Bukmacher BetFan – zupełnie nowe bonusy na start 

0

BetFan przygotował zupełnie nowy zestaw bonusów na start. Co aktualnie może otrzymać każdy nowy gracz, który otworzy konto na stronie internetowej bukmachera? Aż 15 darmowych zakładów, mnożnik Pudziana, a także zakłady bez ryzyka od każdej z pierwszych 3 wpłat (łącznie do kwoty 600 zł). Nowemu pakietowi powitalnemu towarzyszy kampania reklamowa w telewizji, w której bukmachera promuje sam Mariusz Pudzianowski. 

Nowy pakiet na start u bukmachera BetFan 

Gracze, którzy założą indywidualne konto w serwisie bukmacherskim BetFan, otrzymują każdy z 3 rodzajów bonusów przy każdej z 3 pierwszych wpłat: 

  • Zakład bez ryzyka – zwrot z przegranego zakładu postawionego po pierwszym depozycie wynosi do 100 zł, po drugim – do 200 zł, a po trzecim – do 300 zł. Łączna wartość bonusu może więc wynieść nawet 600 zł. 
  • Mnożnik Pudziana – bonus o równowartości wpłaty – po każdej z 3 pierwszych wpłat bonus ten może wynieść do 777 zł. Po spełnieniu warunków obrotowych podczas przenoszenia środków bonusowych zostają one pomnożone x10. 
  • Darmowe zakłady – po każdej z 3 pierwszych wpłat gracz uzyskuje 5 darmowych zakładów, które może przeznaczyć na grę w serwisie bukmachera BetFan. Łącznie do wykorzystania jest więc 15 darmowych zakładów (każdy o wartości 2 zł), które pozwalają na obstawianie zakładów z działu GRY, ESPORT i SPORT. 

Pudzian zachęca do gry w BetFan

Udostępnieniu nowego pakietu na start towarzyszą spoty telewizyjne, które można zobaczyć w kanałach TV: Canal+, Polsat i TVP. W reklamie wystąpiła legenda polskiego sportu, Mariusz Pudzianowski, który jest ambasadorem marki BetFan. Hasło przewodnie kampanii reklamowej brzmi: Masz już konto w BetFan? Czy mam Ci je wklepać?”. W ten zabawny sposób, nawiązując do siły i charakteru słynnego Pudziana, legalny organizator zakładów bukmacherskich chce wyróżnić się na tle konkurencji. 

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia