Strona główna Zakłady - Aktualności Aktualności bukmacherskie Automatyzacja wyższych wygranych w Fortunie 

Automatyzacja wyższych wygranych w Fortunie 

0

Promocje, dzięki którym można uzyskać znacznie wyższe wygrane, są u bukmachera Fortuna dostępne na okrągło. Teraz operator postanowił ułatwić graczom korzystanie z bonusów kursowych poprzez wdrożenie ich pełnej automatyzacji. Jak działa nowa funkcjonalność? 

W ofercie stałych promocji bukmachera Fortuna, które gwarantują podwyższenie wygranych, znajdują sięHappy Hours” (tzw. gra bez podatku) i „AKO Bonusy” (zwiększenie wygranych do 50%). Nowość Fortuny polega nie na zmianie warunków promocji, tylko na wprowadzeniu pełnej automatyzacji uwzględniania ich na każdym kuponie, który kwalifikuje się do udziału w akcji. Jeśli postawisz kupon u bukmachera Fortuna, system z automatu przeanalizuje dostępne dla niego bonusy kursowe i wybierze ten, który jest najbardziej korzystny. Dzięki temu gracz nie musi już samodzielnie sprawdzać, na którą promocję łapie się jego kupon i która jest najlepsza. Co więcej, automatyzacja została wprowadzona nie tylko dla kuponów stawianych przez internet, ale też tych obstawianych w punktach stacjonarnych Fortuna. 

W pełni automatyczne wyższe wygrane dostępne są dla promocji: 

  1. Happy Hours: promocja polega na „grze bez podatku”. Bukmacher dodaje 14% do kwoty wygranej z kuponów 3AKO (przedmeczowych i na żywo). Do promocji kwalifikują się kupony, na których znajdują się minimum 3 zdarzenia, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia wynosi 1,30. 
  2. AKO Bonusy: promocja zwiększająca wygraną od 7% do 50% na kuponach z minimum 5 zdarzeniami, każde z kursem minimum 1,15 (przedmeczowych).
Oceń post