nożną na czele. Znajdziemy tu wiele innych sportów zespołowych, takich jak koszykówka czy siatkówka, sporty zimowe (np. skoki narciarskie, biathlon), a także dość niszowe sporty, jak krykiet, żeglarstwo czy szachy. Dobrze prezentują się też rynki zdarzeń. Poza tym przygotowana przez bukmachera Totolotek oferta obejmuje również zakłady bukmacherskie na sporty elektroniczne. Gracze mogą typować wyniki różnych gier, np. CS:GO, Dota2, King of Glory, LoL itp., a obstawiać można Totolotek - zakłady wirtualnebardzo dużo polskich, jak i zagranicznych turniejów e-sportowych. W ofercie zakładów bukmacherskich omawianego operatora są także zakłady na sporty wirtualne. Bukmacher sięgnął po zaawansowane symulacje w technologii Virtual Reality, dzięki którym gracze mogą obstawiać wirtualne mecze futbolowe w tradycyjnym wydaniu (m.in. 90 min czasu gry).

Jaka jest oferta Totolotek live?

Trzeba też powiedzieć, że rebranding strony internetowej wiązał się z bardzo wyraźną poprawą oferty zakładów live bukmachera. Aktualnie oferowane przez operatora Totolotek zakłady bukmacherskie na żywo to najbogatsza oferta na polskim rynku legalnych zakładów bukmacherskich – w ciągu miesiąca jest średnio 40 tys. zdarzeń do obstawienia. Poza liczbą samych zdarzeń i dyscyplin sportowych, uwagę przyciąga także różnorodność oferowanych typów. Graczom udostępniane są oczywiście wyniki na żywo, rozbudowane statystyki meczowe, a także inne dane (np. tabele aktualnej formy, dane historyczne meczów). Przebieg danego spotkania sportowego często można także oglądać na match trackerach. Są to generowane w czasie rzeczywistym komputerowo wizualizacje – w przypadku tego bukmachera naprawdę dobrej jakości.

Totolotek - match tracker

Nie zobaczymy na stronie Totolotek online jedynie transmisji meczów na żywo, które są coraz bardziej powszechne w ofercie internetowych bukmacherów. Całkiem możliwe, że stawiając tak duży nacisk na konkurencyjną ofertę zakładów live, bukmacher Totolotek wkrótce również udostępni wysokiej jakości streaming z najciekawszych spotkań sportowych. Totolotek online posiada także dodatkowe opcje, np. cash-out, który umożliwia wcześniejszą wypłatę z nierozstrzygniętych jeszcze spotkań, co ogranicza ryzyko porażki gracza. 

Jaka jest u bukmachera Totolotek oferta kursowa?

Kursy bukmacherskie oferowane przez bukmachera Totolotek wypadają dość przeciętnie, jeśli porównać je do oferty konkurencji. Marża, jaką nakłada bukmacher jest z reguły dość wysoka, a to oczywiście przekłada się na obniżenie kursów. W efekcie oferta kursowa nie należy do najlepszych na polskim rynku zakładów bukmacherskich, chociaż ostateczny zysk z trafionego kuponu może być wyższy, jeśli skorzystamy np. z bonusu zwiększającego wygraną. 

Jakie pomoce merytoryczne przygotował Totolotek?

Totolotek - wideoprzewodnikJeśli masz jakiekolwiek problemy dotyczące obsługi konta czy skorzystania z oferty bukmachera, zajrzyj na podstronę FAQ i pomoc” (w głównym menu). W sekcji FAQ mieszczą się odpowiedzi na najczęstsze pytania użytkowników na temat rejestracji i obsługi konta gracza, płatności, bonusów czy obstawiania zakładów bukmacherskich Totolotek. Bukmacher przygotował także zakładkę „Pierwsze kroki”, gdzie wyjaśnia, jak krok po kroku obstawiać zakłady bukmacherskie Totolotek. Znajdziesz tu nawet link do wideoprzewodnika, czyli krótkiego filmiku instruktażowego. W kolejnych zakładkach można sprawdzić, na czym polegają poszczególne rodzaje zakładów, jak działają limity itp. Bukmacher Totolotek prowadzi też bloga, gdzie znajduje się wiele eksperckich opinii na temat typowań najbliższych spotkań sportowych i inne ważne newsy sportowo-bukmacherskie. 

Jak uzyskać pomoc od Totolotek?

Bukmacher Totolotek posiada także dział obsługi klienta, który jest czynny codziennie. Dostępnych jest kilka metod kontaktu: infolinia, czat na żywo oraz e-mail. Z czatu na żywo mogą skorzystać jedynie zalogowani gracze, natomiast pozostałe metody kontaktu dostępne są dla wszystkich użytkowników. Namiary na bukmachera znajdziesz w zakładce „Kontakt”. 

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie Totolotek? Mini-poradnik

Żeby obstawiać u bukmachera Totolotek zakłady bukmacherskie, wystarczy wykonać kilka prostych czynności. Jeśli potrzebujesz prostej instrukcji, jak to zrobić, zerknij na poniższą listę: 

  • Jeśli masz zarejestrowane konto gracza, zaloguj się na nie, podając nazwę użytkownika lub adres e-mail oraz hasło (w lewym górnym rogu ekranu). 
  • Wpłać depozyt, klikając „Wpłata” i wybierając jedną z dostępnych metod zasilenia konta. 
  • Znajdź zakład, korzystając np. z wyszukiwarki zakładów i wybierz typ, który chcesz obstawić. Wejdź na ekupon (prawa strona ekranu) i wpisz stawkę zakładu. Jeśli dodasz więcej zdarzeń, postawisz kupon akumulowany lub systemowy. Potwierdź wybór, klikając przycisk „Postaw zakład”. 
  • Żeby znaleźć opcję „sprawdź kupon”, wejdź w „Moje zakłady” w górnym panelu. Wyniki danego meczu możesz natomiast sprawdzić w zakładce „Wyniki” (przy filtrach oferty). 
  • Wygrane wypłacisz, klikając zakładkę „Wypłata” w menu konta gracza i podając kwotę, jaką chcesz przelać na rachunek bankowy. Pamiętaj, że wypłata możliwa jest tylko dla zweryfikowanego konta. 

Bukmacher Totolotek – opinie o zaletach i wadach oferty

Odświeżona oferta zakładów, jaką przygotował bukmacher Totolotek, wypada naprawdę dobrze. Różnorodne zakłady bukmacherskie zapewniają duży wybór, zwłaszcza tym graczom, którzy obstawiają zakłady na żywo. Nowoczesna, bardzo intuicyjna strona internetowa, sprawna aplikacja Totolotek mobile i zmodernizowane, liczne punkty naziemne gwarantują łatwe i przyjemne obstawianie. Jeśli lubimy grać przy użyciu różnych kanałów, przydatną możliwością okaże się zapewne opcja połączenia konta internetowego z kartą gracza używaną w lokalach stacjonarnych. Bukmacher udostępnia również szybką rejestrację, błyskawiczne metody wpłaty środków na konto oraz wielokanałowy dział obsługi klienta. Do założenia konta gracza zachęca podwójny powitalny bonus, Totolotek oferuje też inne ciekawe promocje, w tym ogólnodostępny program lojalnościowy. 

To, co warto byłoby zmienić, to przede wszystkim wysokość marży bukmachera, co automatycznie podniosłoby wysokość kursów. Graczy na pewno ucieszyłby bezpłatny streaming z meczów na żywo ora wprowadzenie szybkich wypłat. Część typerów chętnie skorzystałaby zapewne z oferty zakładów na sporty wirtualne – zwłaszcza w okresach sportowej posuchy. 

Nie można nie wspomnieć o jeszcze jednej kwestii – bukmacher Totolotek w trakcie swojej wieloletniej działalności był sponsorem wielu polskich zespołów i wielu wydarzeń sportowych. Sponsorował m.in. drużyny piłki nożnej (np. Wisłę Kraków, Lechię Gdańsk), siatkówki (np. PGE Skrę Bełchatów) czy koszykówki (np. Legię Warszawa). W 2019 r. Totolotek został także sponsorem tytularnym Pucharu Polski. 

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia