BetBooster LVision w STS 

0

Betbooster” to innowacyjny widget, który został właśnie wprowadzony do oferty bukmachera STS. Lider zakładów bukmacherskich w naszym kraju uzyskał wyłączność na to nowatorskie rozwiązanie, co więcej jest trzecią firmą na świecie, która zaoferowała użytkownikom tę opcję.

Czym jednak jest „Betbooster” i czemu służy? Otóż jest to zautomatyzowana usługa polegająca na prezentowaniu statystyk sportowych w oparciu nie tylko o historyczne dane, ale też wydarzenia rozgrywane na żywo i analizę AI. Takie rozwiązanie korzysta więc z możliwości, jakie oferuje sztuczna inteligencja, ułatwiając graczowi podejmowanie decyzji do obstawianych typów i sprawiając, że gra jest przyjemniejsza.  

Betbooster” doskonale integruje się z kuponami. Wystarczy, że gracz wejdzie w dane spotkanie sportowe, a widget pokaże mu statystyki z rozegranych meczów wybranych zespołów (zawodników) i podsunie zakłady nawiązujące do tych statystyk.  

Betbooster” firmy LVision obejmuje 15 sportów i więcej jak 100 popularnych rynków zakładów. W tej chwili w STS opcja dostępna jest dla meczów piłki nożnej i tylko na stronie internetowej, ale docelowo obejmie kilkanaście dyscyplin i dostępna będzie także na aplikacji na smartfony i tablety oraz na wersji mobilnej strony STS. 

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia