Co przyniesie 2019 rok? Zakłady specjalne w forBET

0

Nie od dziś wiadomo, że bukmacherzy prześcigają się w urozmaicaniu ofert. Tym razem z ciekawą inicjatywą wyszedł forBET, który oferuje swoim klientom zakłady długoterminowe na 20189 rok. Poniżej kilka wybranych przez nas propozycji.

Kilkanaście dni temu cała Polska, a kto wie, czy nie cały świat, żył tym, że do Formuły 1 wraca Robert Kubica. Szum związany z tym wydarzeniem już ustał, a polski kierowca przygotowuje się do powrotu do wyścigów. 34-latek, który w nowym sezonie będzie bronił barw zespołu Williams, nie jest wymieniany w gronie kandydatów do walki o mistrzostwo. Bez wątpienia jego ogromnym sukcesem byłoby odnotowanie podium na pojedynczym wyścigu – jak dotychczas udawało mu się to 12-krotnie. Po raz ostatni podczas Grand Prix Belgii w 2010 roku. Jak będzie w tym roku? Bukmacher forBET wystawił w swojej ofercie zdarzenie: Czy Robert Kubica zajmie miejsce na podium w wyścigu F1? Kurs wynosi 6,50.

Przejdźmy do popularniejszej dyscypliny w naszym kraju, czyli piłki nożnej. Motorem napędowym naszej reprezentacji jest nie kto inny jak Robert Lewandowski. Pod znakiem zapytania stoi jego przyszłość w Bayernie Monachium. Chociaż włodarze klubu zapewne nie chcieliby kończyć tej współpracy, to jednak spekuluje się, że polski napastnik w najbliższym czasie chciałby zmienić otoczenie. Czy będzie to miało miejsce w 2019 roku? Kurs na taki typ opiewa na 2,50.

W ostatnich dniach w centrum uwagi jest Krzysztof Piątek, którego transferem żyje cała Europa! Jego przenosiny z Genui do AC Milan są na ostatniej prostej i wkrótce powinniśmy dostać potwierdzenie tej transakcji. Natomiast analitycy forBET kierują do nas następujące pytanie: Krzysztof Piątek opuści Serie A w 2019 roku? Tak – 6,0.

Bukmacher proponuje także zdarzenia nie dotyczące sportu. Oto kilka z nich: TVP w 2019 roku zakończy emisję serialu Klan? Tak – 10,0. Ugrupowanie Roberta Biedronia wejdzie do Sejmu? Tak – 1,70. Mateusz Morawiecki będzie premierem do czasu wyborów parlamentarnych? Tak – 1,25.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia