Co wydarzy się w Dortmundzie i Madrycie? Kursy bukmacherów na rewanżowe mecze 1/8 finału LM

0

Zarówno Real Madryt, jak i Tottenham wypracowały sobie mniejszą bądź większą przewagę w pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Już we wtorek zostaną rozegrane rewanże – wprawdzie nie należy się spodziewać, aby Borussia Dortmund oraz Ajax Amsterdam tanio sprzedały skórę, to jednak zadanie, które ich czeka, wydaje się być niezwykle wymagające..

Szczególnie kiepsko wygląda sytuacja Borussii Dortmund, która z Tottenhamem na Wembley przegrała aż 0:3. Na domiar złego piłkarze Luciena Favre w ostatnich tygodniach prezentują słabszą formę, co na pewno nie napawa optymizmem przed wtorkowym pojedynkiem. Większych szans dla popularnych „Borusse” nie przewidują także bukmacherzy – wprawdzie w Fortunie faworytem tego spotkania są właśnie gospodarze (kurs na ich wygraną wynosi 2,01, na remis 3,85, a na zwycięstwo Tottenhamu 3,70), to jednak zupełnie inaczej prezentują się współczynniki na awans do ćwierćfinału. STS za wywalczenie przepustki do kolejnej fazy przez popularne „Koguty” płaci 1,05.

Zdecydowanie mniejszą przewagę w pierwszym spotkaniu wypracował sobie Real Madryt, który po zaciętym meczu pokonał na wyjeździe Ajax Amsterdam 2:1. Piłkarze z Santiago Bernabeu zapewne będą chcieli się zrehabilitować za ostatnie dwie porażki w „El Clasico”, więc zrobią wszystko, aby w jak najbardziej pokaźnym stylu awansować do ćwierćfinału. Typować wtorkowy mecz można u bukmachera forBET. Kursy prezentują się następująco: Real Madryt – 1,65, remis – 4,35, Ajax – 4,70. Tymczasem współczynnik przejście „Królewskich” do kolejnej fazy wynosi 1,12.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia