Bukmacherzy oceniają ćwierćfinał eWinner 1. Ligi Żużlowej. Trans MF Landshut Devils kontra Cellfast Wilki Krosno

Kamil Skroban
0

W ćwierćfinałowej rywalizacji na torach eWinner 1. Ligi Żużlowej zmierzą się ze sobą Trans MF Landshut Devils, a także Cellfast Wilki Krosno. Pierwszy mecz obu ekip odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 7 sierpnia na torze w Landshut. Kto jest faworytem tego spotkania? Przewiduje to bukmacher eWinner, czyli partner rozgrywek.

Bez odpowiedzi po rundzie zasadniczej

Bukmacherzy mogą mieć twardy orzech do zgryzienia typując wynik rywalizacji Cellfast Wilków Krosno z Trans MF Landshut Devils. W rundzie zasadniczej obie ekipy w dwumeczu stoczyły wyrównany bój, ale minimalnie lepszy okazał się zespół z Niemiec. U siebie Devils wygrali 49:41, a kolejkę wcześniej na krośnieńskim torze nieco lepsi byli gospodarze, Cellfast Wilki, którzy wygrali 47:43.

W ogólnym rozrachunku to Trans MF Landshut Devils mogło cieszyć się z punktu bonusowego, ale w skali całej rundy zasadniczej eWinner 1. Ligi Żużlowej lepiej wypadli zawodnicy Cellfast Wilków Krosno. Dlatego też rewanż odbędzie się na Podkarpaciu, a pierwszy mecz w najbliższą niedzielę w Niemczech.

Można przypuszczać, że w przeciwieństwie do rundy zasadniczej, większe szanse w całym dwumeczu mają Cellfast Wilki Krosno. Jednak pierwszy mecz, to już zupełnie inna historia. Kursy bukmacherskie na żużel zawsze premiują gospodarzy, co jest sporym handicapem po stronie MF Landshut Devils.

Druga linia kluczem do meczu?

Obie ekipy powinny móc liczyć na swoich liderów. Po stronie Trans MF Landshut Devils najważniejszym zawodnikiem jest Kai Huckenbeck, a wtórować mu powinien Dimitri Berge. Z kolei Cellfast Wilki Krosno liczą, że w dobrej dyspozycji będą Andrzej Lebiediew, Vaclav Milik czy Tobiasz Musielak. Dwaj pierwsi niedawno borykali się z kontuzjami, ale mają być gotowi na ćwierćfinał eWinner 1. Ligi.

Jeśli liderzy obu drużyn pojadą na swoim poziomie, to o końcowym wyniku decydować powinna druga linia. Na papierze potencjał obu zespołów można ocenić podobnie, a nawet z lekkim wskazaniem na zawodników z Krosna. Trzeba jednak pamiętać, że na torze w Niemczech zdecydowanie większe doświadczenie mają jego gospodarze.

Jak u siebie jeździł zespół Trans MF Landshut Devils w tym sezonie? Więcej niż dobrze. Niemcy na własnym terenie wygrali 6 z 7 meczów rundy zasadniczej eWinner 1. Ligi. Przegrali jedynie ze Stelmet Falubazem Zielona Góra. Dużo gorzej radzą sobie na wyjazdach, ale to póki co ten temat nie dotyczy bezpośrednio kursów bukmacherskich na najbliższą niedzielę.

Kursy bukmacherów na mecz Trans MF Landshut Devils – Cellfast Wilki Krosno:

STS: 1 – 1.85, X – 8.75, 2 – 2.31

eWinner: 1 – 1.65, X – 13.00, 2 – 2.30  

eWinner 1. Liga Żużlowa. Mecz Trans MF Landshut Devils kontra Cellfast Wilki Krosno. Kiedy? Gdzie oglądać?

Mecz ćwierćfinałowy zaplanowano na najbliższą niedzielę, 7 sierpnia. Początek o godzinie 14:00. Transmisja spotkania eWinner 1. Ligi Żużlowej dostępna będzie poprzez platformę Canal+ online.

Oceń post


Brak postów do wyświetlenia