Strona główna Zakłady - Aktualności Ciekawe zakłady Barcelona odrobi straty? Kursy na rewanżowy mecz 1/8 finału Pucharu Króla

Barcelona odrobi straty? Kursy na rewanżowy mecz 1/8 finału Pucharu Króla

0

FC Barcelona zdecydowanie skomplikowała swoją drogę po obronę tytułu Pucharu Króla. Zespół, który w tych rozgrywkach triumfuje nieprzerwanie od 2015 roku, w tegorocznej edycji znalazł się w poważnych tarapatach już w 1/8 finału. Podopieczni Ernesto Valverde w pierwszym spotkaniu dwumeczu z Levante ponieśli nieoczekiwaną porażkę 1:2. W rewanżu będą musieć odrabiać straty, co stawia ich w trudnej sytuacji.

Dokładnie tydzień temu Valverde na spotkanie, które odbyło się na stadionie Levante, do gry posłał piłkarzy bardzo niedoświadczonych, albo tych, którzy w meczach o najwyższą stawkę nie mogą liczyć na odpowiednią ilość minut na boisku. Zmiennicy nie poradzili sobie zbyt dobrze, a najlepszym tego potwierdzeniem jest wspominany wynik.

Nie jest tajemnicą, że ze względu na prestiż, rezultat w Pucharze Króla jest bardzo istotny dla włodarzy FC Barcelona. Dlatego można się spodziewać, że trener Katalończyków zrobi wszystko, aby pozostać w grze o tytuł i pośle do boju najlepszych piłkarzy.

Mimo porażki w pierwszym meczu notowania Barcelony nadal są wysokie. Bukmcherzy widzą w niej zdecydowanego faworyta rewanżowego starcia. W Fortunie kurs na wygraną popularnej „Barcy” wynosi jedynie 1.10. Współczynnik na remis to 9,90, a na triumf gości 17,0.

Podobnie sytuacja ma się z kursami na awans do ćwierćfinału. Pomimo, że Barcelona przegrała pierwszy mecz, to STS na przejście tej drużyny do 1/4 finału zaoferował współczynnik 1,18. Typując niespodziankę i to, że w dalszej fazie zamelduje się Levante, można skorzystać z kursu 4,40.

Czwartkowe spotkanie pomiędzy tymi zespołami odbędzie się na Camp Nou. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 21:30.

Oceń post