ZakładyLegalni bukmacherzy

Traf

0

Bukmacher Traf – opinie ekspertów i fakty. Recenzja oferty zakładów Traf

Masz ochotę sprawdzić się w typowaniu wyników gonitw konnych, ale nie wiesz, który bukmacher ma najlepszą ofertę w tym zakresie? W tym artykule przyglądamy się zakładom bukmacherskim Traf, czyli bukmachera, który specjalizuje się właśnie w zakładach na wyścigi konne. Sprawdzamy, jaka jest oferta zakładów i kanały sprzedaży bukmachera, jak zarejestrować konto gracza, jakie są metody wpłaty i wypłaty środków oraz jak uzyskać wsparcie od konsultantów buka. Opisujemy też, jak krok po kroku obstawiać zakłady bukmacherskie na stronie Traf online oraz analizujemy zalety i wady usług tego bukmachera. Każdy gracz, który chce obstawiać gonitwy konne w Polsce powinien wiedzieć, czy warto obstawiać właśnie w Traf, dlatego zachęcamy do lektury recenzji. 

Traf - strona główna

Czy zakłady bukmacherskie Traf są bezpieczne?

Obstawianie zakładów bukmacherskich jest bezpieczne jedynie u bukmacherów legalnych, a więc licencjonowanych przez Ministerstwo Finansów RP. Czy bukmacher Traf uzyskał zezwolenie wymagane do prowadzenia działalności bukmacherskiej? Odpowiedź jest pozytywna – firma Traf – Zakłady Wzajemne sp. z o.o.ma prawo do organizowania zakładów wzajemnych przez sieć punktów naziemnych, a od 30 listopada 2018 r. także poprzez stronę internetową (zezwolenie numer PS4.6831.3.2018). Jeśli więc obstawiamy wyścigi konne w Traf online albo w punkcie stacjonarnym bukmachera Traf, działamy zgodnie z prawem i nie musimy się obawiać żadnych konsekwencji prawnych. Jeśli natomiast chodzi o grę poprzez serwis Traf online, zastosowano tu szereg zabezpieczeń informatycznych, które gwarantują bezpieczeństwo przekazywanych danych osobowych (w procesie rejestracji konta gracza) i środków gromadzonych na internetowym koncie. Ponadto bukmacher oferuje bezpieczne metody wpłaty i wypłaty pieniędzy oraz przestrzega polityki odpowiedzialnej gry, która służy minimalizacji ryzyka uzależnienia się użytkownika od hazardu. 

Jak przebiega w Traf rejestracja online?

Traf - rejestracjaŻeby obstawiać w Traf zakłady bukmacherskie przez internet, należy po pierwsze założyć indywidualne konto gracza. W tym celu trzeba kliknąć przycisk „Zarejestruj się”, który znajduje się na środku strony startowej serwisu Traf. Bukmacher przygotował 3-ekranowy formularz rejestracyjny, w którym najpierw należy podać swoje dane osobowe, takie jak np. imię, nazwisko, PESEL, adres zamieszkania, adres e-mail, numer telefonu, numer rachunku bankowego (na który przelewane będą wygrane środki). Gracz musi także ustalić dane do logowania. Na kolejnych ekranach wystarczy zaznaczyć niezbędne zgody prawne oraz oświadczenia, a także zdefiniować własne limity czasu gry i wnoszonych stawek. Podanie danych to jednak nie wszystko, aby właściwie zweryfikować wiek gracza bukmacher Traf wymaga, by ten przesłał także skan lub wyraźne zdjęcie swojego dokumentu tożsamości. Następnie pracownik firmy bukmacherskiej sprawdza zgodność wszystkich danych i o ile nie ma żadnych zastrzeżeń, do użytkownika zostaje wysłany e-mail aktywacyjny ze specjalnym linkiem, który należy kliknąć. W ten sposób konto gracza zostaje aktywowane. Proces weryfikacji w Traf online zajmuje standardowo do 15 minut.  

Jak oceniamy Traf online? Wygląd i nawigacja

Kiedy już zarejestrujemy konto w Traf online i wpłacimy na nie środki finansowe, możemy zacząć obstawiać gonitwy konne przez internet. Strona internetowa bukmachera różni się zasadniczo od serwisów innych legalnych bukmacherów w Polsce. Dostępne zakłady bukmacherskie widoczne są dopiero po zalogowaniu się na konto gracza i wejściu w zakładkę „Graj teraz!”. Po wybraniu z listy gonitw konkretnego wyścigu, możemy wybrać interesujący nas rodzaj zakładu, mnożnik i zaznaczyć nasze typy. Po lewej stronie w polu e-kuponu wyświetli się obstawiany zakład wraz z wpisaną przez nas stawką. Jednak żeby poznać szczegóły gonitwy, musimy przejść na podstronę „Program Gonitw”, a informacje na temat wygranej – na podstronę „Prognozy wypłat”. Nie jest więc to szczególnie wygodne rozwiązanie, choć dla osób, które na co dzień obstawiają wyścigi konne w punktach stacjonarnych, jest to zapewne coś naturalnego. W widoku dla zalogowanego użytkownika znajdziemy również zakładkę z postawionymi przez gracza zakładami i dotyczącymi konta gracza, a wpłaty depozytu dokonamy klikając przycisk „Dodaj środki”. Jest tu też zakładka „Jak grać”, gdzie bukmacher Traf wyjaśnia różne rodzaje zakładów na gonitwy konne oraz systemy gry. Niezalogowany użytkownik może sprawdzić na stronie Traf online informacje dotyczące wyścigów, na które były przyjmowane zakłady bukmacherskie (m.in. ich plan, oferowane zakłady, typy dziennikarzy czy wyniki). Gracze mogą sprawdzić na stronie bukmachera także inne kwestie, np. lokalizację punktów naziemnych Traf czy sekcję „FAQ”. Warto też wiedzieć, że wyścigi konne można również oglądać na żywo bezpośrednio na stronie internetowej bukmachera. Transmisje np. z torów polskich czy francuskich dostępne są dla każdego zalogowanego użytkownika i nie wiążą się z żadnymi opłatami czy dodatkowymi wymogami. 

Jak działają punkty Traf? Godziny otwarcia i lokalizacja

Traf - punkty naziemneOferowane przez Traf zakłady bukmacherskie online to dość nowa możliwość – przez wiele lat wyścigi konne można było obstawiać w Traf jedynie w punktach naziemnych. Jak obecnie wygląda sieć lokali stacjonarnych bukmachera Traf? Punkty sprzedaży zakładów znajdują się głównie (ale nie tylko) w dużych miastach, takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań czy Gdańsk. W całym kraju znajduje się około 40 lokali naziemnych należących do firmy „Traf – Zakłady Wzajemne sp. z o.o.”. Jeśli chcesz się dowiedzieć, gdzie są najbliższe punkty Traf, sprawdź to na stronie internetowej bukmachera na podstronie „Znajdź punkt”. Z kolei godziny otwarcia danego punktu należy sprawdzić indywidualnie np. dzwoniąc na infolinię bukmachera.  

Jakie są sposoby na wpłatę środków na konto gracza Traf?

Aby wpłacić środki finansowe na swoje konto gracza w serwisie internetowym Traf, możesz wykonać szybki przelew przy użyciu systemu płatności Dotpay. Wpłaty można dokonać również za pomocą karty płatniczej VISA lub MasterCard oraz poprzez BLIK. Każda z tych metod jest błyskawiczna i w pełni bezpieczna, a bukmacher Traf nie pobiera żadnych opłat za wykonane transakcje. W punktach naziemnych przyjmowanewpłaty gotówkowe. 

 Jak wypłacić środki z konta gracza Traf?

Jeśli masz zamiar wypłacić środki zgromadzone na koncie w Traf online, musisz zlecić wypłatę przy użyciu tradycyjnego przelewu bankowego. Czas jego realizacji zależy od sesji międzybankowych, a dodatkowo każda wypłata musi być najpierw zaakceptowana przez bukmachera. Przelew zajmuje więc z reguły 1-2 dni robocze (maksymalnie 7 dni roboczych). 

Jaka jest w Traf oferta zakładów?

Sprawdźmy teraz, jakie są oferowane przez bukmachera Traf zakłady bukmacherskie. Jak już pisaliśmy, Traf oferuje zakłady sportowe na gonitwy konne i w jego ofercie nie znajdziemy zakładów ani na inne dyscypliny sportowe, ani na wydarzenia pozasportowe. Zakłady bukmacherskie Traf tworzą więc wyspecjalizowaną w jednym sporcie ofertę bukmacherską. Dostępne są tu zakłady na wyścigi konne organizowane w Polsce, a dokładnie na warszawskim Służewcu, wrocławskich Partynicach oraz sopockim Hipodromie. Poza tym gracze mogą obstawiać zakłady bukmacherskie na wybrane wyścigi z torów zagranicznych, które odbywają się np. we Francji, Szwecji, Niemczech czy Australii. 

Traf – rodzaje zakładów 

Traf - ofertaBukmacher Traf oferuje wiele różnych rodzajów zakładów sportowych. Jeśli chodzi o zakłady jednogonitwowe, dostępne są następujące zakłady: 

 • Zakład zwyczajny (ZWC) – polega na wytypowaniu, który koń wygra wyścig. 
 • Zakład porządek (PDK) – polega na wytypowaniu, które 2 konie zajmą 2 pierwsze miejsca, jednak znaczenia nie ma ich kolejność. 
 • Zakład dwójka (DWJ) – polega na wytypowaniu, które 2 konie zajmą 2 pierwsze miejsca, jednak trzeba też określić, który z nich zajmie pierwsze, a który drugie miejsce. 
 • Zakład trójka (TRJ) – polega na wytypowaniu, które 3 konie zajmą 3 pierwsze miejsca i określenia, który z nich zajmie pierwsze, który drugie, a który trzecie miejsce.
 • Zakład czwórka (CZW) – polega na wytypowaniu, które 4 konie zajmą 4 pierwsze miejsca i określenia, który z nich zajmie pierwsze, który drugie, który trzecie, a który czwarte miejsce. 

Dodatkowo można też obstawiać w Traf zakłady bukmacherskie wielogonitwowe, które stanowią kombinacje powyżej omówionych zakładów jednogonitwowych. Należą do nich: 

 • dubla (DBL),  
 • tripla (TPL),  
 • kwinta (KWN),
 • septyma (SPT). 

Traf – systemy gry 

Bukmacher Traf przewiduje 2 systemy obstawiania zakładów bukmacherskich na gonitwy konne. Pierwszy system o nazwie BOX stosowany jest podczas wnoszenie zakładów jednogonitwowych i umożliwia zagranie wszystkich możliwych kombinacji ze wskazanych koni. Drugi system to system ŚCIANA i można go wykorzystać do obstawienia wszystkich startujących w danej gonitwie koni. Szczegółowe omówienie rodzajów dostępnych zakładów oraz systemów znajduje się na stronie Traf online w zakładce „Jak grać?”. 

Jakie pomoce merytoryczne przygotował bukmacher Traf?

Bukmacher Traf przygotował dla graczy specjalną zakładkę „FAQ”, w której znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli więc mamy jakiś techniczny problem dotyczący m.in. rejestracji konta gracza czy jego obsługi, możemy w pierwszej kolejności poszukać odpowiedzi właśnie tutaj. Z kolei wyjaśnienia bardziej merytoryczne, np. na temat tego, na czym polegają różne rodzaje zakładów zamieszczono na podstronie „Jak grać?”.

Traf - FAQ

Jak uzyskać pomoc od bukmachera Traf?

Jeśli chcemy zapytać o jakąś kwestię związaną np. z obstawianiem zakładów sportowych czy obsługą konta Traf online, możemy skontaktować się z pracownikiem biura obsługi klienta. Do dyspozycji graczy przez 7 dni w tygodniu są konsultanci dyżurujący na infolinii. Poza tym użytkownicy mogą zadać pytanie poprzez formularz kontaktowy albo wiadomość e-mail. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się na podstronie „Kontakt”. 

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie Traf online? Mini-poradnik

Obstawianie zakładów bukmacherskich na gonitwy konne w Traf przez internet wymaga wykonania kilku prostych kroków: 

 • Logujemy się na konto gracza – klikamy przycisk „Zaloguj się” (w prawym górnym rogu strony) i podajemy login i hasło. 
 • Zasilamy konto w Traf online, klikając „Dodaj środki” (w prawym górnym rogu strony), wybieramy metodę wpłaty depozytu i postępujemy zgodnie z instrukcjami na stronie. 
 • Na podstronie „Graj teraz” wybieramy intersującą nas gonitwę oraz zakład, który nas interesuje (typ zakładu, mnożnik, numery koni). 
 • Klikamy „Zatwierdź zakład” na polu e-kuponu (prawa strona ekranu). 
 • Status postawionego kuponu sprawdzić możemy po wejściu w zakładkę „Twoje zakłady”. 

Bukmacher Traf – opinie o zaletach i wadach oferty

Firma Traf – Zakłady Wzajemne sp. z o.o.” oferuje zakłady bukmacherskie tylko na wyścigi konne, jest to więc bardzo wąska i specjalistyczna oferta bukmacherska. Ponieważ w ofercie bukmachera brak jest zakładów na inne dyscypliny sportowe, trudno porównywać samą ofertę zakładów Traf z ofertami innych bukmacherów. Z kolei od strony technicznej serwis Traf online wypada dość blado – intuicyjność i funkcjonalność strony pozostawia wiele do życzenia. Gracze obstawiający zakłady bukmacherskie u innych internetowych bukmacherów mogą poczuć się zawiedzeni, że bukmacher Traf nie przygotował np. bonusu powitalnego czy innych promocji, zakładów live czy szybkich wypłat. Nie ma także jak na razie możliwości gry przy użyciu aplikacji mobilnej (stan na czerwiec 2020 r.). Być może te braki zostaną za jakiś czas uzupełnione, a strona internetowa bukmachera będzie w większym stopniu odpowiadać na potrzeby graczy. Warto też zauważyć, że udostępnienie w 2019 r. przez Traf możliwości typowania wyników na gonitwy konne przez internet jest dla miłośników tego sportu i tak dużym ułatwieniem i pozwala obstawiać wyniki bez względu na miejsce przebywania. Poza tym bukmacher Traf ma dla graczy, którzy założą konto online miłą niespodziankę, czyli bezpłatne transmisje wyścigów konnych na żywo. 

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia