Borussia Dortmund – Nurnberg na zakończenie kolejki. Kursy bukmacherów

0

Borussia Dortmund od początku tego sezonu pracowała jak niezawodna maszyna. Zmieniło się to jednak w ostatnich dniach, kiedy to zespół prowadzony przez Luciana Favre wpadł w kryzys. Najlepszym zobrazowaniem trudniejszych chwil jest ich statystyka w czterech poprzednich spotkaniach: cztery mecze – dwie porażki, dwa remisy. Bilans bramkowy: 7 strzelonych, 10 straconych. W przypadku drużyny, która przez pierwszą część sezonu nie miała praktycznie żadnych gorszych momentów, trzeba mówić o wpadnięciu w spory dołek.

Popularni „Borusse” szansę na zrehabilitowanie się będą mieli w poniedziałek, kiedy to pojedynkiem z Nurnbergą zakończą 22. kolejkę Bundesligi. O ile nienajlepsze nastroje panują w Dortmundzie, tak w Norymberdze już dawno nie świeciło słońce. Podopieczni Michaela Kollnera po powrocie do Bundesligi nie radzą sobie dobrze. Po rozegraniu 21 spotkań plasują się na ostatnim miejscu w tabeli i są najpoważniejszym kandydatem do spadki do niższej ligi.

Mimo, że Borussia nie jest w najlepszej formie i do poniedziaęłkowego meczu najprawdopodobniej przystąpi bez największych gwiazd – Marco Reusa i Łukasza Piszczka – to jednak bukmacherzy widzą w tym zespole zdecydowanego faworyta. Oto kursy wystawione na ten mecz przez Fortunę: Nurnberg – 7,80, remis – 4,60, Borussia Dortmund – 1,46.

Ostatnie spotkania Borussii opiewały w dużą ilość bramek. Typując, że podobnie będzie w pojedynku z zespołem z Norymbergi, w STS można skorzystać z następujących współczynników: Powyżej 2,5 goli – 1,55, powyżej 3,5 goli – 2,40, powyżej 4,5 goli – 4,10.

Mecz, który zakończy 22. kolejkę zmagań w Bundeslidze, odbędzie się na Max-Morlock-Stadion w Norymberdze. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 20:30.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia