Bonus Superbet na Ekstraklasę – 50PLN po każdej kolejce

0

Dla wszystkich fanów Ekstraklasy bukmacher Superbet przygotował specjalną akcję promocyjną, która trwać będzie przez cały piłkarski sezon 2020/2021. Gracze, którzy wezmą udział w promocji, po zakończeniu każdej kolejki rozgrywek będą mogli otrzymać bonus w kwocie 50 zł. 

Żeby otrzymać bonus, należy obstawić pojedynczy zakład na dowolny mecz, który odbędzie się w ramach wybranej kolejki polskiej Ekstraklasy o minimalnym kursie 1,40. Można także postawić zakład akumulowany z co najmniej 2 zdarzeniami, jednak choć 1 z obstawianych zdarzeń musi dotyczyć spotkania danej kolejki Ekstraklasy. W takim przypadku kurs każdego pojedynczego zdarzenia również musi wynieść 1,40. Warunkiem skorzystania z promocji „Ekstraklasa Promo” jest zawarcie zakładów o takich parametrach na łączną kwotę 300 zł. Jeśli warunki zostaną spełnione, bukmacher Superbet przydzieli na konto gracza bonus o wartości 50 zł po zakończeniu danej kolejki Ekstraklasy. Następna kolejka tych rozgrywek piłkarskich to możliwość otrzymania kolejnego bonusu od Superbet. 

Dla przykładu, jeśli uczestnik promocji postawi zakłady zgodne z warunkami promocji opisanymi powyżej, a ich wartość wyniesie łącznie 300 zł i wszystkie obstawione wydarzenia będą meczami z 1. kolejki Ekstraklasy 2020/2021, na jego konto wpłyną środki bonusowe w kwocie 50 zł. W podobnej sytuacji, kiedy jednak gracz obstawi wydarzenia z 1. i 3. kolejki Ekstraklasy 2020/2021 na łączną kwotę 300 zł, bonus nie zostanie przyznany. Natomiast jeśli typer najpierw obstawi zakłady na mecze 1. kolejki Ekstraklasy 2020/2021 spełniające warunki promocji za łączną sumę 300 zł, a następnie obstawi zakłady np. mecze 2. kolejki Ekstraklasy 2020/2021 spełniające warunki promocji za łączną sumę 300 zł, uzyska od Superbet łącznie bonus w kwocie 100 zł. 

Uwaga! W promocji nie biorą udziału kupony, na których zamieszczono mecze z oferty „Super Mecz”, „Super Extra”, a także mecze zamieszczone w zakładce „Specjalne” i „Wirtualne”. Środki bonusowe należy obrócić 3-krotnie. Do obrotu zostaną zaliczone tylko zakłady:  

  1. pojedyncze o kursie minimalnym 1,80,
  2. zakłady akumulowane z minimalnym łącznym kursem 1,80 oraz z minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia 1,40,
  3. zakłady systemowe z łącznym kursem na najmniejszą kombinację wynoszącą co najmniej 1,80.

Ponadto zakłady te muszą być zamieszczone w ofercie przedmeczowej lub ofercie zakładów na żywo („live”) na stronie internetowej Superbet. Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla graczy online. 

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia