Czas na ćwierćfinały Pucharu Azji! Faworyci bukmacherów staną na wysokości zadania?

0

Coraz mniej zespołów pozostaje w grze o triumf w tegorocznej edycji Pucharu Azji. Po tym, jak rozegrano mecze 1/8 finału, szanse na sięgnięcie po puchar zachowało osiem drużyn. Pierwsze cztery z nich już w czwartek przystąpią do meczów, których stawką będzie awans do półfinału.

W czwartkowych meczach bez zawahania można wytypować zdecydowanych faworytów. W pojedynku Wietnamu z Japonią są nim oczywiście zawodnicy z Kraju Kwitnącej Wiśni. Reprezentanci Japonii jak dotychczas są niepokonani w Pucharze Azji – ba, w pierwszych czterech spotkaniach odnieśli komplet zwycięstw. Trudno spodziewać się niespodzianki z Wietnamczykami. Bukmacher fotBET na wygraną Japonii oferuje kurs 1,30. Natomiast za sensacyjne zwycięstwo rywali – bo tak trzeba mówić o potencjalnym triumfie reprezentacji Wietnamu – wystawił współczynnik 10,75.

Obecnie najskuteczniejszym japońskim piłkarzem w Pucharze Azji jest Yuya Osako – na swoim koncie zapisał dwa trafienia. ForBET na jego bramkę w meczu z Wietnamem oferuje kurs 2,20.

W drugim czwartkowym spotkaniu naprzeciw siebie staną zespoły Chin i Iranu. Zdecydowanie większe szanse na awans do półfinału daje się Persom – bukmacher STS na ich wygraną ustalił kurs 1,38. Typując zwycięstwo reprezentacji Chin można skorzystać z współczynnika 9,10.

Irańczycy największe nadzieje strzeleckie pokładają w Sardarze Azmounie. Piłkarz Rubina Kazań jak dotychczas zdobył trzy bramki w Pucharze Azji. ForBET za jego trafienie w meczu z reprezentacją Chin „zapłaci” 3,60.

Jako pierwsi ćwierćfinałowy mecz rozegrają Wietnamczycy i Japończycy (14:00). Natomiast o 17:00 rozpocznie się starcie pomiędzy reprezentacjami Chin oraz Iranu.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia